helemaal mee eensquote:Op woensdag 23 augustus 2006 19:59 schreef Spec87 het volgende:
Ze stonden op Lowlands, en ik kende ze niet. Maar wat een geweldige muziek, heerlijke sentimentele muziek en toch goed live gebracht.
Wanneer komen ze weer naar Nederland?
quote:People Get Ready
Seven Day Mile
The Cost
Keepsake
God Bless Mom
Falling Slowly
When Your Mind's Made Up
The Stars Are Underground
Revelate
Finally
A Caution To The Birds
Fake - Ring Of Fire
Underglass
Star Star - Hotel Lounge
---
Colm Violin Solo (dedicated to Mic)
Leave (also dedicated to Mic)
Sad Songs
Fitzcaraldo
---
Pavement Tune
Devil Town (a capella while Rob replaces broken string)
Song For Someone
New Partner
De setlist in Brussel twee dagen eerder zag er totaal anders uit. Maar een gedeelte van de toegift bij ons bestond ook uit verzoekjes, te weten Song for Someone en Fitzcarraldo.quote:Op woensdag 14 februari 2007 21:13 schreef thaleia het volgende:
Kijk eens aan, alle nummers die ik graag eens live zou horen staan ertussen. Hopelijk zijn ze een beetje conservatief en herhalen in Paradiso grotendeels deze playlistom deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.Ja toon me deze inhoudmeer informatie
ik accepteer de cookies.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop