denk dat je iets teveel p0rn films hebt gekeken. Eerst zomaar seks met een onbekende hebben ( alsof dat zovaak voorkomt ) en daarna ff een lifster meenemen die jouw in natura mag betalen ( ik weet niet of je weleens een lifter langs de kant hebt zien staan?? Die mogen verdorie niet eens IN me auto zitten laat staan dat ze in natura mag betalen!! )quote:Op donderdag 10 maart 2005 08:58 schreef jaja_hierbenik het volgende:
Ja uiteraard op een veilige plek. En als ze er niet uitziet, ken je toch gewoon doorrijden
Lijkt me ook wel eens spannend om een lifter mee te nemen, en dan mag ze me in natura betalen
Denk toch dat ik het eens een keer ga doen. Vind het erg spannend. Vrijwilligers?
En een onbekende plek kan niet met je partner???quote:Op donderdag 10 maart 2005 09:18 schreef jaja_hierbenik het volgende:
Kijk aan posten zoals koffie54 heb ik tenminste wat.
Dat is nou ook juist wat mij kick lijkt. Totaal onbekende vrouw, onbekende plek en de spanning.
ik zeg toch ook ik denk........ anders had ik wel gezegd ik weet dat jij een p0rnliefhebber bent.quote:Op donderdag 10 maart 2005 09:16 schreef jaja_hierbenik het volgende:
Timmetje timmetje vol met vooroordelen. Neej ik kijk nooit porno films. Uiteraard kan men geen fantasie hebben zonder dit eerst op een film gezien te hebben :S
Ik wil niet op lopen scheppen hierzo, maar zomaar sex met een onbekende gebeurd echt wel vaak, of jij moet een one night stand wel goed kennen na 1,5 uur :S
Wat betreft de lifters, dat klopt, MAAR HET IS EEN FANTASIE!! In een fantasie zie ik mooie lifters
Goed, back on topic. Litso ik wou dat ik ze ook kende, maar check internet maar eens, aanbod genoeg!!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |