Je mag de gitaar overkopen mits je ook de tas, standaard, lessenaar en stemapparaat overneemt. Die krijg ik anders los nooit zo makkelijk meer verkocht. Je krijgt er dan van mij gratis een jack kabel bij. Voor ¤ 150 mag je dan alles hebben.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 20:59 schreef TeleluvR het volgende:
Verkoop je ook de gitaar los? Zo ja, tegen welke prijs?
Ik zou het eventueel kunnen opsturen.quote:Op woensdag 2 maart 2005 21:32 schreef XD5 het volgende:
Hmz... is mij toch net iets té ver rijden voor dat kleine spul...
¤ 75,--quote:Op donderdag 3 maart 2005 00:05 schreef RCHY het volgende:
Wat wil je hebben voor je Metal Zone pedaal?
Da's wel veelquote:
In de winkel zijn ze zo rond de ¤ 99,-, soms ¤ 89,-. Ik denk dat je op marktplaats een beter kans van slagen hebt. Regelmatig zie je ze daar voor rond de ¤ 60,-quote:Op vrijdag 4 maart 2005 00:17 schreef elixer het volgende:
[..]
Da's wel veel![]()
Wat is de winkelwaarde van dat ding?
Ik had er volgens mij 110 ¤ voor betaald. Maar als je, volgens TeleluvR, ¤ 60 euro bied dan mag je hem hebben.quote:Op vrijdag 4 maart 2005 00:17 schreef elixer het volgende:
[..]
Da's wel veel![]()
Wat is de winkelwaarde van dat ding?
Ook niet de distortion?quote:Op zaterdag 5 maart 2005 11:43 schreef TeleluvR het volgende:
Nou Elixer, dat is zonder meer een heel net aanbod: het is dat mijn type pedaal niet is!
Die heb ik alquote:
275 euro vind ik te weinig. De versterker alleen al kostte nieuw 400 euro. Ik heb de bon nog en er zit nog garantie op t/m augustus. Hij is nog geen 8 maanden oud. Het metal-zone pedaal kostte nieuw al ¤ 100,-- en de distortion ongeveer ¤ 75,--. Dus in totaal kost het nieuw ¤ 575,-- + de kosten nog voor het andere spul. Als je 350 euro bied voor het geheel dan hebben we een deal.quote:Op dinsdag 5 april 2005 21:16 schreef TheAbaiker het volgende:
Ik heb wel interesse in hetvolgende:
Peavey Bandit-112 100watt versterker
2 pedalen Distortion en Metal-zone
1x verlengkabel voor 2 pedalen met elkaar aan te sluiten
4 plectrums
Stemapparaat inclusief metronoom
Voor 275 Eurootjes. Deal?
Om een of andere reden laat ie m'n email niet zien in m'n profile, vandaar dat ik nog nix vernomen heb...quote:Op dinsdag 12 april 2005 19:00 schreef TheAbaiker het volgende:
Okee... E 350 is goed (ach ja... 275 was te proberen natuurlijk) Laat je tel. nr. en adres maar achter in m'n mail. Mailadres staat in mijn profile.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |