Surequote:Op zondag 20 februari 2005 18:01 schreef Jerruh het volgende:
hmm
ik had da berichtje van creno nie eens gelezen.
Goh zeg, stoer vent hoor. Maar je hebt wel doorzettingsvermogen, als je uit gaat zoeken waar ik woon en dan daar helemaal naartoe gaat reizen alleen om hoi te zeggenquote:
dat wilde ik ook net zeggenquote:Op zondag 20 februari 2005 18:10 schreef Ryan_R het volgende:
[..]
Maar je hebt wel doorzettingsvermogen, als je uit gaat zoeken waar ik woon en dan daar helemaal naartoe gaat reizen alleen om hoi te zeggen![]()
Wie zegt dat ik jou op ga zoeken?quote:Op zondag 20 februari 2005 18:10 schreef Ryan_R het volgende:
[..]
Goh zeg, stoer vent hoor. Maar je hebt wel doorzettingsvermogen, als je uit gaat zoeken waar ik woon en dan daar helemaal naartoe gaat reizen alleen om hoi te zeggen![]()
2,5 uur... je hebt gelijkquote:
ik dacht al, wat ruik ik tochquote:
Jah, m'n vel liet zowat losquote:Op zondag 20 februari 2005 18:28 schreef creno het volgende:
goh ang3l wat zul je er nu rimpellig uit zien !
Dan weet ie alvast hoe hij er over 20 jaar uitziet.quote:Op zondag 20 februari 2005 18:28 schreef creno het volgende:
goh ang3l wat zul je er nu rimpellig uit zien !
wat heb ik aan iemand als ik geen bad hebquote:Op zondag 20 februari 2005 18:27 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Heb jij dan iemand waarmee je erin wil?
Voornamelijk om de bijkomende activiteiten?quote:Op zondag 20 februari 2005 18:39 schreef creno het volgende:
samen douchen is ook leuk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |