Jack keept in het veteranenteam van AFCquote:Op maandag 28 februari 2005 01:55 schreef cultheld het volgende:
Jack van Gelder is de grootste (AFC) neus van Nederland. M'n M&O-leraar van vroegah is met hem bevriend en ook voor die neuzenclub en AFC
Die oud-leraar van mij heeft er ook gevoetbald, toen hij nog in Amsterdam woonde en ging als Amsterdams schoffie al met Jack om. Jack z'n club is voornamelijk AFC, maar in de HCE en in Europa is ie áltijd voor Ajaxquote:Op dinsdag 1 maart 2005 08:01 schreef just me het volgende:
[..]
Jack keept in het veteranenteam van AFC
Geneequote:Op dinsdag 1 maart 2005 02:39 schreef Bonobo11 het volgende:
Wilfred Genee is anders wel een goeie gespreksleider, en hij presenteert ook nog eens beter danCheque en volgens mij heeft hij ook meer verstand van zaken
quote:Op maandag 23 mei 2005 16:56 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Genee![]()
![]()
![]()
wat een loser. Dat John hem aantrekt voor Tien is ook onbegrijpelijk
Is toch niet meer dan logischquote:Op zondag 27 februari 2005 22:19 schreef Moreno het volgende:
Er is toen ook een keer een onderzoek geweest naar welke clubnaam van Gelder het meeste uitsprak tijdens voetbalprogramma's. Ajax bleek met stip boven aan te staan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |