Jaquote:Op dinsdag 8 maart 2005 11:41 schreef ThE_ED het volgende:
Nee, dan Fins, dat is tenminste iets (heel) anders.
Het gaat toch niet alleen om de taal? En de laatste keer dat ik keek lag Finland nog gewoon in Scandinavië, Dan vind ik het wat raar om je te beperken tot Zweeds en Deens, het Noors is in de praktijk volgens mij zo verDeenst dat je dat nauwlijks meer Noors kunt noemen al zijn de noren er nog hard mee bezig. Dan zit je dus al gauw aan historisch Noors vast.quote:Op dinsdag 8 maart 2005 11:55 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Jadaarom valt het ook onder Finoegrisch en niet onder Scandinavisch.
Aha, wel flauw.quote:Op dinsdag 8 maart 2005 12:13 schreef mel723 het volgende:
Bij de studie Scandinavische talen & culturen worden alleen Deens, Noors en Zweeds aangeboden.
Bizar natuurlijk, want het argument dat Finland niet echt bij de rest van Scandinavië hoort, gaat evengoed op voor het feit dat Hongarije niet echt heel vergelijkbaar is met Finland.quote:Op dinsdag 8 maart 2005 14:02 schreef SuperSiem het volgende:
Aangezien Fins duidelijk een andere taal is dan de Scandinavische talen wordt die ook niet aangeboden bij STC maar bij Finoegrische talen & culturen.
Tja, dat is gewoon een praktische afweging geweest: ik krijg ook vakken als Oud-IJslands en Scandinavische Taalkunde (samen met de studenten Noors en Deens) en omdat Fins dus niet eens uit de Indo-Europese taalfamilie komt, is dit voor de studenten Fins niet echt relevant.quote:Op dinsdag 8 maart 2005 14:09 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Bizar natuurlijk, want het argument dat Finland niet echt bij de rest van Scandinavië hoort, gaat evengoed op voor het feit dat Hongarije niet echt heel vergelijkbaar is met Finland.
Nouja aangezien je Finland ook al zo goedf als niet behandeld vrij weinig idd. Maar de grenzen zoals ze nu zijn zijn pas na WOII zo komen te liggen zover ik weet. Rusland legde nogal wat claims op Finland.quote:Op dinsdag 8 maart 2005 14:33 schreef SuperSiem het volgende:
Er is wel een oorlog behandeld die Zweden ooit met Rusland heeft uitgevochten, maar verder hebben we er vooralsnog niet zoveel mee gedaan.Wat zouden wij met Rusland moeten doen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |