ik wil wel meedoen. maar kun je een indicatie geven hoe duur de extra kosten p.p. worden?quote:Op vrijdag 1 april 2005 11:49 schreef postman het volgende:
is er iemand (of iemanden) waarvoor er wél nog spullen leverbaar zijn? alles van mij staat namelijk nog in de shop, en dan kunnen we evt een mini IA houden. Als je interesse hebt, mail me dan maar even. (ik heb een creditcard dus)
Als er 1 of 2 mensen zijn die snel nog mee kunnen doen en geld overmaken, kan het volgende week nog besteld worden.
Dat moet er dan ook nog bijkomen.quote:Op vrijdag 1 april 2005 22:04 schreef Fatality het volgende:
Nee en de kleding ook inet
postmanquote:Op zaterdag 2 april 2005 00:21 schreef Lucske het volgende:
Postman, wat is je mailadres dan? Mijn twee uitgezochte polo's zijn nog leverbaar.
als er nu een heleboel mensen mee willen doen en het word je te duur postman, dan neem ik wel genoegen met 1 i.p.v. 2 polo'squote:Op zaterdag 2 april 2005 11:27 schreef postman het volgende:
van boudewijn heb ik mail met de bestelling. deadline is tot zondagochtend wat betreft bestellen.
M'n cc limiet is 1000 euro, en zoals het er naar uit ziet doen er maar 2 of 3 mensen mee dus dat zit wel goedquote:Op zaterdag 2 april 2005 11:34 schreef ߨúÐêWyN het volgende:
[..]
als er nu een heleboel mensen mee willen doen en het word je te duur postman, dan neem ik wel genoegen met 1 i.p.v. 2 polo's
wordt wel een dure grap als het allemaal niet past, maargoedquote:Op zaterdag 2 april 2005 12:46 schreef postman het volgende:
[..]
M'n cc limiet is 1000 euro, en zoals het er naar uit ziet doen er maar 2 of 3 mensen mee dus dat zit wel goed
verder, zie boven voor de verzendkosten. Het ligt dus aan het totaalbedrag van de bestelling. Nu zit ik samen met boudewijn tegen de 200 euro aan, dus 50 dollar verzendkosten, dus 25 dollar pp. Als jij erbij zou komen komen de verzendkosten op 60 dollar, maar delen door 3 is dat 20 dollar. Het lijkt me het eerlijkst als we gewoon de verzendkosten delen door het aantal personen en niet het aantal kledingstukken.
Daarnaast komen er ook nog de verzendkosten binnen Nederland bij, á 5,50.
dat dilemma heb ik dus ook. anders nemen wij allebei 1 polo, mits we dan wel een kleiner percentage van de verzendkosten hoeven te betalen. 110 euro (ruwweg) voor 2 polo's waarvan je niet weet of ze gaan passen...quote:Op zaterdag 2 april 2005 15:04 schreef Steven184 het volgende:
Hmm, dan zou ik uitkomen op een totaal van ongeveer 110 euro voor 2 polo's. Even over nadenken nog maar..ik laat het je nog weten.
hoeveel mensen doen mee met onze mini actie?quote:Op zondag 3 april 2005 12:37 schreef postman het volgende:
yep, ik zal vanmiddag terug mailen met de gegevens ed.
okquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |