kan aan mij liggen maar k zie Nijmegen er niet bij staan.quote:Green Day op nieuwe Rockin Park festival Nijmegen
2-2-2005 16:27:49
Eerder al schreef ik over het nieuwe festival dat op 26 juni gaat plaatsvinden in het Goffertpark in Nijmegen ter ere van het 2000 jarige bestaan van de stad. Mojo wilde nog geen namen bevestigen. Maar vandaag bevestigd Green Day op hun officiële website www.greenday.com het tourschema en daar staat het Nijmeegse festival al in opgenomen!
26 juni "Rockin Park", Nijmegen, Holland
Verder gaat het gerucht dat ook Queens Of The Stone Age en R.E.M. komen.
De url www.rockinpark.nl is in ieder geval al geregistreerd door Mojo.
Overigens geeft dit overzicht ook de bevestiging dat Green Day NIET op Pinkpop speelt.
Als het al waar is, is het mooi intelligent om zo'n feestje te geven op de slotdag van Graspop.quote:Op donderdag 3 februari 2005 15:28 schreef rubbereend het volgende:
het eerste nieuws van www.Graz.nl:
[..]
kan aan mij liggen maar k zie Nijmegen er niet bij staan.
Coollll dit moet ik in de gaten houden !!!!!!quote:Op donderdag 3 februari 2005 15:28 schreef rubbereend het volgende:
het eerste nieuws van www.Graz.nl:
[..]
kan aan mij liggen maar k zie Nijmegen er niet bij staan.
Het staat nu inderdaad niet meer op de GD site (sinds gistermiddag meen ik niet meer). Zal wel op laste van Mojo verwijderd zijnquote:kan aan mij liggen maar k zie Nijmegen er niet bij staan.
Tja, betrouwbare bron ... ik geloof het pas als het definitief is bevestigd .. en ze ook niet alsnog afzeggen/cancellenquote:UPDATE: Uit betrouwbare bron is vernomen dat Queens of the Stone Age en R.E.M. ook op het festival zullen staan. Het wachten is nog op de bevestiging van deze 2 bands.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |