Pronken met zijn lelijke borsthaar.quote:Op zaterdag 12 maart 2005 19:05 schreef methodmich het volgende:
Wat deed de man tijdens Portugal - Nederland dan in hemelsnaam fout?
Geen vrije trappen geven als Robben naar de grond dook.quote:Op zaterdag 12 maart 2005 19:05 schreef methodmich het volgende:
Wat deed de man tijdens Portugal - Nederland dan in hemelsnaam fout?
Zullen we overschakelen naar bakstenenquote:Op zondag 13 maart 2005 03:39 schreef JAM het volgende:
Mooi zo, opgesodemieterd met die gore thuisfluiter. Ik zou zo nóg tien aanstekers tegen zijn kutkop aangooien.
Die blonde zweedse homofiele krullenbol stapelde dit seizoen cruciale fout op cruciale fout!quote:Op zondag 13 maart 2005 17:24 schreef marcb1974 het volgende:
Afscheid van een van de beste scheidsrechters van het moment.
Van Nistelrooij verweet hem een thusfluiter te zijn, exact wat Mourinho dus ook doet. Gaan er mensen bellen nav die actie van Ruud? Nee. Die Engelse knakkers zijn wat dat betreft gewoon niet wijs en kunnen hoofd- en bijzaak niet van elkaar scheiden en gaan respectievelijk Meier en Frisk bellen en beledigen. Ongehoord en belachelijk, maar ik vind Mourinho dan niet verantwoordelijk voor het stoppen van Frisk.quote:Op dinsdag 15 maart 2005 12:54 schreef tong80 het volgende:
Natuurlijk is ie wel verantwoordelijk.
Hij verweet Frisk na afloop van de wedstrijd en niet in het heetst van de wedstrijd in de kleedkamer 5 minuten te hebben gesproken met Rijkaard. Dat is nogal een beschuldiging. Verder verweet ie Frisk Chelsea met opzet benadeeld te hebben en verzocht ie de UEFA en onparteidige scheids aan te stellen. De karate trap van van Gaal was ludiek en spontaan. Wat Mourinho heeft gedaan is berekenend onsportief en opruiend. Het nadien goedpraten van z'n daden en geen woord terugnemen van z'n infantiele uitlatingen maakt het alleen maar erger.
Mijn mening is dat een coach een heel andere rol heeft als een speler. Een speler dient. Een coach is de baas (de meest zichtbare baas). Als zelfs een baas dit soort dingen roept, dan is-ie schadelijker bezig dan als een speler iets roept.quote:Op dinsdag 15 maart 2005 13:03 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Van Nistelrooij verweet hem een thusfluiter te zijn, exact wat Mourinho dus ook doet. Gaan er mensen bellen nav die actie van Ruud? Nee. Die Engelse knakkers zijn wat dat betreft gewoon niet wijs en kunnen hoofd- en bijzaak niet van elkaar scheiden en gaan respectievelijk Meier en Frisk bellen en beledigen. Ongehoord en belachelijk, maar ik vind Mourinho dan niet verantwoordelijk voor het stoppen van Frisk.
Tuurlijk is een coach anders dan een speler, Mourinho mag ook best bestraft worden, maar het gaat mi veel te ver om hem als hoofdschuldige aan te wijzen voor de bedreigingen aan het adres van Frisk.quote:Op dinsdag 15 maart 2005 13:21 schreef Doc het volgende:
[..]
Mijn mening is dat een coach een heel andere rol heeft als een speler. Een speler dient. Een coach is de baas (de meest zichtbare baas). Als zelfs een baas dit soort dingen roept, dan is-ie schadelijker bezig dan als een speler iets roept.
quote:Op dinsdag 15 maart 2005 12:58 schreef Doc het volgende:
Alles wat er voor die lijer van een Mourinho dwars zit deugt - of het nou terecht is of niet. Als dit betekent dat "de vijand van het voetbal" aangepakt wordt: altijd goed!
Dus?quote:Op dinsdag 15 maart 2005 12:54 schreef tong80 het volgende:
Hij verweet Frisk na afloop van de wedstrijd en niet in het heetst van de wedstrijd in de kleedkamer 5 minuten te hebben gesproken met Rijkaard. Verder verweet ie Frisk Chelsea met opzet benadeeld te hebben en verzocht ie de UEFA en onparteidige scheids aan te stellen.
quote:LONDEN - Didier Drogba heeft openlijk excuses aangeboden aan de Zweedse scheidsrechter Anders Frisk. De Ivoriaan van Chelsea deed dat naar aanleiding van het plotselinge besluit van Frisk na talloze bedreigingen als arbiter te stoppen.
"Ik bied mijn verontschuldigingen aan voor het feit dat ik zijn afscheid van het voetbal heb bespoedigd", zei Drogba. "Ik hoop dat hij van gedachten verandert. Voetbal heeft grote scheidsrechters nodig en hij is er een van."
Drogba speelde met Chelsea in de Champions League tegen FC Barcelona. In de eerste wedstrijd tussen beide clubs kreeg Drogba de rode kaart. Barcelona won het eerste duel, maar werd in het tweede toch uitgeschakeld door Chelsea.
Chelsea's coach Jose Mourinho zei destijds dat Barca's coach Frank Rijkaard in de rust met Frisk had gesmoesd. Drogba werd kort na de hervatting weggezonden. Chelsea boycotte na afloop de persconferentie.
Anders Frisk verklaarde in het weekeinde dat hij niet van zijn besluit te stoppen zal terugkomen, ondanks bemiddelingspogingen van de UEFA en FIFA.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |