Haha dan zou ik Philip maar eens in de gaten gaan houdenquote:Op zondag 12 juni 2005 21:56 schreef Wup het volgende:
en yep John heeft een gezonde borstkas ja:)
ik denk Victor ook wel
zucht.....die jeugd van tegenwoordig:)
Nou kom maar eens bij mij langs Wupjequote:Op zondag 12 juni 2005 21:56 schreef Wup het volgende:
nog eentje van vrijdag, verklaart waarom hij niet in die modeshow wilde
[afbeelding]
en yep John heeft een gezonde borstkas ja:)
ik denk Victor ook wel
zucht.....die jeugd van tegenwoordig:)
zo kom ik hier even op 't goeie moment binnenvallen: back off mister... she's minequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
quote:Op woensdag 15 juni 2005 08:56 schreef JohnDDD het volgende:
Even over wat veranderingen in de samenstelling van de cast van Days in Amerika:Ehm ik weet niet waar je die laatste 2 vandaan haalt, maar volgens mij klopt dat niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Alison Sweeney is wel tijdelijk de serie uit geweest vanwege haar zwangerschap, haar rol werd intussen overgenomen door Dan Wells.quote:Op woensdag 15 juni 2005 13:46 schreef dayslover het volgende:
[..]
Ehm ik weet niet waar je die laatste 2 vandaan haalt, maar volgens mij klopt dat niet.
quote:Op woensdag 15 juni 2005 13:58 schreef OnaNia het volgende:
[..]
Alison Sweeney is wel tijdelijk de serie uit geweest vanwege haar zwangerschap, haar rol werd intussen overgenomen door Dan Wells.
O oke, maar als het goed is, zal geen van beide verdwijnen, maar wie weet.quote:Op woensdag 15 juni 2005 14:03 schreef JohnDDD het volgende:
[..]dat klinkt idd nogal gek maar goed in Days kan alles
maar eh
er was een gerucht dat of Sami of Philip de derde persoon (naast de twee die ik genoemd had) zou kunnen zijn die uit de serie ging. maar dat is idd een gerucht.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
LOL, daar heb ik dus ook zo een last van steeds....quote:Op donderdag 16 juni 2005 16:46 schreef Markie-Mark het volgende:
Ik kan maar niet wennen aan dat hoofd van Philip, en dan te bedenken dat hij er in de VS nu nog steeds in zit
Tony mag snel uit zijn coma want dat puberdetectiveverhaaltje is irritantquote:Wel vind ik de hele serial killer verhaallijn nu al leuk, met Tony
En Nicole blijft tof!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |