abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_26343509
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 11:23 schreef Bonobo11 het volgende:

[..]

Aha, en wie ben jij dan of als je anoniem wilt blijven, aan welke TI heb je meegedaan. Als verleider of stelletje?
Met de vorige. En ik ben één van de weinigen die jullie niet hebben afgezeken op dit forum. Zelfs terwijl ik er een tijd heb ingezeten. Mijn dank daarvoor

Verder erg gelachen om jullie commentaren!
pi_26343516
ja ik weet cker dat zij van die wakkerblijf wedstrijd is. dat tv programma ha dik die paar dagen helemaal gevolgt en die dennis komt uit bb3 tog?
  dinsdag 19 april 2005 @ 11:31:30 #253
53720 Mik-xa
Toffe peer
pi_26343567
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 10:39 schreef Mik-xa het volgende:
Wat ik ook ieder jaar zo typisch vind. Er zijn ook echt een aantal vrijgezellen die zich nergens mee bemoeien. Die zien het gewoon als lekker 2 weekjes vakantie ofz. Zeg nou zelf, heb je onderstaande dame langs zien komen? Ik niet iig.
[afbeelding]
Leuk, jezelf quoten

In ieder geval blijkt dit Ilka te zijn (de bardame )
  dinsdag 19 april 2005 @ 11:37:16 #254
39256 Bonobo11
Have a good time, all the time
pi_26343681
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 11:28 schreef sonjao14 het volgende:
ja ik weet cker dat zij van die wakkerblijf wedstrijd is. dat tv programma ha dik die paar dagen helemaal gevolgt en die dennis komt uit bb3 tog?
BB4
Feyenoord!!! * Barça
  dinsdag 19 april 2005 @ 11:39:54 #255
68591 twentemeisje
Onmeunig Twents
pi_26343727
Die Rowena kwam mij inderdaad ook bekend voor! Wat verlaagde zij zich direct al toen ze die Sven van zijn handboeien moest bevrij(d)en....

[ Bericht 0% gewijzigd door twentemeisje op 19-04-2005 11:45:23 ]
  dinsdag 19 april 2005 @ 11:50:21 #256
3140 PhalanX
Technarchy
pi_26343945
Toen ik dit jaar hoorde dat er een media-geile banaan uit een voorgaande editie meedeed, samen met zijn vriendin, die actief was in televisie-land, dacht ik dat de poel van mongolen waaruit dit programma haar kandidaten haalde voorheen was opgedroogd. Normale mensen konden niet gevonden worden, dus gingen ze maar voor de uitgerangeerde wannabe.

Maar ik had het bij het verkeerde eind. Dennis, de media-geile mongool is nog het minst irritant van het stel, vergeleken met de rest van de mannen is hij wellicht de as van zedelijkheid en goede manieren, een pinakel van wijsheid.

En als Dennis omschreven kan worden als een wijs man, dan weet je dat de rest wanhopig vasthoud aan een enkele stervende hersencel die hen behoedt dat ze midden op straat hun broek vol schijten.

Ik heb met walging naar deze eerste aflevering gekeken, en ik weet zeker dat ik niet de enige ben.

Sven en Sally, die twee hebben een geschiedenis met elkaar, en er zitten een aantal huwelijksaanzoeken tussen die twee. Ze zijn op Temptation Island om te zien of ze wel de ware zijn voor elkaar. Waarom deze twee in godsnaam meedoen aan dit gebeuren is een raadsel, want als er iets is dat je niet ontdekt in een programma dat Temptation Island heet, dan is het wel of je voor elkaar de ware bent. Als je met die vraag rondloopt, dan weet je als kijker al dat het geen lang leven is beschoren.

Therence en Carlijn, Therence is eens over de schreef gegaan, hij is vreemdgegaan in het verleden. Hij heeft zomaar ooit eens een meisje gekust. Carlijn, meid, koe, doos, als je een enkele kus al als vreemdgaan classificeert, wat doe je dan in een programma genaamd Temptation Island? Duffe muts, heb je geen ogen in je hoofd, of lijd je aan accute amnesia dat je je de voorgaande vier edities van dit wonderlijke programma niet meer kan herrineren?

Kelly en Kenny, Kelly lijkt op een deelnemer uit een van de voorgaande jaren, Kenny lijkt me gewoon dom, uitzonderlijk dom zelfs.

Dus het leedvermaak is begonnen. De eerste dag is altijd nog de minst spannende, het is hier en daar kennismaken met de hoeren, oh pardon, ik bedoel natuurlijk de vrijgezellen, maar van grenzen verleggen is nog geen sprake.

In ieder geval, dat was het in de voorgaande jaren, dat zou het zijn geweest als de deelnemers hersenen hadden in plaats van met stront-gevulde koppen. En terwijl de hoertjes vrolijk over het strand dartelen en te kennen geven dat ze all-the-way gaan, voel ik aan dat dit nog een lange misselijkmakende rit zal worden. In voorgaande jaren waren de vrijgezelle dames altijd nog bescheiden en hadden ze grenzen, dit jaar geven de goedkoopste hoeren van Belgie en Nederland te kennen dat er geen brug te ver is, en hun benen niet wijd genoeg open kunnen. Ben maar trots op jullie zelf meisjes, er is absoluut niets minder eerbaar dan op televisie verkondigen dat je een smerig goedkoop hoertje bent.

Nou ja, hoer, hoer, een hoer verdient er nog geld aan, deze lopende zakken vlees en siliconen verdienen er blijkbaar niets aan, dus door ze hoeren te noemen beledig ik het beroep.

Oh mijn god, mijn ogen, ze branden, alsof hellevuur me heeft omringd, de beelden van de eerste avond op het manneneiland worden rechtstreeks mijn kamer ingezonden, en ik schaam me diep dat ik een man ben.
Alles dat er mis is met het mannelijk geslacht, ieder vooroordeel dat een furieuze manhatende pot heeft over een man is bij deze bevestigd. Ze ranzige hompen stront storten zich vol overgave in het vleselijk genot dat er tussen de benen van de vrijgezelle dames te vinden valt. De grond waarop hun vriendin eens stond is nog amper koud en ze hebben al een vervanging gevonden voor de koude nachtelijke uurtjes.

Op het eiland van de vrouwen gaat alles er uitermate tam aan toe. De enige die echt succes lijkt te hebben is Bas, en de enige reden waarom hij succes heeft is omdat hij zo homo is als een banaan krom en geel.

Terug naar het manneneiland, waar hevig gekreund wordt, voorgaande jaren was het voornamelijk de suggestie die je deed verderkijken, dit jaar is er niets suggestief meer aan.

En alsof dat nog niet erg genoeg is, op de eerste avond, de tweede avond is net zo erg, het is een aaneenschakeling van walgelijke beelden waarin mannen hun lul niet in hun broek kunnen houden, en de sloeries niet snel genoeg op hun rug kunnen liggen.

Worden deze randdebielen wel gescreend voordat ze met dit programma mee mogen doen?

Walgelijk, Veronica zoekt een goekope manier om in de vroege avond nog goedkopere porno uit te zenden. Met de verborgen camera's die een groen beeld geven van de gebeurtenissen voelt het aan alsof ik kijk naar Paris Hilton's eigen gemaakte filmpjes. Het is net zo hoerig, net zo goedkoop, en er is geen hol aan suggestief of klasse te bespeuren.

Als deze heren thuiskomen, dan hoop ik werkelijk waar dat ze worden uitgekotst door hun omgeving. Dit is het vuil der aarde.
Aaah the beauty of digital reproduction.
Is it alive, or is it Phalanx?
--- Cameron Hodge ---
  dinsdag 19 april 2005 @ 11:52:20 #257
20919 Kugari-Ken
Scandal Beauty
pi_26343993
Wat is er trouwens allemaal wel niet mis met Olivia?

behalve dan dat het eigenlijk een man is en zijn zinnen heeft gezet op Dennis?

nee wacht, daar beantwoord ik al mijn eigen vraag, DAT is wat er mis is met Olivia.
There Is No Gravity.
The Earth Sucks.
--Brett Easton Ellis
  dinsdag 19 april 2005 @ 11:54:54 #258
39256 Bonobo11
Have a good time, all the time
pi_26344055
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 11:50 schreef PhalanX het volgende:
Verhaal, waar ik het wel mee eens ben
En toch blijven kijken he,

't is m.i. wel boeiende TV.
Feyenoord!!! * Barça
  dinsdag 19 april 2005 @ 11:57:04 #259
92655 Ferdi81
omdat............
pi_26344099
toch blijft gaby de lekkerste, alleen jammer van die Pinokkio neus.

en ik blijf zeker elke aflevering kijken, na 2 dagen heeft Sven de 2 lekkerste wijven al geneukt hoeveel zou hij er nog meer pakken..........
  dinsdag 19 april 2005 @ 11:58:19 #260
74506 Rebbedebje
Bedrijfspsycholoog
pi_26344128
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 11:50 schreef PhalanX het volgende:
(...)


Geweldig stuk. Opleiding journalistiek?
Op di 15 januari 2013 schreef Pharkus: Ik spit de flow op je radio,
als een eloquente heer, mijn diss doet geen zeer, mijn raps sucken dus, peace out, Pharkus.
Op di 26 maart schreef MultiBanaan: Holy crap, was dat gedicht van jou?!
  dinsdag 19 april 2005 @ 11:59:05 #261
20919 Kugari-Ken
Scandal Beauty
pi_26344146
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 11:54 schreef Bonobo11 het volgende:

[..]

En toch blijven kijken he,

't is m.i. wel boeiende TV.
tuurlijk kijk ik

het is toch gewoon goedkope porno, en het is leuk om te zien hoe diep mensen hun eigen graf kunnen graven. Wie weet, misschien hebben we geluk en stikt er eentje in een kippebotje... zodat we met een opgelucht hart kunnen verzuchten dat gerechtigheid bestaat.
There Is No Gravity.
The Earth Sucks.
--Brett Easton Ellis
  dinsdag 19 april 2005 @ 11:59:59 #262
3140 PhalanX
Technarchy
pi_26344170
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 11:58 schreef Rebbedebje het volgende:

[..]



Geweldig stuk. Opleiding journalistiek?
Helaas pindakaas, ik ben maar een nederig studentje Engels.
Aaah the beauty of digital reproduction.
Is it alive, or is it Phalanx?
--- Cameron Hodge ---
  dinsdag 19 april 2005 @ 12:00:52 #263
39256 Bonobo11
Have a good time, all the time
pi_26344185
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 11:59 schreef Kugari-Ken het volgende:

[..]

tuurlijk kijk ik

het is toch gewoon goedkope porno, en het is leuk om te zien hoe diep mensen hun eigen graf kunnen graven. Wie weet, misschien hebben we geluk en stikt er eentje in een kippebotje... zodat we met een opgelucht hart kunnen verzuchten dat gerechtigheid bestaat.
Het beste vermaak is leedvermaak!
Feyenoord!!! * Barça
  dinsdag 19 april 2005 @ 12:04:01 #264
3140 PhalanX
Technarchy
pi_26344260
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 12:00 schreef Bonobo11 het volgende:

[..]

Het beste vermaak is leedvermaak!
En er is geen beter leedvermaak dan dit.

Gloeiende goden, dit is televisie waarbij je het geweldig vind om mensen oprecht te haten met heel je hart. En waarbij je flink medelijden kunt hebben met de arme dames, die je vanaf nu al vrijgeleide geeft om uit de band te springen.
Aaah the beauty of digital reproduction.
Is it alive, or is it Phalanx?
--- Cameron Hodge ---
  dinsdag 19 april 2005 @ 12:05:03 #265
68591 twentemeisje
Onmeunig Twents
pi_26344284
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 12:04 schreef PhalanX het volgende:

[..]

En er is geen beter leedvermaak dan dit.

Gloeiende goden, dit is televisie waarbij je het geweldig vind om mensen oprecht te haten met heel je hart. En waarbij je flink medelijden kunt hebben met de arme dames, die je vanaf nu al vrijgeleide geeft om uit de band te springen.
Indeed!!! En dan lekker generaliseren "MANNEN ZIJN ECHT NIET TE VERTROUWEN" ....
  dinsdag 19 april 2005 @ 12:07:28 #266
39256 Bonobo11
Have a good time, all the time
pi_26344330
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 12:04 schreef PhalanX het volgende:

[..]

En er is geen beter leedvermaak dan dit.

Gloeiende goden, dit is televisie waarbij je het geweldig vind om mensen oprecht te haten met heel je hart. En waarbij je flink medelijden kunt hebben met de arme dames, die je vanaf nu al vrijgeleide geeft om uit de band te springen.
Het is toch elke keer zo bij TI, dat de vrouwen 3 dagen gaan zitten treuren om hun vriendjes, terwijl die bij de eerste aanblik van de vrijgezelle vrouwen het op een feesten en geilen zetten. Als de vrouwen dan de videobeelden van hun mannen te zien krijgen, komen ze meestal ook los
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 12:05 schreef twentemeisje het volgende:

[..]

Indeed!!! En dan lekker generaliseren "MANNEN ZIJN ECHT NIET TE VERTROUWEN" ....
Uit vorige edities is gebleken dat vrouwen net zo hard vreemdgaan. (Sandra, Katrien etc..)
Feyenoord!!! * Barça
  dinsdag 19 april 2005 @ 12:07:36 #267
3140 PhalanX
Technarchy
pi_26344332
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 11:57 schreef Ferdi81 het volgende:
toch blijft gaby de lekkerste, alleen jammer van die Pinokkio neus.

en ik blijf zeker elke aflevering kijken, na 2 dagen heeft Sven de 2 lekkerste wijven al geneukt hoeveel zou hij er nog meer pakken..........
Je doet net alsof Sven er moeite voor heeft moeten doen. Het is de bedoeling dat hij de verleiding weerstaat, die hoeren daar gaan al liggen als je tegen ze zegt dat de lucht blauw is.
Aaah the beauty of digital reproduction.
Is it alive, or is it Phalanx?
--- Cameron Hodge ---
  dinsdag 19 april 2005 @ 12:09:31 #268
3140 PhalanX
Technarchy
pi_26344373
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 12:07 schreef Bonobo11 het volgende:

[..]

Het is toch elke keer zo bij TI, dat de vrouwen 3 dagen gaan zitten treuren om hun vriendjes, terwijl die bij de eerste aanblik van de vrijgezelle vrouwen het op een feesten en geilen zetten. Als de vrouwen dan de videobeelden van hun mannen te zien krijgen, komen ze meestal ook los
pfft, ze gaan of los, of ze janken de ogen uit hun kop omdat ze zich verraden voelen. En als ze los gaan, dan nog zijn ze vrij terughoudend.
Aaah the beauty of digital reproduction.
Is it alive, or is it Phalanx?
--- Cameron Hodge ---
  dinsdag 19 april 2005 @ 12:15:36 #269
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_26344513
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 10:39 schreef Mik-xa het volgende:
Wat ik ook ieder jaar zo typisch vind. Er zijn ook echt een aantal vrijgezellen die zich nergens mee bemoeien. Die zien het gewoon als lekker 2 weekjes vakantie ofz. Zeg nou zelf, heb je onderstaande dame langs zien komen? Ik niet iig.
Goddomme, die zit er al aardig wijdbeens bij....
Vaag dat het geen hoeren zijn, maar ja, met de hele dag alcohol kom je ook een heel eind lijkt me...
Haters everywhere but I don't really care.
  dinsdag 19 april 2005 @ 12:16:41 #270
87639 Jazzmin
tegen zinloos gewerk
pi_26344546
Wat een ranzig sletje is die Rowena zeg, gadverdamme. En dan ook nog zeggen dat ze zo van verleiden houdt. Wat zij aan het doen is is geen verleiden te noemen, dat is gewoon jezelf op iemand storten. En dan ook nog eens met een zelfvertrouwen en een overtuiging die mij aan een avondje van het Assendelfts Amateurtoneel doen denken.
Het valt me mee dat ze de mannen bij kennismaking gewoon een hand gaf ipv meteen maar een blowjob.
En die Dennis is hilarisch, volgens mij is dat gewoon een geverfde kakker. Bahbah ik geniet weer met volle teugen
The dose makes the poison.
  dinsdag 19 april 2005 @ 12:18:43 #271
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_26344594
Damn, vanavond maar s ff kieken, opgenomen die bende. klinkt weer als vanouds, mooiste programma op tv dit... Schitterend.
Haters everywhere but I don't really care.
  dinsdag 19 april 2005 @ 12:21:32 #272
39256 Bonobo11
Have a good time, all the time
pi_26344657
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 12:16 schreef Jazzmin het volgende:
En die Dennis is hilarisch, volgens mij is dat gewoon een geverfde kakker. Bahbah ik geniet weer met volle teugen
Sinds BB4 is "Fopneger" het juiste woord.
Wat een ei is die Dennis he?
Feyenoord!!! * Barça
  dinsdag 19 april 2005 @ 12:24:11 #273
92655 Ferdi81
omdat............
pi_26344716
vorig jaar kregen de verleiders geld bij elke handeling (zoen enz...) is dat dit jaar wederom ???
  dinsdag 19 april 2005 @ 12:31:27 #274
53720 Mik-xa
Toffe peer
pi_26344903
We (ik inclusief) zitten hier voornamelijk af te geven op de vrijgezelle dames en de heren die hier als geile hondjes achteraan huppelen. Maar eigenlijk, ... zijn die vrouwen (tenminste uit de vorige delen blijkt dat) net zo erg.

Kijk, mannen zijn gewoon geile beesten, geen goed woord voor over hoe zij zich gedragen. Toch moet ik zeggen dat die vrouwen in de vorige afleveringen veel erger waren. Het gaat er dan helemaal niet zo geil en heet aan toe als bij de mannen maar het is veel psychologischer. Die mannelijke versierders zijn ook echt een stel stumpers.. en die en gay versierder... wat heeft hij een ontzettende cliche versiermanier zeg.. bah!!! dat die meiden erin trappen

Kortom, de mannen zijn gewoon hardstikke geil en hun meiden zijn gewoon hardstikke dom. Wat is er erger?
  dinsdag 19 april 2005 @ 12:33:18 #275
87639 Jazzmin
tegen zinloos gewerk
pi_26344943
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 12:21 schreef Bonobo11 het volgende:

[..]

Sinds BB4 is "Fopneger" het juiste woord.
Wat een ei is die Dennis he?
Haha ok fopneger it is.. zo leer ik nog eens iets. Echt een enorm ei ja, terwijl ik zn vriendin best leuk over vind komen.
Trouwens, als je net zap de neger zit te spelen en Dennis komt voorbij heb je wel een probleem... telt ie nou wel of niet
The dose makes the poison.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')