Hoi, ik stop met modden.
Omdat er behoefte is aan een extra ONZ-mod en men geen zin heeft om een vijfde mod aan te stellen, heeft men besloten om niet met mij als moderator door te gaan. Ik ben namelijk alleen in het weekeinde beschikbaar, en dat is blijkbaar niet genoeg.
De manier waarop dit allemaal aan mij werd gemeld was niet echt je-van-het en ik was er op zijn zachtst gezegd niet van gecharmeerd. Er werden excuses aangeboden, wat erg netjes was, en er was de mogelijkheid om alsnog door te gaan als mod, maar door de eerdere gebeurtenissen zie ik daar van af. Op zich is dat jammer, want ik zat net in mijn 'rol' en had ook al wat leuke topics voorbereid. Het is misschien mijn fout geweest dat ik dat laatste niet duidelijk genoeg verteld heb aan mijn medemods.
Er is verder geen man overboord, de sfeer in de crew was toch niet bepaald 'mijn ding'. Ik wens ze heel veel succes bij het vinden van een nieuwe mod en ik ga gewoon weer de user uithangen zodra ik het forum weer een beetje leuk vind.
Kan het nog correcter? Ik dacht het niet.
Maar wat moet ik nu?
Dit zou natuurlijk geen Croupouque-topic zijn zonder plaatjes, dus aan jullie de opdracht om te verzinnen wat ik nu met mijn vrije tijd moet gaan doen. Leef je uit op dit plaatje:
![]()
Zo kan ik bijvoorbeeld op karate gaan, zodat ik me voortaan wat beter kan verdedigen wanneer ik ergens onterecht ontslagen word:
![]()
...al moet ik daarvoor misschien eerst mijn lichaam wat meer in vorm krijgen: