De ellende is als ik vroeg begin, ik ook tot een uur of zeuven 's avonds doormartel, en daar heb ik op termijn mezelf mee. Laat beginnen=lijfsbehoudquote:Op maandag 28 februari 2005 17:56 schreef ultra_ivo het volgende:
Gewoon vroeger beginnen, ben je ook eerder klaar
lig je dan wel op apegapen
Dat was wel heel (eventjes)quote:Op maandag 28 februari 2005 20:41 schreef Xilantof het volgende:
zow, volgens mij mogen we weer (eventjes)
postbodetijdquote:Op maandag 28 februari 2005 21:55 schreef kwiebuske het volgende:
wat is vroeg ultra_ivo ??
Eh.. ja, het is de Zon de echte, en ja, hij is ook bezig met ondergaan daar is dat ding doorgaans de halve dag mee bezig, maar met nog ruim 45 minuten te gaan in het dagdeel van de dag eh....quote:Op maandag 28 februari 2005 23:12 schreef Ouwesok het volgende:
En wat gaat er dan onder als dit de echte niet is
Mooie foto hoorquote:Op maandag 28 februari 2005 23:00 schreef CompuMess het volgende:
Oké, het is wel geen echte, maar in ieder geval een poging tot zonsondergang... @ 17:37
[afbeelding]
Kan best op dit tijdstip, Xilantof is toch met de kippen op stok tegenwoordigquote:Op maandag 28 februari 2005 23:36 schreef CompuMess het volgende:
oh ja, Xila, die spits van de kerktoren staat écht een beetje scheef...
optimistquote:Op dinsdag 1 maart 2005 08:57 schreef Shark.Bait het volgende:
Goedemorgen
Het is LENTE!!
(Meteorologisch gezien; Astronomisch gezien is het 21 maart pas lente)
Helpt zoiets tegen rugpijnquote:Op dinsdag 1 maart 2005 09:43 schreef CompuMess het volgende:
Daar hebben ze apparaten voor hoor!
[afbeelding]
Optimist impliceert dat het een mening is. Ik post enkel een feit. Vandaag is het meteorologisch gezien lente. Dat het buiten sneeuwt veranderd daar niets aan.quote:
Euhhh... jawel, alleen is het vrij definitief! Na een massage met dat apparaat heb je nóóit meer ergens last van...quote:
Het lijkt erop dat het project 'lente' zijn deadline in elk geval niet haaltquote:Op dinsdag 1 maart 2005 08:57 schreef Shark.Bait het volgende:
(Meteorologisch gezien; Astronomisch gezien is het 21 maart pas lente)
Komt door je jompelmeisjes.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 10:50 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Optimist impliceert dat het een mening is. Ik post enkel een feit. Vandaag is het meteorologisch gezien lente. Dat het buiten sneeuwt veranderd daar niets aan.
Mijn wattes?quote:Op dinsdag 1 maart 2005 11:05 schreef stil het volgende:
Komt door je jompelmeisjes.
nou, dan ga ik maar werken...quote:Uw zoekbewerking - jompelen - heeft geen overeenkomstige documenten opgeleverd
Geen resultaten voor "jompelen".
Adieux paraplieuxquote:Op dinsdag 1 maart 2005 11:39 schreef Bowiefan het volgende:
[..]
nou, dan ga ik maar werken...
dag allemaaaaaal
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |