Tainio ontbreekt, dus zal Lachuer wel spelen. En als die meedoet, zet ie ouderwets de lijnen uit.quote:Op woensdag 16 februari 2005 00:21 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Lachuer? Die heeft dit seizoen weinig gespeeld. Tegen Ajax zal hij er waarschijnlijk ook niet bij zijn. Hij is allang geen steunpilaar meer voor Auxerre.
Aanvoerder en niet veel spelenquote:Verder viel er nog niet zo veel te lachen voor de 64-jarige trainer, want hij mist een flink aantal spelers. Hij nam er slechts zeventien mee naar Amsterdam. Toch lijkt dat leed mee te vallen, want uitgezonderd aanvoerder Yann Lachuer (die tobt met zijn knie), mist Roux geen écht belangrijke spelers
zelfde geval hierquote:Op woensdag 16 februari 2005 15:51 schreef superjoden het volgende:
Ga helaas pas om een uur of kwart voor 6 weg aangezien een maat van me tot 5 uur moet werken, dus dat wordt nog haasten
inderdaad.. zeer kort sfeer proeven. Ik heb er eigenlijk een hekel aan om zo laat weg te gaan. wil eigenlijk minimaal een uur, 1,5 uur vantevoren aanwezig zijn. Nog een kwartiertje, half uurtje en dan als een gek richting Amsterdam (klein uurtje rijden als het meezit).quote:Op woensdag 16 februari 2005 16:21 schreef The_Hives het volgende:
[..]
zelfde geval hier. Wordt kort sfeer proeven
Het is toch echt zo.quote:Op woensdag 16 februari 2005 16:12 schreef ChAoZ het volgende:
vi.nl
[..]
Aanvoerder en niet veel spelen
quote:Op woensdag 16 februari 2005 20:02 schreef VoreG het volgende:
Zeer zwak Auxerre, Ajax is de betere ploeg!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |