Dat zou ik een beetje beperken. Zou een beetje zonde zijn als je libido het af laat weten omdat je teveel gedronken/geblowd zou hebben.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:43 schreef Piemol het volgende:
Wens mij hier dus succes want over 7 uurtjes gaat het feest beginnen na eerst een hele hoop versnaperingen uit een bierglas en lange vloei!!
we , ik en mijn collega, zijn allebei van mening hier niets van over uit te laten lekken.. en de dames in kwestie hebben niets met het kantoor te maken.. dus dat zit wel goedquote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:48 schreef Christine het volgende:
Met een collega? Dat gaat voortaan leuk worden op de werkvloer
escortdames dus?quote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:52 schreef Piemol het volgende:
[..]
we , ik en mijn collega, zijn allebei van mening hier niets van over uit te laten lekken.. en de dames in kwestie hebben niets met het kantoor te maken.. dus dat zit wel goed![]()
Niet echt, dus wel een beetje?quote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:59 schreef Piemol het volgende:
Escorte dames? niet echt... het is meer een vriendenkring.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |