FOK!forum / Klaagbaak / Hangerig loservolk met kutbrommer
V.donderdag 10 februari 2005 @ 09:46
Wat me nou gisteravond goddomme gebeurt... Ik ga mijn hond uitlaten, en terwijl ik het gangetje uitloop dat op de stoep uitkomt, komen er drie hangvolktypes langsgelopen, die een tijdje onder de de carports onder ons appartementencomplex hadden gehangen. Ik laat ze voorgaan, omdat ik geen zin heb in een paar van die zeikerds achter me, terwijl mijn hond loopt te snuffelen. Dus ik slenter achter die lui aan. Klein minuutje later komen er nog twee onder de carports vandaan op een brommertje. Die lui willen van de stoep af, maar zien mij een meter of dertig verder -op het smalste stuk stoep staan, en besluiten lekker op de stoep te blijven rijden. En komen mij dus tegen.
En gewoon doorrijden, ook al is er geen ruimte, want dat was nou net de bedoeling. Nou was het zo'n lam Tomos-geval, dus veel impact gaf het allemaal niet, en ik gooide mijn schouder in de strijd om die lui van de stoep af te denderen. Gaat die randmongool die achterop zit dom hinnikend achteromkijken en begint tegen zijn billenmaatjes te blèren dat 'we lekker tegen die gast aan zijn gereden'. Nog te stom ook om te beseffen dat ik ze effectief van de stoep af donderde.

Wat bezielt dat volk? Ik bedoel, er zijn geen doden of gewonden gevallen, vooral omdat ik die elleboog die ik die gozers neus in wilde jagen inhield (zelf vond ik dat niet onverstandig, gezien het feit dat ze met zijn vijven waren, maar als ik mijn hond niet bij me had gehad had ik het waarschijnlijk wel gedaan)... maar wat gaat er in dat soort eikels om? Allereerst al dat hangen onder die carports. Die lui zijn een jaar of 18, schat ik, en het leukste wat je weet te bedenken op een druilerige woensdagavond, is onder deprimerende betonnen carports hangen, de hele avond. Dat is dan blijkbaar het leukste dat je kunt bedenken. En als je dan weggaat, dàn is het leukste wat je kunt bedenken iemand van de stoep af proberen te rijden met je impotente brommer. Maar dan ook nog eens niet goed, ofzo, maar zo'n halfwat-actie van het type volk dat is verwekt met een slappe lul met een lek condoom eromheen... zo'n net-niet-actie van net-niet-types die zijn geproduceerd door net-niet ouders.

Naast de opborrelende woede -mèn wat had ik die types toch graag met wat ontzette ledematen het ziekenhuis in geragd- is wat mij nog het meest bijblijft de immense leegte van die actie. Het compleet zinloze, kwaliteitsloze, onmeetbaar stupide gehalte van deze actie.

Ik ben echt verbijsterd... Als ik mij nou nog kon voorstellen dat dergelijke lui ook maar door iets bezield zouden kunnen raken, zou ik mij bijna gaan afvragen wat ze bezielt

Is dit het nou? Zitten we nou met dit soort nono's opgescheept?

V.
zoalshetisdonderdag 10 februari 2005 @ 09:49
het is allemaal wat. kom eens een avondje in amsterdam langs.
lurf_doctordonderdag 10 februari 2005 @ 09:50
quote:
Op donderdag 10 februari 2005 09:46 schreef Verbal het volgende:

heel verhaal
Maar wat heeft dat met een vibrator te maken
V.donderdag 10 februari 2005 @ 10:00
quote:
Op donderdag 10 februari 2005 09:49 schreef zoalshetis het volgende:
het is allemaal wat. kom eens een avondje in amsterdam langs.
Daar gaat het toch niet om? Ik vind het vrij tragisch gedrag, waar en hoevaak het ook gebeurt.


V.
Mute_Medonderdag 10 februari 2005 @ 10:04
wat heeft het met een vibrator te maken?
PPLdonderdag 10 februari 2005 @ 10:05
Dat is nou eenmaal de maatschappij vandaag de dag.
Het gebeurt overal, randstad en 'provincie'.
In dat kader vind ik de hele normen-en-waarden-discussie van JP nog helemaal zo raar niet.

Mensen zouden weer eens wat meer respect voor elkaar moeten hebben !
V.donderdag 10 februari 2005 @ 10:09
quote:
Op donderdag 10 februari 2005 10:04 schreef Mute_Me het volgende:
wat heeft het met een vibrator te maken?
Tweede keer dat die, lichtelijk sippe, 'grap' wordt gemaakt.

Doe eens een cursus originaliteit, ofzo.

V.
MetalMessiahdonderdag 10 februari 2005 @ 10:10
als je nix was, nix bent, nix kunt en nix wordt, dan haal je je eigenwaarde uit dit soort gedrag.
ShutTheFuckUpDonnydonderdag 10 februari 2005 @ 10:11
Gewoon onder het 'voorbijrijden' de lekke, met gaten doorboorde uitlaat van die Tomos aftrappen en de drollen van de hond proberen in de bek van die achteropzittende, honende gast te smijten. Als ze afstappen gewoon de hond de opdracht geven zo wreed mogelijk hun zak eraf te scheuren. Kan dat schorum ook geen nageslacht (of nageboortsel) meer voortbrengen Een andere mogelijkheid is om je overschot Nitraatbommen naar die lui toe te keilen en dan tegen je hond zeggen: 'Zo hee Richard, hebben we toch even nitraatbommen naar die lui gesmeten'. Dan moet je honend gaan lachen
V.donderdag 10 februari 2005 @ 10:12
quote:
Op donderdag 10 februari 2005 10:05 schreef PPL het volgende:
Dat is nou eenmaal de maatschappij vandaag de dag.
Het gebeurt overal, randstad en 'provincie'.
In dat kader vind ik de hele normen-en-waarden-discussie van JP nog helemaal zo raar niet.

Mensen zouden weer eens wat meer respect voor elkaar moeten hebben !
Ja, maar nog afgezien van die normen-en-waarden-discussie, valt het slappe van die actie me nog tegen.

Ik bedoel, ALS je dan een zeikerige hangcrimineel wil zijn, doe het dan met overgave, dan kan ik er nog iets mee. Maar nu is het zoiets dieptragisch, dat ik vind dat dit soort nutteloos volk actief ge-euthanaseerd mag worden. Uit medelijden.

V.
haagse_elfjedonderdag 10 februari 2005 @ 10:13
woon je in zoetermeer?
Sklassedonderdag 10 februari 2005 @ 10:14
Had jij ze gewoon er niet vanaf kunnen meppen?
PPLdonderdag 10 februari 2005 @ 10:15
quote:
Op donderdag 10 februari 2005 10:12 schreef Verbal het volgende:

[..]

Ja, maar nog afgezien van die normen-en-waarden-discussie, valt het slappe van die actie me nog tegen.

Ik bedoel, ALS je dan een zeikerige hangcrimineel wil zijn, doe het dan met overgave, dan kan ik er nog iets mee. Maar nu is het zoiets dieptragisch, dat ik vind dat dit soort nutteloos volk actief ge-euthanaseerd mag worden. Uit medelijden.

V.
Daar heb je gelijk in.
Als je dan toch 'tof' wilt doen, doe het dan in verdesnaam goed !
DIt komt idd nogal pathetisch over...
C4Ddonderdag 10 februari 2005 @ 10:23
TS ik ben het met je eens, vroeger waren het gastjes van 13 en 14 jaar die niks beters te doen hangen (zal wel weer discussie oplaaien dat er geen ruimte is om die gasten te vermaken, buurthuizen etc, maar dat helpt toch niet want die slopen ze zelf vaak net zo hard), enfin dat de leeftijdsgrens ook hier flink is opgeschroefd vind ik vrij apart. Het is zoiezo al uit den boze dat ze niks beters te doen hebben schijnbaar, maar dat ze het dan nog half-half doen slaat toch alles
Shagadelicdonderdag 10 februari 2005 @ 10:23
quote:
Op donderdag 10 februari 2005 09:46 schreef Verbal het volgende:
Terechte klaagzang over wéér een gevalletje van lastige kansloze hangjongeren.
En het ergste is nog dat wij belastingbetalers niet alleen tijdens hun hele, niets aan de maatschappij toevoegende jeugd hoofdsponsor zijn van die lawaaierige scheurbarrels, maar dat wij waarschijnlijk ook het gehele verdere kansloze leven van deze gootbevolkers voor hun levensonderhoud en dat van hun te grote gezinnen zullen moeten zorgen.
V.donderdag 10 februari 2005 @ 10:24
quote:
Op donderdag 10 februari 2005 10:14 schreef Sklasse het volgende:
Had jij ze gewoon er niet vanaf kunnen meppen?
Ja. Had ik gekund, ja. Besloten om het niet te doen. Heb je de OP wel gelezen

V.
vdo28donderdag 10 februari 2005 @ 10:29
Meid wat een narigheid.

V.
vdo28donderdag 10 februari 2005 @ 10:29
Tja gewoon domme losers dit!
Helaas zijn die er teveel...

V.
Metro2005donderdag 10 februari 2005 @ 10:36
ik zeg, iedereen standaard een bus pepperspray op zak en evt later een luchtbuks.
zijn we in no time van dat gezeik af
lurf_doctordonderdag 10 februari 2005 @ 10:37
quote:
Op donderdag 10 februari 2005 10:09 schreef Verbal het volgende:

[..]
Tweede keer dat die, lichtelijk sippe, 'grap' wordt gemaakt.
sippe topictitels vragen om sippe grappen

maar 2 keer is idd wat veel
vdo28donderdag 10 februari 2005 @ 10:37
Tuurlijk, en dan misbruiken de pubers die rommel en dan krijg je geouwehoer.
Er zijn gewoon retards die niet met brommers om kunnen gaan laat staan pepperspray.

V.
Unihoc_ACEdonderdag 10 februari 2005 @ 10:41
Dit soort dingen komt ook vaak voor als je ze lopend tegen komt op de stoep. Drie/vier hangjongeren naast elkaar komen je tegemoet. Jij moet dan vervolgens aan de kant springen, omdat zij gewoon breeduit doorlopen. Als je toch doorloopt (doe ik meestal niet, ben niet zo groot), krijg je gezeik, omdat ze 'respect' willen. Ik wil toch ook respect? Maar dat telt dan weer niet blijkbaar. Zij moeten respect krijgen, zonder het te hoeven geven.
Dagblad_De_Limburgerdonderdag 10 februari 2005 @ 10:42
Je was gewoon bang.
PPLdonderdag 10 februari 2005 @ 10:44
quote:
Op donderdag 10 februari 2005 10:41 schreef Unihoc_ACE het volgende:
Als je toch doorloopt (doe ik meestal niet, ben niet zo groot), krijg je gezeik, omdat ze 'respect' willen. Ik wil toch ook respect? Maar dat telt dan weer niet blijkbaar. Zij moeten respect krijgen, zonder het te hoeven geven.
Een trap onder hun hol kunnen ze krijgen !
Respect komt van twee kanten.

En daarnaast nog: "Wat gij niet wilt dat U geschiedt, doet dat ook een ander niet"
vdo28donderdag 10 februari 2005 @ 10:46
quote:
Op donderdag 10 februari 2005 10:44 schreef PPL het volgende:

[..]

En daarnaast nog: "Wat gij niet wilt dat U geschiedt, doet dat ook een ander niet"
Eens...
EvilThijndonderdag 10 februari 2005 @ 10:52
Laat die kids toch met rust en maak je niet zo druk..
vogeltjesdansdonderdag 10 februari 2005 @ 10:54
Een 0 had een 1 als boezemvriend en samen dachten ze dat ze een 10 vormden.
vdo28donderdag 10 februari 2005 @ 10:55
quote:
Op donderdag 10 februari 2005 10:54 schreef vogeltjesdans het volgende:
Een 0 had een 1 als boezemvriend en samen dachten ze dat ze een 10 vormden.
Diep
V.donderdag 10 februari 2005 @ 11:03
quote:
Op donderdag 10 februari 2005 10:42 schreef Dagblad_De_Limburger het volgende:
Je was gewoon bang.
Nee.

V.
Shagadelicdonderdag 10 februari 2005 @ 11:04
quote:
Op donderdag 10 februari 2005 10:10 schreef MetalMessiah het volgende:
als je nix was, nix bent, nix kunt en nix wordt, dan haal je je eigenwaarde uit dit soort gedrag.
Gek genoeg is het zelfs dán nog mogelijk om je te omringen met gelijkgestemden.....
Piemoldonderdag 10 februari 2005 @ 12:06
Het is te ergvoor woorden

P.
uberpooiervrijdag 11 februari 2005 @ 10:51
Gewoon keihard van de brommer trappen...

Zal ze leren, tuig!
kareltje_de_grotevrijdag 11 februari 2005 @ 11:17
ook hangjonger is geweest.
haagse_elfjevrijdag 11 februari 2005 @ 11:21
hang jongeren zijn zo fout...
Vooral diegene die hier rond Holland Spoor hangen gewoon afschieten die zooi vindt ik,...
draagt toch niets bij aan de maatschappij
ASromavrijdag 11 februari 2005 @ 13:57
loop niet zo te zeiken, dit is gewoon sinds jaar en dag al zo. Kun je er niet tegen dan moet je maar op het platteland gaan wonen. Sinds wanneer mag je niet meer lekker hangen met wat vrienden?
OK OK als ze jou bewust gaan duwen dan begrijp ik je frustatie maar vat het niet zo zwaar op....
CasBvrijdag 11 februari 2005 @ 14:16
quote:
Op donderdag 10 februari 2005 10:13 schreef haagse_elfje het volgende:
woon je in zoetermeer?
Alsof dat uitmaakt

Ik kom wel uit Zoetermeer
Gevederde_Vlerkvrijdag 11 februari 2005 @ 14:49
Jee verbal, wat sta jij overserieus in het leven. Die jochies wilden gewoon uitdagen, dat hoort bij die leeftijd.
buzzervrijdag 11 februari 2005 @ 15:07
Neem volgende keer een mooie stevige stok mee voor je hond. Die doen het erg goed tussen de spaken
arexesvrijdag 11 februari 2005 @ 17:11
ik onthou gewoon wie het is en dan pak ik ze de volgende keer met de auto
kwibvrijdag 11 februari 2005 @ 18:12
quote:
Op donderdag 10 februari 2005 11:04 schreef Shagadelic het volgende:

[..]

Gek genoeg is het zelfs dán nog mogelijk om je te omringen met gelijkgestemden.....
Soort zoekt soort. Deze wetenschap geldt zelfs voor de eencellige die zijn voorzien van een voornaam

Ach, iemand moet de straat vegen, mijn WC maken en de vuilnis ophalen voor minimumloon denk ik dan altijd maar.
V.vrijdag 11 februari 2005 @ 20:07
quote:
Op vrijdag 11 februari 2005 14:49 schreef Gevederde_Vlerk het volgende:
Jee verbal, wat sta jij overserieus in het leven. Die jochies wilden gewoon uitdagen, dat hoort bij die leeftijd.
Nee, het zijn talent- en niveauloze randdebielen die de volgende keer wel met gebroken ledematen in het ziekenhuis eindigen.

V.
S-Twozaterdag 12 februari 2005 @ 14:04
Was iedereen maar zoals jou Verbal

S.
V.zaterdag 12 februari 2005 @ 15:14
quote:
Op zaterdag 12 februari 2005 14:04 schreef S-Two het volgende:
Was iedereen maar zoals jou Verbal
'zoals jij'.

En nee, niet iedereen hoeft te zijn zoals ik. Gewoon iets minder achterlijk randmongolengedrag van sommigen zou wenselijk zijn.

Ga jij bijvoorbeeld ook maar vast even oefenen

V.
StarGazerzaterdag 12 februari 2005 @ 15:51
Die gasten zijn geslaagd voor het vmbo, en komen nu nergens aan de bak. Vandaar dat ze maar op straat gaan hangen.
kevin85zaterdag 12 februari 2005 @ 15:58
Ik erger me ook kapot aan dat schorem
BrauNzaterdag 12 februari 2005 @ 16:01
Had iemand de grap al gemaakt over hoe een Belg een vibrator noemt? Pas tien keer hè?
Xebroziuszaterdag 12 februari 2005 @ 16:06
Wat lul je nou?

In de jaren 70 had je de nozems, en die deden exact hetzelfde als nu.
Het is géén modeverschijnsel. Hangjeugd bestaat al sinds wij met z'n allen hutje mutje op elkaar zijn gaan wonen en men alleen nog maar in ruimtelijke verordeningen denkt zonder ruimte over te houden voor mensen die nog niet volwassen zijn of volwassen willen zijn.
Je klaagt als een opa...
V.zaterdag 12 februari 2005 @ 22:23
quote:
Op zaterdag 12 februari 2005 16:06 schreef Xebrozius het volgende:

Je klaagt als een opa...
...dus ik moet het normaal vinden dat zo'n stelletje LTS-Zwakstroom-lubberkutten me van de stoep af proberen te rijden

V.
Lemmebzaterdag 12 februari 2005 @ 22:27
Tsjongejonge wat een jankerd, die Verbal.

Dat je dit al erg vindt . Je woont zeker niet in de grote stad?
V.zaterdag 12 februari 2005 @ 22:29
quote:
Op zaterdag 12 februari 2005 22:27 schreef Lemmeb het volgende:
Tsjongejonge wat een jankerd, die Verbal.

Dat je dit al erg vindt
Ja, ik weet het... jij vindt dingen alleen erg als het Marokkanen betreft. Al gooien ze een kauwgompje op de grond

V.

[ Bericht 2% gewijzigd door V. op 12-02-2005 22:44:11 ]
Baristazaterdag 12 februari 2005 @ 22:32
Dit is een goed topic, Verbaal.

Les 1 bij traumaverwerking: schrijf het van je af.
Lemmebzaterdag 12 februari 2005 @ 22:32
quote:
Op zaterdag 12 februari 2005 22:29 schreef Verbal het volgende:

[..]

Ja, ik weet het... jij vind dingen alleen erg als het Marokkanen betreft. Al gooien ze een kauwgompje op de grond

V.
Boehoehoe ze reden per ongeluk tegen me aan met hun brommertje en ze waren niet beleefd. Boehoehoe .

Aansteller .
V.zaterdag 12 februari 2005 @ 22:36
quote:
Op zaterdag 12 februari 2005 22:32 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Boehoehoe ze reden per ongeluk tegen me aan met hun brommertje en ze waren niet beleefd.
Goh, lezen kun je ook al niet Verrassing...
quote:
Boehoehoe .
Aansteller .
Rioolrat

V.
Lemmebzaterdag 12 februari 2005 @ 22:39
Kijk, als ze die hond van je nu doormidden hadden gereden, dan had ik nog wel kunnen begrijpen dat je er een topic over opent.

Maar dìt ???
zoalshetiszaterdag 12 februari 2005 @ 22:40
quote:
Op zaterdag 12 februari 2005 22:29 schreef Verbal het volgende:

[..]

Ja, ik weet het... jij vind dingen alleen erg als het Marokkanen betreft. Al gooien ze een kauwgompje op de grond

V.
dt, maar dat terzijde. anyways verbal ik denk dat dit toch echt een zaak is van karma. jij hebt iets slechts gedaan (op fok?) en je komt iets slechts tegen. zo werken die krachten nou eenmaal. als ik jou was zou ik eens proberen wat positiever in de wereld te gaan staan.
V.zaterdag 12 februari 2005 @ 22:43
quote:
Op zaterdag 12 februari 2005 22:40 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

dt, maar dat terzijde.
I stand corrected.
quote:
als ik jou was zou ik eens proberen wat positiever in de wereld te gaan staan.
Als ik jou was, zou ik wat minder slap uit mijn nek gaan lullen.

V.
Aliceyzaterdag 12 februari 2005 @ 22:50
Mijn Tarzan! Wat doe je?
Lemmebzaterdag 12 februari 2005 @ 22:50
Het ligt natuurlijk helemaal niet aan die arme hangjongeren. Dergelijke arme schapen hebben nu eenmaal een slechte jeugd gehad en worden voortdurend door mensen als Verbal met de nek aangekeken (lees de OP er maar op na). Het is een vicieuze cirkel. En ja, op een gegeven moment uit zich dat in dergelijk gedrag.

Misschien dat een mobiele hangplek of een clubhuis helpt .
zoalshetiszaterdag 12 februari 2005 @ 22:57
quote:
Op zaterdag 12 februari 2005 22:43 schreef Verbal het volgende:


Als ik jou was, zou ik wat minder slap uit mijn nek gaan lullen.

V.
thats exactely what i mean.
Lemmebzaterdag 12 februari 2005 @ 22:59
We zouden natuurlijk ook de welbekende truc van de positieve discriminatie kunnen toepassen.

Heb je een brommer en is je IQ lager dan 100? De lokale politie heeft nog wel een baantje voor je . Tevens bieden we dergelijke jongeren een gratis 'Versiercursus' aan, zodat ze wat succesvoller zijn in het bevruchten van het lokale vrouwvolk. Deze jongeren hebben immers ook recht op sex en voortplanting.
zoalshetiszaterdag 12 februari 2005 @ 23:16
quote:
Op zaterdag 12 februari 2005 22:59 schreef Lemmeb het volgende:
We zouden natuurlijk ook de welbekende truc van de positieve discriminatie kunnen toepassen.

Heb je een brommer en is je IQ lager dan 100? De lokale politie heeft nog wel een baantje voor je . Tevens bieden we dergelijke jongeren een gratis 'Versiercursus' aan, zodat ze wat succesvoller zijn in het bevruchten van het lokale vrouwvolk. Deze jongeren hebben immers ook recht op sex en voortplanting.
ja! ik vind dat het nu eens tijd wordt om in de, door ts overduidelijk geschetste blanke jongens (want die zijn er ook.. boohoo), te gaan investeren. we hebben nu meer dan genoeg belasting betaald voor een soort van zichzelf-ontsporende groep 'boefjes'. of is dit niet wat ts bedoeld? keurt ie alleen geweld van een kant af? want de volgende keer is het wel raak voor die gastjes en belanden ze zelfs in het ziekenhuis. hou ons op de hoogte ts, van je ontwikkelingen.
Xebroziuszaterdag 12 februari 2005 @ 23:27
quote:
Op zaterdag 12 februari 2005 22:23 schreef Verbal het volgende:

[..]

...dus ik moet het normaal vinden dat zo'n stelletje LTS-Zwakstroom-lubberkutten me van de stoep af proberen te rijden

V.
Je bent niet gewond, je hebt je portemonnee nog, het is niet jouw stoep, je bent geen god en je moet niet zo zeuren... Waarschijnlijk woon je in Almere waar geen fuck te beleven valt en waar dit soort zwakbegaafden bij gebrek aan mogelijkheden jou als tijdverdrijf zien.
Premiumzondag 13 februari 2005 @ 11:12
Die paupers op scooters en pet of muts op hebben precies één hersencel minder dan een amoebe.
Sjaakmanzondag 13 februari 2005 @ 11:31
quote:
Op zaterdag 12 februari 2005 22:23 schreef Verbal het volgende:

[..]

...dus ik moet het normaal vinden dat zo'n stelletje LTS-Zwakstroom-lubberkutten me van de stoep af proberen te rijden

V.
Je weet het weer leuk te omschrijven

Ik woon in hetzelfde gat als jij, maar ik denk dat je dat volk overal tegen kunt komen.
Neemt niet weg dat dat soort gasten natuurlijk het toppunt van kansloos zijn.
Wat is er godsnaam zo tof aan buiten op straat in het donker tegen een muur aan te hangen enzo?
Ik heb het nooit begrepen, en zal het ook nooit begrijpen ook.

En volgens mij hebben ze echt poep in hun hoofd ook, want welk normaal mens gaat nou proberen iemand anders van de stoep af te rijden met een of andere zaadbrommer? NIet eens doorhebben dat je best eens een hengst voor je porum zou kunnen krijgen als brommerlul
V.zondag 13 februari 2005 @ 13:23
quote:
Op zaterdag 12 februari 2005 22:57 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

thats exactely what i mean.
Nee. Jij lult slap uit je nek, en ik wijs je daarop.

"jij doet altijd onaardig tegen mensen, maar ja, je bent natuurlijk ook gewoon een nazi"
"Hou je bek, eikel"
"zie je wel, doe je weer onaardig"



V.
zoalshetiszondag 13 februari 2005 @ 14:53
quote:
Op zondag 13 februari 2005 13:23 schreef Verbal het volgende:

[..]

Nee. Jij lult slap uit je nek, en ik wijs je daarop.

"jij doet altijd onaardig tegen mensen, maar ja, je bent natuurlijk ook gewoon een nazi"
"Hou je bek, eikel"
"zie je wel, doe je weer onaardig"



V.
proest
Shagadelicwoensdag 16 februari 2005 @ 13:18
quote:
Op vrijdag 11 februari 2005 18:12 schreef kwib het volgende:
Ach, iemand moet de straat vegen, mijn WC maken en de vuilnis ophalen voor minimumloon denk ik dan altijd maar.
Op het moment dat ze dat nou eens gingen doen, zouden ze voor mij al gelijk niet meer in de categorie kanslozen vallen. Alle respect voor straatvegers, loodgieters en vuilnismannen namelijk.
ikbenstoerwoensdag 16 februari 2005 @ 13:27
hoe durf je die jongens lastig te vallen
op_dreefdonderdag 17 februari 2005 @ 15:32
Ik snap werkelijk niet waar de TS zich zo druk over maakt. Gewoon een paar pubers die een beetje aan het ouwehoeren zijn en het maar wat leuk vinden dat ze zo'n dankbare Archie Bunker als de TS in de straat hebben wonen die bij het minste of geringste uit zijn slof schiet.

Probeer het eens met een Werthers original!



[ Bericht 19% gewijzigd door op_dreef op 17-02-2005 15:39:04 ]
zoalshetisdonderdag 17 februari 2005 @ 19:27
quote:
Op donderdag 17 februari 2005 15:32 schreef op_dreef het volgende:
Ik snap werkelijk niet waar de TS zich zo druk over maakt. Gewoon een paar pubers die een beetje aan het ouwehoeren zijn en het maar wat leuk vinden dat ze zo'n dankbare Archie Bunker als de TS in de straat hebben wonen die bij het minste of geringste uit zijn slof schiet.

Probeer het eens met een Werthers original!

[afbeelding]
ik zie verbal ineens als een dependslipdragende, naar vingerpisstinkende, ouwe doorgelegen man. inplaats van het semi-sociale harnas dat meneer altijd voorhangt.
milagrodonderdag 17 februari 2005 @ 19:35
kan je nagaan, Verbal windt zich hier al zo over op, en er is feitelijk niets gebeurd.

nu komt er net zo'n loservolk persoon op een kutbrommer langs en die rukt het portier van je auto open, waar jij dus nog gewoon in zit rustig te wachten tot het stoplicht op groen springt en die knul jat je laptop of tas van de bijrijdersstoel af....

kun je nagaan wat dat teweeg moet brengen bij je...
zoalshetisdonderdag 17 februari 2005 @ 20:05
quote:
Op donderdag 17 februari 2005 19:35 schreef milagro het volgende:
kan je nagaan, Verbal windt zich hier al zo over op, en er is feitelijk niets gebeurd.

nu komt er net zo'n loservolk persoon op een kutbrommer langs en die rukt het portier van je auto open, waar jij dus nog gewoon in zit rustig te wachten tot het stoplicht op groen springt en die knul jat je laptop of tas van de bijrijdersstoel af....

kun je nagaan wat dat teweeg moet brengen bij je...
verbal windt zich nergens over op. het is meer dat verbal de behoefte had om een fakeverhaal over de 'blanke gemene' man te verhalen. dat, zeg maar, ook blanke jochies, in tegenstelling tot marokkaanse ventjes, soms niet goed bezig zijn.

helaas is verbal de geharnaste ridder die denkt dat ie het kan overleven met barbaren. veeeeel plezier als ie straks zijn dochters hoofd afgehakt ziet worden omdat ze toevallig omkeek naar een mooie man.
op_dreefdonderdag 17 februari 2005 @ 20:05
quote:
Op donderdag 17 februari 2005 19:27 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

ik zie verbal ineens als een dependslipdragende, naar vingerpisstinkende, ouwe doorgelegen man. inplaats van het semi-sociale harnas dat meneer altijd voorhangt.
Ik denk meer het archetype buurman Pantservuist (wie kent hem niet) die de hele dag met een poetsdoek rond zijn proleten-Opel loopt en de bal van kinderen afpakt als die weer eens tussen de viooltjes in het voortuintje terecht is gekomen.
zoalshetisdonderdag 17 februari 2005 @ 20:11
quote:
Op donderdag 17 februari 2005 20:05 schreef op_dreef het volgende:

[..]

Ik denk meer het archetype buurman Pantservuist (wie kent hem niet) die de hele dag met een poetsdoek rond zijn proleten-Opel loopt en de bal van kinderen afpakt als die weer eens tussen de viooltjes in het voortuintje terecht is gekomen.
mijn archetype sneed de bal door. verbal is slechts bezig zijn linkse dogma te verkondigen.
op_dreefdonderdag 17 februari 2005 @ 20:43
quote:
Op donderdag 17 februari 2005 20:11 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

verbal is slechts bezig zijn linkse dogma te verkondigen.
Ach, als die man er nou prat op gaat om als een mokkende oom Govert door het leven te gaan, wie zijn wij dan om daar iets van te zeggen ?
shmoopydonderdag 17 februari 2005 @ 22:41
Tijd voor een slotje, op verzoek.

Jammer trouwens dat je niet eens gewoon even mag klagen hier zonder dat mensen in persoonlijk geleuter vervallen.