moet je hier eens kijken: http://www.ohhla.com/YFA_eminem.htmlquote:Op woensdag 23 februari 2005 16:17 schreef IsaacD het volgende:
Wie weet hoe 1 van de eerste (zoniet de eerste) single van Eminem heette; nog voor My name is uitkwam. Er zit een zwart-wit clip bij waarin hij door een trailerpark loopt als ik me niet vergis.
Door creatief zoekwerk gevondenquote:Op woensdag 23 februari 2005 18:00 schreef yup het volgende:
Hoi allemaal.
Ik zoek een nummer.
Het nummer is een trance-achtig nummer met heel weinig tekst, het enige wat ik me herinner is dit: een vrouw zegt:
"where in the world"
"i'm drifting away"
"take me away (of taking me away)"
Het nummer is trance achtig met erg weinig tekst... Verder kan ik het echt niet omschrijven, en volgens mij is het geen nieuw nummer want ik heb het veel eerder al gehoord (kan het ook mis hebben hoor).
Dit nummer werd best vaak op fresh.fm gedraait (95.7 FM in Amsterdam)
Of 4 Strings - Take me away (into the night)quote:Op woensdag 23 februari 2005 18:42 schreef yup het volgende:
[..]
Door creatief zoekwerk gevonden![]()
Manyou - drifting away, zo heet het nummer.
1e post: 17.28quote:Op woensdag 23 februari 2005 19:01 schreef Wutangtony het volgende:
Bij die (porn)video van Snoop Dogg; DoggyStyle 1, doen ze een nummer. Wie weet welk nummer dat is en op welk album het staat. De beat lijkt een beetje op dat nummer van Micheal Jackson (Billy Jean)
Wie weet het???
100% feat Jennifer John - Just Can't Wait (saturday) dacht ikquote:Op woensdag 23 februari 2005 14:50 schreef Flyga het volgende:
Ik zoek de titel etc, van een liedje van dat meisje die dan rolschaatsen aandoet in de clip en daar gaat ze dan op dansen enzo
Dat issem inderdaad.quote:Op woensdag 23 februari 2005 12:34 schreef Lehcimus het volgende:
[..]
Little Sister. De nieuwe single
ik heb um al gevondenquote:Op donderdag 24 februari 2005 11:24 schreef debugdevil het volgende:
Ik zoek het nummer wat onder de aankondiging van Meiden van de wit zit.
ik kan er maar niet opkomen.
iemand toevallig hier die het zo weet ?
Yessss.. dj jean en Peran.. let yourself goquote:
Verzoeken om warez mag hier eigenlijk nietquote:Op donderdag 24 februari 2005 20:03 schreef toscane het volgende:
Ik zoek dat gave nr. van Dr. Kucho & Gregor Salto - can't stop laying heet het dacht ik... waar kan ik de mp3 vinden, ik zit me suf te surfen, kom geen steek verder...!!! AHHGGHHH, ik wil hem gewoon de hele dag horen!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |