Voer voor "bitches" zo'n opmerking.quote:
Ken k niej ... zal wel gay stappen zijn ...quote:Op vrijdag 25 maart 2005 11:34 schreef Ryan_R het volgende:
Ok dan '84![]()
De Storm he, Daar ben ik ook wel eens geweest
Langzaam begin ik te begrijpen waarom jij een gay.nl profiel hebt.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 11:37 schreef ronduit84 het volgende:
[..]
Ken k niej ... zal wel gay stappen zijn ..., da doe'k tog nooit
![]()
Neeej !!! zoek een lief vriendjuh ... paar weken geleden is mn relatiej naar de knoppen gegaanquote:Op vrijdag 25 maart 2005 11:39 schreef Semisane het volgende:
[..]
Langzaam begin ik te begrijpen waarom jij een gay.nl profiel hebt.![]()
vrijgezel zijn komt niet in je woordenboek voor??????quote:Op vrijdag 25 maart 2005 11:40 schreef ronduit84 het volgende:
[..]
Neeej !!! zoek een lief vriendjuh ... paar weken geleden is mn relatiej naar de knoppen gegaan![]()
Jawel , dat ben ik nuquote:Op vrijdag 25 maart 2005 11:42 schreef Cybart het volgende:
[..]
vrijgezel zijn komt niet in je woordenboek voor??????
en je doet alsof je het heel erg vind dat je dat weer bent, en 'k vind het vreemd dat je meteen weer een nieuw vriendje zoekt...quote:
Dat heet geloof ik het rebound-verschijnsel. Stel, je relatie is uitgegaan, omdat je partner een hekel heeft aan koken, dan zoek je vervolgens een meesterchef als nieuwe liefde. Meestal blijkt dit ook niet te werken, waardoor de rebound-relatie vaak van korte duur is.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 11:48 schreef Cybart het volgende:
[..]
en je doet alsof je het heel erg vind dat je dat weer bent, en 'k vind het vreemd dat je meteen weer een nieuw vriendje zoekt...
sorry, zal wel aan mij liggen....
quote:Op vrijdag 25 maart 2005 11:50 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Behalve als je limbo's in je vriendenkring hebt.
Dus je dacht....Ik ga maar eens in het homo topic kijkenquote:Op vrijdag 25 maart 2005 11:40 schreef ronduit84 het volgende:
[..]
Neeej !!! zoek een lief vriendjuh ... paar weken geleden is mn relatiej naar de knoppen gegaan![]()
Ik sta nu al onder druk hier ...quote:Op vrijdag 25 maart 2005 11:54 schreef Ryan_R het volgende:
[..]
Dus je dacht....Ik ga maar eens in het homo topic kijken![]()
dat zal het m inderdaad wel zijn...quote:Op vrijdag 25 maart 2005 11:53 schreef Great_Expectations het volgende:
[..]
Dat heet geloof ik het rebound-verschijnsel. Stel, je relatie is uitgegaan, omdat je partner een hekel heeft aan koken, dan zoek je vervolgens een meesterchef als nieuwe liefde. Meestal blijkt dit ook niet te werken, waardoor de rebound-relatie vaak van korte duur is..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |