quote:
Zomerhitte - Jan Wolkers
Op een eiland in de Waddenzee ontmoet een fotograaf op het naaktstrand een jonge vrouw, Kathleen. Wanneer hij haar later opzoekt in de disco waar ze een zomerbaantje heeft, ziet hij dat ze wordt opgehaald door een oude man. Niet veel later maakt de fotograaf kennis met Federici, die net als hij onder de indruk blijkt van de mooie Kathleen. In de daaropvolgende dagen ontstaat er een geheimzinnige band tussen de twee mannen. Ze vertellen elkaar over hun leven en ervaringen, en volgen ondertussen de ontmoetingen tussen de jonge vrouw en de oude man, die niet helemaal betrouwbaar lijkt. Wie is hij, en wat doet hij eigenlijk op het eiland? En wie is de jonge man die hem en de jonge vrouw vaak blijkt te vergezellen? Gaandeweg ontrafelen de twee mannen de raadsels die de drie metgezellen omringen, waarbij ze stuiten op een levensgevaarlijk en ingewikkeld complot.
Zomerhitte is een Wolkers pur sang, waarin alle elementen uit zijn rijke oeuvre zijn terug te vinden: liefde en dood, kunst en religie, de natuur, noodlot en geweld. In een exuberante, geestige en tintelende stijl vertelt hij een verhaal vol suspense en intrige.
Die heb ik ook net gekregen... Vandaag of morgen maar eens in beginnen...quote:Op donderdag 10 maart 2005 20:52 schreef Lucyfurr het volgende:
Vanmiddag heb ik bij aankoop van een boek Wolkers boekenweekgeschenk 'Zomerhitte' gekregen.
[..]
Ben zeer benieuwd..
A.s. zaterdag (12 maart) kun je de meester vanaf 14:00 uur in levende lijve bewonderen.
Hij signeert dan zijn boeken in het theater van Donner (Rotterdam).
Bron: Donner
Ik zit erover te twijfelen om hem te laten signeren. Lijkt me wel geinig eigenlijk.quote:Op donderdag 10 maart 2005 20:59 schreef whoops het volgende:
[..]
Die heb ik ook net gekregen... Vandaag of morgen maar eens in beginnen...
Is inderdaad wel leuk... Jammer dat het niet op zondag is, dan kan je namelijk gratis treinen met dat boekje...quote:Op donderdag 10 maart 2005 21:04 schreef Lucyfurr het volgende:
[..]
Ik zit erover te twijfelen om hem te laten signeren. Lijkt me wel geinig eigenlijk.
Kun je hem scannen ?quote:Op donderdag 10 maart 2005 21:07 schreef Plato1980 het volgende:
Stond gisteravond echt een briljante foto van Wolkers voor op de NRC.
Heb helaas geen scanner, maar kan m wel omschrijven. Zijn vrouw poseert naakt en je ziet Wolkers echt verlekkerd naar haar kijken. Je ziet op de foto dus haar achterkant en zijn gezicht. Hij staat er echt op zoals Wolkers op een foto moet staan.quote:
Oh joh, dat zie ik nu pas. Staat idd op de boekenlegger die je erbij kreeg.quote:Op donderdag 10 maart 2005 21:07 schreef whoops het volgende:
[..]
Is inderdaad wel leuk... Jammer dat het niet op zondag is, dan kan je namelijk gratis treinen met dat boekje...
Hij kijkt niet naar haar, hij staat naast haar en hij heeft haar vast met zijn linkerhand, want ze is van kartonquote:
Sssst. Houdt die illusie nu levend.quote:Op donderdag 10 maart 2005 22:22 schreef milagro het volgende:
[..]
Hij kijkt niet naar haar, hij staat naast haar en hij heeft haar vast met zijn linkerhand, want ze is van karton
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |