Leuk dat nu ook al een complete gemeente gewoon geschanterd wordt door dit soort straatfundamentalisten. What's next ?quote:In de gemeente Westland dreigt een impasse te ontstaan tussen de Marokkaanse gemeenschap en de gemeente. Zo heeft vandaag een groep van zestig Marokkanen aan de lokale politiek duidelijk gemaakt zich niet serieus genomen te voelen door de handelwijze van de gemeente Westland en haar vertegenwoordigers. Het dreigt te escaleren.
"Daarom", zei een woordvoerder namens de groep, "houden wij burgemeester en wethouders en de gemeente Westland verantwoordelijk voor de gevolgen die ontstaan als er niet snel een oplossing komt."
De huidige situatie is ontstaan uit een lang opsomming van gebeurtenissen. Zo poogt de gemeente al langere tijd de steeds meer toenemende overlast van Marokkaanse hangjongeren in Wateringen de kop in te drukken. Ook in Honselersdijk is het kommer en kwel. Burgemeester van der Tak maakte in het verleden zich al openlijk zorgen over de Marokkaanse jeugd.
Al jaren is er kritiek op het integratiebeleid van de gemeente. Volgens enkele fracties is dat volledig mislukt, waardoor Westland vandaag de dag kampt met problemen. Eerder kwam de gemeente Westland al in het nieuws vanwege een gezin dat alles kwijtraakte door Marokkaanse terreur. Daar escaleerde de woonsituatie van het gezin en hun Marokkaanse buren volledig, met een langslepend conflict tot gevolg
In plaats van de hand in eigen boezem te steken bedreigt men de gemeenteraad met escalatie. Emotionele chantage dus.quote:Op dinsdag 15 februari 2005 23:02 schreef JAM het volgende:
Wat is de chantage dan? En wat is de bedreiging?
[quote]Zo heeft vandaag een groep van zestig Marokkanen aan de lokale politiek duidelijk gemaakt zich niet serieus genomen te voelen door de handelwijze van de gemeente Westland en haar vertegenwoordigers. Het dreigt te escaleren.
"Daarom", zei een woordvoerder namens de groep, "houden wij burgemeester en wethouders en de gemeente Westland verantwoordelijk voor de gevolgen die ontstaan als er niet snel een oplossing komt."
Laten we het hopen. Dergelijke chantage is in ieder geval niet goed te praten.quote:Op dinsdag 15 februari 2005 23:05 schreef Avani het volgende:
Volgens mij is het een beetje een opgeblazen zaak.![]()
De Nederlandse maatschappij ?quote:Op dinsdag 15 februari 2005 23:11 schreef Error51 het volgende:
laat de zooi maar escaleren... je kunt wel raden wie er aan het korte eind trekken
En wat hebben we eraan als de boel zou escaleren? Daar zit ik nou niet bepaald op te wachten eigenlijk.quote:Op dinsdag 15 februari 2005 23:11 schreef Error51 het volgende:
laat de zooi maar escaleren... je kunt wel raden wie er aan het korte eind trekken
Dat roepen mensen toch al snel standaard als ze "nee" te horen krijgen van de gemeente of een andere instelling. Dat is niet echt dreigen, dat is proberen jouw probleem bij de ander te leggen. Alsof een gemeente daarin trapt, iemand blijft ten allen tijde verantwoordelijk voor zijn eigen daden. .quote:"Daarom", zei een woordvoerder namens de groep, "houden wij burgemeester en wethouders en de gemeente Westland verantwoordelijk voor de gevolgen die ontstaan als er niet snel een oplossing komt."
er wordt aan jouw en aan mij niets gevraagd ..quote:Op dinsdag 15 februari 2005 23:18 schreef Avani het volgende:
[..]
En wat hebben we eraan als de boel zou escaleren? Daar zit ik nou niet bepaald op te wachten eigenlijk.
Er dreigt 'een impasse' te ontstaan, geen oorlog.quote:Op dinsdag 15 februari 2005 22:58 schreef op_dreef het volgende:
Het wordt steeds gezelliger!
[..]
Leuk dat nu ook al een complete gemeente gewoon geschanterd wordt door dit soort straatfundamentalisten. What's next ?
Ja hoor nou, de (lokale) overheid is toch nog steeds verantwoordelijk voor het zorgen voor openbare orde en veiligheid. Hoe ik het zie is dat de Marokkaanse gemeenschap afstand neemt van dergelijke escalaties en dus ook daarvoor niet verantwoordelijk wenst te gehouden worden.quote:Op dinsdag 15 februari 2005 23:05 schreef op_dreef het volgende:
[..]
In plaats van de hand in eigen boezem te steken bedreigt men de gemeenteraad met escalatie. Emotionele chantage dus.
Ik ook niet ...quote:Op dinsdag 15 februari 2005 23:21 schreef Meki het volgende:
onzin en leugens
ze dreigen helemaal niet
ze kunnen wensen .............dat maakt ze nog steeds niet ...........ach laat maar......quote:Op dinsdag 15 februari 2005 23:30 schreef JAM het volgende:
[..]
Ja hoor nou, de (lokale) overheid is toch nog steeds verantwoordelijk voor de publieke orde en veiligheid hoor. Hoe ik het zie is dat de Marokkaanse gemeenschap afstand neemt van dergelijke escalaties en dus ook daarvoor niet verantwoordelijk wenst te gehouden worden.
What's next? Next is dat jullie met de gebakken peren blijven zitten (de marokkaantjes die het verpesten) en de rest met een goede opleiding lekker vertrekt naar een islamitisch land omdat ze het gekloot van mensen die keer op keer op hen zeiken zat zijnquote:Op dinsdag 15 februari 2005 22:58 schreef op_dreef het volgende:
Het wordt steeds gezelliger!
[..]
Leuk dat nu ook al een complete gemeente gewoon geschanterd wordt door dit soort straatfundamentalisten. What's next ?
[sarcasme]quote:Op dinsdag 15 februari 2005 23:21 schreef Meki het volgende:
onzin en leugens
ze dreigen helemaal niet
Luister volgende week weer naar de avond van het vrije vers op de VPRO.quote:Op dinsdag 15 februari 2005 23:34 schreef Cappy het volgende:
[..]
ze kunnen wensen .............dat maakt ze nog steeds niet ...........ach laat maar......
slaan en hard .. stoppen met praten ...
Je bedoelt zeker wat de bron van het bericht is ?quote:Op dinsdag 15 februari 2005 23:29 schreef NorthernStar het volgende:
En waar het je dit bericht opgediept? (bron?)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |