Ik dacht Veronica.quote:Op woensdag 16 februari 2005 10:36 schreef Copycat het volgende:
Welke omroep gaat Joey uitzenden?
lol, dan zou ik maar heel snel gaan downloadenquote:
echt? want ik vind dat de serie het niveau van friends voor geen meter haalt. wel vermakelijk maar niet meer en niet minder.quote:Op woensdag 16 februari 2005 10:58 schreef greatgonzo het volgende:
heb tot aflevering 15 al gezien, vind het wel een leuke serie tot nu toe.
Bekendheid he. Mensen kennen zijn Friendskarakter al, en dat speelt hij ook in deze serie. Joey uit Friends is verhuist en dat verhaal is nu in deze serie te zien.quote:Op woensdag 16 februari 2005 11:29 schreef Manneke_Pils het volgende:
Ik heb het nog nooit gezien, dat zal wel een reden zijn, dat ik het niet weet, maar waarom zenden ze dit uit onder zijn Friends naam, en niet onder zijn echte naam?
O ok, van die verhuizing wist ik niet, ik had alleen nog maar de reclames ervoor op TV gezien..quote:Op woensdag 16 februari 2005 11:33 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Bekendheid he. Mensen kennen zijn Friendskarakter al, en dat speelt hij ook in deze serie. Joey uit Friends is verhuist en dat verhaal is nu in deze serie te zien.
Hoezo dat? Ze zenden het toch alleen maar uit?quote:Op woensdag 16 februari 2005 10:55 schreef wolfrolf het volgende:
lol, dan zou ik maar heel snel gaan downloadenWant ehhm... tsja.... Veronica =
![]()
Alleen een iets hoger niveau svp dan Frasierquote:Op woensdag 16 februari 2005 12:33 schreef Patch het volgende:
Ik gun Matt LeBlanc net zoveel succes als Kelsey Grammer met "Frasier" na "Cheers"...
![]()
Hoe bedoel je dat?quote:Op woensdag 16 februari 2005 12:35 schreef Manneke_Pils het volgende:
[..]
Alleen een iets hoger niveau svp dan Frasier
Goed idee om dit SPOILERVRIJ te houden, ik zat per ongeluk ook al te kijken in het topiv over desperate housewives, en daar was t voor mij ook al bijne overspoilerd, beetje jammer.quote:Op woensdag 16 februari 2005 09:35 schreef Patch het volgende:
[afbeelding]
Joey verlaat New York en z'n 'Friends' en gaat naar L.A. om het daar te maken als acteur.
Natuurlijk heeft ie meteen een geweldig mooi appartement en komen er mensen over de vloer als zijn zus, zijn neefje en zijn knappe buurvrouw.
Vanaf 4 Maart eindelijk in Nederland op tv.
"How You Doin'?"
(Ja, er is al een topic over, maar daar bespreken ze gedownloade afleveringen en staat vol met spoilers. Het leek me fijner om een topic te openen mbt de Nederlandse uitzendingen.)
Nee klopt Friends was voor iedereen "leuk".quote:Op woensdag 16 februari 2005 12:41 schreef Patch het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat?
Ik ben van mening dat Friends bijvoorbeeld voor vrijwel iedereen toegangelijk was.
Dat was niet het effect bij bijvoorbeeld Frasier en Seinfeld. Daar lag het niveau, qua humor, stukken hoger.
Of zeg ik nu iets vreemds?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wees gerust de andere karakters(Zijn zus, neefje, buurvrouw en Agent) hebben ook allemaal een leuke bijdrage.quote:Op donderdag 17 februari 2005 00:37 schreef Tackleberry het volgende:
Ik heb alleen de pilot gezien en die was wel aardig. Ben benieuwd of 'Joey alleen' genoeg is om een goede show in elkaar te zetten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Now let me explain the difference between me and you,
I practice real hard and do the tricks I do.
I practice untill there are no tricks left,
So I can make sure that I beat ya ass.
Precies, ik wil desperate housewives ook gaan volgen vanaf maart, maar ik snapte echt helemaal niet waar iedereen het over had in dat topic.quote:Op woensdag 16 februari 2005 12:45 schreef mechatronics het volgende:
[..]
Goed idee om dit SPOILERVRIJ te houden, ik zat per ongeluk ook al te kijken in het topiv over desperate housewives, en daar was t voor mij ook al bijne overspoilerd, beetje jammer.
quote:Op zondag 20 februari 2005 18:20 schreef QyRoZ het volgende:
Ik ben benieuwd. Ik ga het zeker kijken.
Oftewel rond uit slecht...quote:Op zaterdag 5 maart 2005 10:17 schreef OnaNia het volgende:
289.000 kijkers gister.
Ik vond het nog wel meevallen, maar ik had er dan ook niets van verwacht (Friends was een topserie met 6 goede karakters, haal er eentje uit en je mist de rest was mijn gedachte). Ik denk dat het wel scheelt met wel verwachtingspatroon je begint te kijken.quote:Op zaterdag 5 maart 2005 10:37 schreef mechatronics het volgende:
ja, das best slecht ja.
ik vond de show eerlijk gezegd redelijk tegenvallen ook.
Misschien had ik er gewoon een te hoge pet van op...
quote:Maandag 24 oktober om 23.05 uur
The Fancy Sister
Joey’s en Gina’s zus Mary Theresa komt bij hen op bezoek. Gina kan haar niet uitstaan omdat ze denkt dat de wereld alleen maar om haar draait. Als Mary Theresa ontdekt dat haar verlovingsring nep is besluit ze haar bruiloft af te zeggen en in Californië te blijven. Joey en Gina doen er alles aan om haar weer naar New York te krijgen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |