damn net gemist !quote:Op dinsdag 7 maart 2006 12:21 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Vanmiddag samen met Skin bij TMF tussen 16 en 18 uur!
Nee er waren 2 lekkerre wijven met gel, en een geile amerikaan met een slechte coupequote:Op dinsdag 7 maart 2006 20:43 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Ook gemist.. was er nog muziek, zang en dans?
Volgens mij gisteravond al.quote:Op woensdag 8 maart 2006 09:39 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Ennuh.. dat geheime concert is vandaag?
Wordt donderdag uitgezonden.quote:Op woensdag 8 maart 2006 18:28 schreef Jill-RMC het volgende:
Yepz gisteren 6 nummers gespeeld...ben achteraf blij dat ik gewoon naar Jason Mraz ben gegaan want volgens mij had ik me voor me kop gemeptReaction was echt ernstig. Mensen iedereen weet dat Gavin beter zn muts/pet op kan houden
Hijs vanaaf trouwens bij Jensen, nouja de opnames zijn vandaag over een uur ofzo ik heb geen idee of het ook vanaaf uitgezonden wordt.
Als Jensen in het Engels moet, is hij altijd minder vilein. Ik vind het dan meestal wel aardig. Interview met Shakira was gewoon goed en leuk bij voorbeeld.quote:Op donderdag 9 maart 2006 10:18 schreef Numbie het volgende:
Normaal gezien mag ik jensen niet zo, maar zal vanavond toch ff langszappen![]()
quote:Op donderdag 9 maart 2006 14:39 schreef Jill-RMC het volgende:
Hij schijnt nu voor maandag in de planning te staan....
Ik dacht toch echt donderdag. Ik heb m'n informatie uit het Jensen topic hier op FOK: The Daily Jensen 7] Jan geeft weer 15%quote:Op donderdag 9 maart 2006 15:22 schreef Numbie het volgende:
Volgens de site komen vanavond de finalisten van Idols langs.
Trijntje oosterhuisquote:Op vrijdag 10 maart 2006 22:32 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Wie was woensdag in Vredenburg dan? Lucie Silvas?
hadden ze maar eerder een beslissing moeten nemenquote:Op zondag 12 maart 2006 15:35 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Ja, 16 augustus was binnen een week uitverkocht. Twijfelaars trekken zich de haren uit het hoofd.
Uhm binnen een paar uur....16 augustus ging gisteren pas in de vvk. Same als 15 augustus. Mss moet ie maar een hele week Vredenburg doen ofzoquote:Op zondag 12 maart 2006 15:35 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Ja, 16 augustus was binnen een week uitverkocht. Twijfelaars trekken zich de haren uit het hoofd.
Verdommequote:Op maandag 13 maart 2006 23:27 schreef Jill-RMC het volgende:
Dat was ernstig vermakelijk. Hulde voor Jensen....they did some serious research.
En ook gewoon van onzettende onzin naar normaal gesprek, perfecte balans.
Just Friends wordt zn nieuwe single hiero.
Welk nummer zou jij graag zien trouwens?quote:Op maandag 13 maart 2006 23:35 schreef Jill-RMC het volgende:
Als ie echt heel lief is gooit ie een live versie van Chemical Party als B-kant. Maar het zal wel weer iets worden als Chariot Acoustic ofzo...ze zijn meestal niet lief en creatief met B-kanten.
Of Just Friends!quote:Op maandag 13 maart 2006 23:23 schreef Maisnon het volgende:
Hij moet eens een keer Crush of Chemical party uitbrengen! Veel vettere nummers
van Chariot.....mmmm.....Chemical Party om het nummer....en Belief voor de clip. Als ze het goed aanpakken zouden ze zo een ontzettende mooie clip kunnen maken bij dat nummer.quote:Op maandag 13 maart 2006 23:37 schreef Maisnon het volgende:
[..]
Welk nummer zou jij graag zien trouwens?
Graag! Dank je!quote:Op zondag 12 maart 2006 18:11 schreef Jill-RMC het volgende:
Er had iemand nog een schuld staan bij me dus het was van Ey als jij nou eens kaartjes haalt dan verreken ik dat met wat ik nog van je krijgt. A. Zelf niet om 10 uur naar het postkantoor rollen en B. Geen geld uitgevenVond ik een erg mooi principe :p
Waarschijnlijk komen zo vlak voor het concert nog wel hier en daar kaartjes opduiken. Mocht ik iets tegenkomen dan geef ik je wel even een seintje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |