Verbeter jij iemands spelling??quote:Op zaterdag 19 maart 2005 20:10 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Het is Cádiz, maar daar gaat alleen het uitschot heen wat niet welkom is in de rest van Andalucia
quote:
Oh.....11 puntjes maar. Nou dat halen ze nog wel in hoor, in de 9 wedstrijden die nog te spelen zijn. Ze worden dit seizoen vast nog wel kampioenquote:Op zondag 20 maart 2005 21:11 schreef jojomen4 het volgende:
Van de top 8 hebben alleen Cádiz en Alaves weten te winnen. De rest heeft puntverlies geleden
Real wint met 1-0 en houd het verschil op 11 punten.
Beetje domme gedacht lijkt je niet? Met 11 punten is het al beslist, dat was het vorige week al.quote:Op zondag 20 maart 2005 22:09 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Oh.....11 puntjes maar. Nou dat halen ze nog wel in hoor, in de 9 wedstrijden die nog te spelen zijn. Ze worden dit seizoen vast nog wel kampioen![]()
En het schijnt weer een dramatisch slechte wedstrijd geweest te zijn van Real.. Met vooral Ronaldo die weer uitgefloten werdquote:Op zondag 20 maart 2005 21:11 schreef jojomen4 het volgende:
Real wint met 1-0 en houd het verschil op 11 punten.
Dan waarom die smiley?quote:Op zondag 20 maart 2005 22:19 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Beetje domme gedacht lijkt je niet? Met 11 punten is het al beslist, dat was het vorige week al.
Mja dat schijnt. Mooi kut want als het zo door gaat ben ik bang voor 10 apr.quote:Op zondag 20 maart 2005 22:23 schreef Saviola het volgende:
[..]
En het schijnt weer een dramatisch slechte wedstrijd geweest te zijn van Real.. Met vooral Ronaldo die weer uitgefloten werd
Gaat lekker daar in MadridIk verheug me al op 10 april
![]()
Inderdaad..quote:Op maandag 21 maart 2005 12:54 schreef -Vaduz- het volgende:
Hebben jullie die foto's al gezien van Juan Arango? (De aanvaller van Mallorca was het slachtoffer van een harde botsing met Javi Navarro) Verschrikkelijk. Gelukkig verkeert hij in een stabiele toestand.
quote:Gruwelijk incident bepaalt Mallorca-Sevilla
Sevilla won met 1-0 bij Real Mallorca maar alle aandacht ging na afloop van het treffen in Son Moix uit naar Juan Arango. De aanvaller van Mallorca was het slachtoffer van een harde botsing met Javi Navarro, met gruwelijke gevolgen.
Arango stortte vlak voor rust ter aarde nadat hij met zijn hoofd in onzachte aanraking kwam met de elleboog van Javi Navarro. De Venezolaan lag brakend, hevig trillend en buiten bewustzijn op het veld. Dankzij kordaat ingrijpen van de eerste hulp, die een slangetje in zijn mond aanbracht om zijn luchtwegen vrij te houden, bleef de schade nog enigszins beperkt.
In het ziekenhuis bleek dat Arango er niet best aan toe was. 'De speler heeft een hersenschudding, is buiten westen geweest en ademde tijdelijk niet. Onderzoek heeft uitgewezen dat hij zijn jukbeen heeft gebroken. Gelukkig is er geen hersenbeschadiging geconstateerd. Maar we blijven hem verdoven en beademen. Hij is er ernstig aan toe maar zijn toestand is stabiel', liet arts Joan Pericás weten.
De zeer aangeslagen dader Javi Navarro, die geel kreeg voor de actie, spoedde zich na afloop naar het ziekenhuis om te vernemen hoe Arango het maakte. 'Ik probeerde me te beschermen. Hij kwam met zijn gezicht vooruit in en we botsten. Meer kan ik me niet herinneren maar ik betreur ontzettend wat er is gebeurd.'
quote:Op maandag 21 maart 2005 14:42 schreef VoreG het volgende:
Niks van gehoort of gezien maar dat klinkt niet echt lekker
quote:Arango weet niets meer van brute botsing
Juan Arango is weer bij zijn positieven en maakt het gezien het trauma dat hij in het duel tussen Real Mallorca en Sevilla opliep 'redelijk goed'. De Venezolaanse spits van Mallorca ligt nog op de intensive care maar lijkt binnen enkele dagen te kunnen worden overgedragen aan de normale zorg in het ziekenhuis Mirimar.
'De speler was licht gedesoriënteerd, wist niet waar hij was of wat er was gebeurd. Maar hij is op de weg terug. Er is geen reden om hersenbescha-digingen te vermoeden of alarm te slaan', lichtte Fernando Barturen, hoofd van de intensive care toe.
Arango is een paar minuten voor en na het incident kwijt. 'Maar hij heeft inmiddels wel de beelden gezien op de televisie', aldus Barturen. Arango kwam vlak voor rust keihard in botsing met de elleboog van Javi Navarro, waarna hij in elkaar stortte en hevig trillend en bewusteloos op het veld lag.
De schade bleek een hersenschudding, een gebroken jukbeen en een wond in zijn bovenlip te zijn. Bij Arango moest een slang worden ingebracht om hem te kunnen beademen. 'Ja, hij was in levensgevaar vlak na het incident', bekende de arts. 'Vanaf nu zal de verdoving worden afgebouwd.'
Wanneer Arango zich weer op voetballen mag gaan richten, wilden de medici nog niet zeggen. 'Op het moment is dat wel het laatste waar we aan denken. Alles staat nu in het teken van een volledig herstel.'
De tuchtcommissie van de Spaanse voetbalbond is bij elkaar gekomen om te zien of het Javi Navarro nog gaat vervolgen buiten de gele kaart die hij kreeg voor de overtreding. De speler zelf, die direct na het duel zijn gekwetste collega bezocht, maakt zich geen zorgen over strafvervolging. Van opzet was geen sprake, meent hij.
Vi.nl
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |