quote:
Op donderdag 16 juni 2005 19:47 schreef lucida het volgende:[..]
Ach, ik slaap er ook niet minder om. Maar de policy van Fok is hier duidelijk over. Kunstig of niet, het is niet toegestaan, zonder toestemming, foto's van users op Fok te plaatsen. Ik heb die foto nimmer op Fok kenbaar gemaakt en daar houdt het wat mij betreft mee op. En zoals je weet schuw ik de controverse zelf ook niet, maar er zijn grenzen. Voor mij is er een verschil tussen de digitale wereld op Fok en het neuzen in iemands privegegevens, om deze vervolgens op Fok te plaatsen.
En als het werkelijk om de compositie zou gaan, wat heeft syfilis daar dan mee te maken.
Tjongejonge wat ben jij toch een laffe jankzak. En een partij liegen daar ben je ook niet vies van. Je weblogje had een heel andere vormgeving hè.
Je had een avatar die bestond uit mijn fotoshop die je had gejat, voordat je die van Fok had laten verwijderen, en in de header van je weblog stond dezelfde fotoshop. Kijk maar:
![]()
Vervolgens heb je een flink aantal fotoshops van mijn webspace gehotlinkt, zodat die je weblogje verfraaiden, met wat zeikerige tekst erbij. Dat vond je leuk.
Minder leuk vond je het, dat ik toen die gelinkte plaatjes heb veranderd, zodat er ineens heel andere plaatjes stonden. Onder andere een capture met privégegevens van jou. Tja, moet je maar niet gaan lopen rotzooien met mijn webspace, vent.
En nou moet je weer gaan lopen jankzakken over je portretje. Je bent een leugenachtig mannetje, dat voortdurend over de policy loopt te janken, de policy waar je jezelf bij voorkeur niet aanhoudt.
En mocht AR de behoefte gevoelen om weer even langs te komen om te melden dat dit allemaal kleutergedrag is, dan zou ik wel eens willen weten waar dit conflict uitgevochten moet worden. Ik ben het zo langzamerhand spuugzat om forumbreed verdachtmakingen en achterbakse leugens van lucida over mij tegen te komen, en vervolgens van moderators opmerking te krijgen dat dat maar op MSN uitgewerkt moet worden.
Ik zie niet in waarom wat op Fok ontstaat, niet ook op Fok afgemaakt zou moeten worden.