Fanboyquote:Op dinsdag 1 maart 2005 10:38 schreef speedfreak1 het volgende:
Wat heeft de tokkietour hier mee te maken? Dit is gewoon de manier waarop in de VS aan fundraising gedaan wordt, inderdaad voor Nederland nog vrij nieuw. En hij loopt niet met een vette bierpens boerend en boutend over een toneel grove taal uit te slaan, zijn diepte investering met een groot aantal Freddy's in stand te houden en uit te bouwen. Dus, waar wil je het over hebben?
Oh jee...een zelfverklaarde komiek. Nou, je humor is dodelijk zeg.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 11:15 schreef JohnDDD het volgende:
Geert Wilders boeken: 2000 euro
Kosten voor een simpele bom: 50 euro
Laatste pakje sigaretten: 3 euro 95
BOEM: Priceless
Als Geert Wilders een zittende partij was, had hij dat ook gedaan hoor.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 12:18 schreef Chris_Redfield het volgende:
Wilders doet teminste zelf nog iets om zijn partijkas te vullen, de meeste andere partijen halen dat geld uit een fonds waar iedere zittende partij geld kan krijgen om campagne te voeren. (ons belastinggeld)
De Tokkies stemmen natuurlijk Wilders (en dan ga ik er van uit dat ze uberhaupt al GAAN steemmen) dus zo spannend zullen die foto's niet worden.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 12:29 schreef Harry_Sack het volgende:
hm, betekent dat ook dat je dan een date voor Geert kunt regelen met de familie Tokkie? Ik denk dat de foto's daarvan meer opleveren dan die 2000 euries die het kost om met Wilbers te schransen.
Jaja, die mensen worden niet gescreend en Wilders komt helemaal in zijn eentjequote:Op dinsdag 1 maart 2005 13:02 schreef Jordy-B het volgende:
Het zou wel briljant zijn als hij door een setje terroristen gehuurd zou worden...
Heb je maanden lang geheime lokaties moeten verblijven voor je eigen veiligheid, flik je vervolgens dit...
Ja maar nu dus niet en probeerd ie zo aan geld te komen.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 12:27 schreef -DailaLama- het volgende:
[..]
Als Geert Wilders een zittende partij was, had hij dat ook gedaan hoor.
Het lijkt natuurlijk riant, maar het is in praktijk net genoeg om 15 mensen aan het werk te zetten. Er komt iets meer bij kijken, publiciteit kost geld, een partijkantoor kost geld, het opzetten van een wetenschappelijk bureau kost geld, en dat zijn dan nog maar een paar dingen. Maar toegegeven, mij mogen ze ook met dat lage bedrag verwennen hoor.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 11:31 schreef Grumbellll het volgende:
1,2 miljoen euro per jaar is ook niet verkeerd
Héé, je zou op hem stemmen, heb je zelf gezegd, niet zo negatief hč.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 11:50 schreef Meki het volgende:
een bedelaar is ie
Geert is rupsje nooit genoeg hč.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 13:57 schreef speedfreak1 het volgende:
[..]
Het lijkt natuurlijk riant, maar het is in praktijk net genoeg om 15 mensen aan het werk te zetten. Er komt iets meer bij kijken, publiciteit kost geld, een partijkantoor kost geld, het opzetten van een wetenschappelijk bureau kost geld, en dat zijn dan nog maar een paar dingen. Maar toegegeven, mij mogen ze ook met dat lage bedrag verwennen hoor.
Zolang hij nog geen gast bij Harry Mens heeft mogen zijn is hij veiligquote:Op dinsdag 1 maart 2005 13:02 schreef Jordy-B het volgende:
Het zou wel briljant zijn als hij door een setje terroristen gehuurd zou worden...
ow, mogen we alweer stemmen?quote:Op dinsdag 1 maart 2005 13:59 schreef speedfreak1 het volgende:
[..]
Héé, je zou op hem stemmen, heb je zelf gezegd, niet zo negatief hč.
Je kan als terrorist natuurlijk gewoon een ander laten bellen... ('t is een verrassing voor m'n vrienden)...quote:Op dinsdag 1 maart 2005 13:11 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Jaja, die mensen worden niet gescreend en Wilders komt helemaal in zijn eentje![]()
quote:Op dinsdag 1 maart 2005 11:50 schreef Meki het volgende:
een bedelaar is ie
quote:Op dinsdag 1 maart 2005 14:07 schreef Ryan3 het volgende:
Of waarom houdt hij niet een lezingenreeks: "Ome Geert vertelt over de Tweede Wereldoorlog".
Jij vindt iedereen die in Nederland gebruikt maakt van subsidies in de ruimste zin des woords een achterlijke schooier?quote:Op dinsdag 1 maart 2005 16:38 schreef du_ke het volgende:
[..].
Jij hebt het door.
Achterlijke schooier die Wilders. Maar er zijn vast wel wat vastgoedhandelaars die in ruil voor wat 'steun' financieel aan z'n opmars mee willen werken.
Dan zal ie veel donaties moeten krijgen van moslims, die zijn naar eigen zeggen immer gul voor 'bedelaars' en daar is de ramadan ook op gestoeld.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 11:50 schreef Meki het volgende:
een bedelaar is ie
Voor gigolo spelen valt niet onder de noemer subsidiesquote:Op dinsdag 1 maart 2005 17:30 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Jij vindt iedereen die in Nederland gebruikt maakt van subsidies in de ruimste zin des woords een achterlijke schooier?
Maak jezelf toch niet zo belachelijk.
In welke zin vind jij dit hoereren en waarin onderscheidt dit zich van de manier waarop de LPF zichzelf financieert of de Amerikaanse politiek?quote:Op dinsdag 1 maart 2005 17:40 schreef Monus het volgende:
[..]
Voor gigolo spelen valt niet onder de noemer subsidies![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |