Ben je al sneller dan toen je nog met de DS2 speelde?quote:Op zaterdag 19 februari 2005 02:26 schreef P-Style het volgende:
Wat is die Driving Force Pro toch een GEWELDIG ding! Ik ben zéér positief over dit apparaat!![]()
[..]
Geen idee eigenlijk.quote:Op zaterdag 19 februari 2005 12:10 schreef GrootmeesterFlits het volgende:
Ben je al sneller dan toen je nog met de DS2 speelde?
De Suzuki Escudo inderdaad. Dat ding is niet meer normaal!quote:Op dinsdag 22 februari 2005 08:43 schreef TAG-Speedy het volgende:
Die Suzuki die over Pikes Peak heen rijd normaal, niet mee te sturen maar wel perfect voor test course
Heb je er al een turbo stage 4 in gezet? En super soft racing slicks? Ik wel! En heb nu 1804PK in m'n Escudo zitten waarmee ik op de test course een topsnelheid heb van 435,3KM/u en reken maar dat er in GT3 geen ènkele andere auto is die mij dan bij houdt! O, ja vergeet ook niet je gear ratio wat hoger te zetten. Voor test course heb ik 'm op 45 staan.quote:Op dinsdag 22 februari 2005 11:45 schreef pmponer het volgende:
hmm die heb ik al wel maar toch heeft hij niet de hoogste top snelheid. die LM race car ofzo blijft hem voor Misschien moet ik wat met de gearing spelen ofzo en vering.
Een volledig getunede Lotus Esprit Sport 350 gaat ook 435. Er zijn dus vast meerdere auto's die een dergelijke snelheid, al dan niet getuned, kunnen halen.quote:Op dinsdag 22 februari 2005 17:19 schreef P-Style het volgende:
[..]
een topsnelheid heb van 435,3KM/u en reken maar dat er in GT3 geen ènkele andere auto is die mij dan bij houdt!
is 435 niet een beetje weinig?quote:Op dinsdag 22 februari 2005 17:19 schreef P-Style het volgende:
[..]
De Suzuki Escudo inderdaad. Dat ding is niet meer normaal!
[..]
Heb je er al een turbo stage 4 in gezet? En super soft racing slicks? Ik wel! En heb nu 1804PK in m'n Escudo zitten waarmee ik op de test course een topsnelheid heb van 435,3KM/u en reken maar dat er in GT3 geen ènkele andere auto is die mij dan bij houdt! O, ja vergeet ook niet je gear ratio wat hoger te zetten. Voor test course heb ik 'm op 45 staan.
quote:Op dinsdag 22 februari 2005 23:49 schreef Stressbal het volgende:
Een volledig getunede Lotus Esprit Sport 350 gaat ook 435. Er zijn dus vast meerdere auto's die een dergelijke snelheid, al dan niet getuned, kunnen halen.
quote:Op woensdag 23 februari 2005 00:23 schreef MrSkyline het volgende:
haha mietjes, ik haal 2 milioen km/h
weelie maken en dan de baan af rijden (ff googelen voor de settings van je auto want die weet ik nu niet)
verder met normaal rondjes rijden haal ik de 470 en 500+ in de slipstream van een andere escudo
dikke prima dus
Hmmm... ik durfde toch altijd te zweren dat de Escudo verreweg de snelste auto was van GT2/GT3.quote:Op woensdag 23 februari 2005 01:43 schreef A.l.e.x het volgende:
is 435 niet een beetje weinig?
Ik haal met een volledig getunde [R]Tommy Kaira ZZII (956 PK - 1000 kilo) al 400 met de versnellingsbak helemaal op 'wide' en de downforce op z'n laagst, zo heb ik de 20 rondjes van 'Like The Wind' gewonnen op de Test Course
denk dat je minimaal 470/480 moet kunnen halen
(in GT2 (@ 100%) was de Escudo ook 1 van mijn eerste wagens maar ik rij liever in een JGTC of Le Mans bak
)
Ik zag net dat GCshop 'm nu wel in de pre-order heeft staan!quote:Op woensdag 16 februari 2005 07:44 schreef pmponer het volgende:
ach zolang hoeven we niet meer te wachtten. Wel vreemd dat gc shop hem nog niet in preorder heeft
of ligt dat aan mij?
In GT2 was de Escudo wel 1 van de snelste, maar ik vind een Toyota GT1 '98 toch net iets lekkerder sturenquote:Op woensdag 23 februari 2005 03:27 schreef P-Style het volgende:
[..]
Hmmm... ik durfde toch altijd te zweren dat de Escudo verreweg de snelste auto was van GT2/GT3.In Slipstream haal ik inderdaad ook hogere snelheden dan 435.
Nou ja... leuk om te zien dat er ook nog andere supersnelle auto's zijn, die ga ik dan ook maar even kopen en tunen om uit te testen... mèt m'n DFP natuurlijk!
De Escudo stuurt werkelijk verschrikkelijk! Maar voor een test-course-race is 'ie ideaal!quote:Op donderdag 24 februari 2005 00:35 schreef A.l.e.x het volgende:
In GT2 was de Escudo wel 1 van de snelste, maar ik vind een Toyota GT1 '98 toch net iets lekkerder sturen
Maar in de winkel zal 'ie nog net wat duurder zijn. En als je'm bij GCshop bestelt, dan ligt 'ie zeer waarschijnlijk met de releasedate op je deurmat!quote:Op donderdag 24 februari 2005 07:39 schreef pmponer het volgende:
60 euro... dan haal ik hem wel gewoon in de winkel
Ach het zal allemaal wel meevallen hoor...quote:Op donderdag 24 februari 2005 09:06 schreef Flat-Eric het volgende:
Op het forum van GTPlanet valt te lezen dat aardig wat mensen problemen hebben met het lezen van de Amerikaanse versie van GT4. Alhoewel verschillende types PS2's (ook de nieuwe PSTwo schijnt bij sommige mensen disc errors te geven) er last van hebben is er niet een duidelijke conclusie te trekken welke versies er last van hebben. Waarschijnlijk is stof op de laser de oorzaak...
Ik hoop dat, zodra ik GT4 Pal heb, hier geen last van zal hebben. Er is niets frustrerender dan na zolang op het spel gewacht te hebben nog niet in staat te zijn om het spel te spelen..
Ik hoop het, ik kijk al lang uit naar dit spel en het zou zeer vervelend zijn dat wanneer je het spel binnen krijgt, het nog niet kunt spelen.quote:Op donderdag 24 februari 2005 10:23 schreef P-Style het volgende:
[..]
Ach het zal allemaal wel meevallen hoor...
Je doet je naam eer aan. Sony bepaald de verkoopprijs niet....dat weet iedereen (behalve jij).quote:Op donderdag 24 februari 2005 21:58 schreef Slomy het volgende:
69,99 als adviesprijs vind ik echt niet normaal.
Sony naait ons gewoon nog effe extra hard. Ze weten dat iedereen de titel toch koopt dus acht dan maken ze hem maar nog wat duurder.
Als er één spel veel waard is, dan is het GT4 wel. Hoe verschrikkelijk veel geld en manuren daar wel niet in gezeten heeft! Het is juist belachelijk dat er zo veel andere slechte spellen zijn die maar voor iets minder geld verkocht worden!quote:Op donderdag 24 februari 2005 21:58 schreef Slomy het volgende:
69,99 als adviesprijs vind ik echt niet normaal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |