Op zich heb je gelijk; ze zijn anders, maar het grote verschil van Electroshock blues en de cd's erna (alhoewel dat met Daisies... nog mee viel) is dat ik na het aantal keren dat ik ze beluisterd had niet meer de behoefte had om ze vaker te beluisteren. Bij ESB werkte dat anders: die ging ik steeds meer draaien.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:24 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Die waren niet minder, die waren anders
Ik dacht eerst ook dat ze minder waren.., maar als je ze vaak luistert
Ik vond Eels op Lowlands juist erg leukquote:Op zaterdag 26 maart 2005 13:09 schreef Bosbeetle het volgende:
electroshock blues en beautifull freak zijn idd erg okay
Maar wat de man live doet snap ik niet .. ik heb hem op lowlands gehoord en ik kon er echt niks van maken .. jammer is dat !
misschien lag het wel aan mij ik stond ergens achteraan en kon er niet veel van makenquote:Op zaterdag 26 maart 2005 14:37 schreef HetwasietsmeteenF het volgende:
[..]
Ik vond Eels op Lowlands juist erg leuk![]()
Dat scheelt denk ik wel, ik stond bijna helemaal vooraan. Ik weet van Lowlands dat ik de meeste concerten waar ik niet vooraan stond ook niet echt leuk vond (ben ook klein, dat scheelt uiteraard ook nog)quote:Op zaterdag 26 maart 2005 21:43 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
misschien lag het wel aan mij ik stond ergens achteraan en kon er niet veel van maken
Volgens mij geldt dit voor iedere CD van Eelsquote:Op dinsdag 29 maart 2005 15:31 schreef NvM het volgende:
Ik moet er nog wel meer naar luisteren wil ik een echt oordeel kunnen vellen, maar na elke luisterbeurt wordt de cd (cd's) steeds beter!
tja dat krijg je vaak bij een theater tour !quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |