Yaaaaayquote:
Ja ik heb ook het idee dat er iets niet kloptquote:Op maandag 21 maart 2005 15:33 schreef BVO het volgende:
[..]. Dan heb ik wel veel mazzel gehad.
.
De eerste keer was ik die avond alweer helemaal in orde..
Jij bent toch die ene gast die de hele tijd roept:quote:
Hoe kan ik hier nou grappig zijn en ad rem doen als ik pas iets gequote krijg als jullie anderhalf topic verder zijnquote:Op maandag 21 maart 2005 15:32 schreef Dizer het volgende:
[..]
Moet je maar niet grappig doen in ONZ en gewoon alleen hier grappig zijn![]()
Dat kun je welquote:Op maandag 21 maart 2005 15:34 schreef Christine het volgende:
Ik heb al twee maanden voor mezelf een baaldag... maar nu moet ik in één maand mijn hele project nog afmaken
Neu ik verkoop de Straatkrantquote:Op maandag 21 maart 2005 15:35 schreef Dizer het volgende:
[..]
Jij bent toch die ene gast die de hele tijd roept:
Broodje Mario, 2 euro!! Dubbel beleg!!
Hmm... broodje Mario
ja dat nr. helpt uiteindelijk iedereen uit de shitquote:Op maandag 21 maart 2005 15:33 schreef Dizer het volgende:
En door jou ben ik verslaafd aan "De keuzes die je maakt" van Van Dik Hout
Nieuwe uitdaging voor jequote:Op maandag 21 maart 2005 15:35 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Hoe kan ik hier nou grappig zijn en ad rem doen als ik pas iets gequote krijg als jullie anderhalf topic verder zijn
Die is vies. Die slaat vliegen dood met zijn hand en dan gaat ie je broodje beleggenquote:Op maandag 21 maart 2005 15:35 schreef Dizer het volgende:
[..]
Jij bent toch die ene gast die de hele tijd roept:
Broodje Mario, 2 euro!! Dubbel beleg!!
Hmm... broodje Mario
Moet je gewoon wat spontane grappen maken die geen reactie zijn op een ander bericht. Grappen die overal passen! Dan post je er gewoon een paar en lees je later terug hoe hard wij er om hebben gelachen!quote:Op maandag 21 maart 2005 15:35 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Hoe kan ik hier nou grappig zijn en ad rem doen als ik pas iets gequote krijg als jullie anderhalf topic verder zijn
Oh? Wie mailt 'm ff naar mequote:Op maandag 21 maart 2005 15:36 schreef babette21 het volgende:
ja dat nr. helpt uiteindelijk iedereen uit de shit
Leuk is datquote:Op maandag 21 maart 2005 15:36 schreef babette21 het volgende:
[..]
ja dat nr. helpt uiteindelijk iedereen uit de shit
zowel Van DikHout als De Dijk zijn zwaar relaxed in de auto; en aangezien het nu weer raampje-open-weer is... wat kunnen mensen toch raar kijken als je keihard aan 't meeblèren bent
Op werk zit ik veel, praat ik (teveelquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |