smeerpoetsquote:Op maandag 28 februari 2005 01:00 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Heb je een cap van die rape-scene?
Ze heeft ook wel de juiste harde gelaatstrekken om voor een jongen door te kunnen gaan.quote:Op maandag 28 februari 2005 01:00 schreef scanman01 het volgende:
Zo zag Hilary eruit in Boys don't cry
[afbeelding]
Ja dat kijkt toch wel lekkerder dan zo'n klein streaming venstertjequote:Op maandag 28 februari 2005 01:02 schreef achterop23 het volgende:
op cnn is nu ook de red carpet
Als er ooit een Oscar terecht is uitgedeeld was 't toen iig wel.quote:Op maandag 28 februari 2005 01:00 schreef scanman01 het volgende:
Zo zag Hilary eruit in Boys don't cry
[afbeelding]
Nice hips.quote:Op maandag 28 februari 2005 00:58 schreef beaverhausen het volgende:
Catalina Sandino Moreno
[afbeelding]
Streaming? Waar??quote:Op maandag 28 februari 2005 01:04 schreef Tramhalte het volgende:
Ja dat kijkt toch wel lekkerder dan zo'n klein streaming venstertje![]()
De meest ontrechte Oscar ging naar Halle Berry voor haar werk in die draak van een film Monsters Ball. Bah, wat een prul is dat.quote:Op maandag 28 februari 2005 01:04 schreef Arcee het volgende:
[..]
Als er ooit een Oscar terecht is uitgedeeld was 't toen iig wel.
Star Jones.quote:
haha daar dacht ik ook al aan maar helaasquote:Op maandag 28 februari 2005 01:07 schreef SunChaser het volgende:
Is het nergens te zien op een Mozaiek-beeldje?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |