quote:Op dinsdag 1 februari 2005 11:52 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Beide soaps zijn aan het baggeren!![]()
... maar dat zegt niks over de kwaliteit van een soap.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 11:46 schreef Orginial het volgende:
... maar er kijken iedere dag wel meer dan 2 miljoen mensen![]()
quote:
Nikkie Plessen waarschijnlijk uit ONM!
Het gaat goed met Onderweg Naar Morgen (ONM) actrice Nikkie Plessen (Lizzy Vehmeijer). De actrice heeft 2 filmrollen te pakken in de Johan Nijenhuis films De Storm en Wild Weekend.
De Storm zal gaan over de onmogelijke liefdesrelatie tussen de Zeeuwse visserszoon Boet en Fay, de dochter van de burgemeester. Alle moeilijkheden die de relatie in de weg staan zijn op het hoogtepunt in de nacht van 31 januari op 1 februari. Precies op dat moment breken de dijken door en verwoest de Noordzee complete delen van de Zeeuwse eilanden.
De Storm is het schrijversdebuut van het echtpaar Marjolein Beumer en Rik Launspach. Beumer werd bekend van meerdere series waaronder De negen dagen van de Gier en Trauma 24/7. Launspach speelde in Oeroeg. Voor zij rol hierin verdiende hij een Gouden Kalf.
De film Wild Weekend gaat over vijf soapsterren die opnames voor hun serie moeten maken op een Waddeneiland. Een van hen wordt uit de serie geschreven, maar niemand weet wie. Nijenhuis wil eind dit jaar beginnen met de opnames van de film die volgens hem 'voor 16 jaar en ouder wordt'. Deze zomer staat de langverwachte opvolger gepland van Costa!. De opvolger gaat Costa! 82 heten. "De eerste screentests voor die film beginnen volgende week. Het wordt niet makkelijk iemand te vinden die goed kan zingen, dansen en acteren", denkt Nijenhuis.
Wild Weekend moet in 2006 in première gaan.
update, 18:40: In de film Wild Weekend gaat Nikkie de rol van Linda spelen.
Het is onduidelijk of Nikkie de Yorin soap ONM gaat verlaten, we houden je natuurlijk op de hoogte.
GTST is hard toe aan vernieuwing (hoe vaak moet Ludo nog alles verliezen en er weer bovenop komenquote:Op dinsdag 1 februari 2005 11:44 schreef haagse_elfje het volgende:
ONM is al een hele tijd aan het baggeren met af en toe een goed verhaal lijntje tussen door....
Maar GTST die altijd in heel veel mensen hun ogen top was begint nu wel af te zakken, kijk ik kan dit niet uit eigen mening zeggen want zelf kijk ik het bijna nooit, maar wat ik begrijp uit mijn eigen omgeving vinden veel mensen het niet veel meer aan....zoals ik al zei dit zijn mensen hun meningen en geen vastgelegde statements
Er komen zes nieuwe mensen en een nieuwe leader. De nieuwe leader zal in de oude Goudkust style te zien zijn.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 12:08 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
GTST is hard toe aan vernieuwing (hoe vaak moet Ludo nog alles verliezen en er weer bovenop komen) en als de geruchten waar zijn wordt daar aan gewerkt, maar zo drastisch als bij ONM hoeft nou ook weer niet.
Ik heb zo'n idee (of is het ijdele hoop?) dat dit seizoen, na het dramatisch slechte 14e seizoen, een overgangsseizoen is naar betere tijden.
De trage (maar mooie) leader van het eerste seizoen of de snelle, flitsende van het laatste seizoen?quote:Op dinsdag 1 februari 2005 12:13 schreef Orginial het volgende:
Er komen zes nieuwe mensen en een nieuwe leader. De nieuwe leader zal in de oude Goudkust style te zien zijn.![]()
GK #1: Goudkust Nostalgiequote:Op dinsdag 1 februari 2005 13:22 schreef Iwan1976 het volgende:
De trage (maar mooie) leader van het eerste seizoen of de snelle, flitsende van het laatste seizoen?
het is geloof ik meer een kwestie van forumverslavingquote:Op dinsdag 1 februari 2005 12:14 schreef Viking84 het volgende:
Jullie kijken altijd naar ONM, ook al is het stomvervelend, en de GTST-fans blijven GTST trouw.
ik denk Betje Koolhaas, zij ging in GTST spelenquote:
het duurde hooguit 10 sec, bij 't onderwerp televisie: "Veronica en de Tros begonnen samen met Onderweg Naar Morgen, blablabla" en je zag tegelijk een fragmentje met Ed en Bettina. Dat was alles, je hebt weinig gemistquote:Op dinsdag 1 februari 2005 12:05 schreef soapie het volgende:
Wat was er gisteren over ONM bij Typisch 90??? Ik had het opgenomen dacht ik, maar het dvdtje was vol....![]()
ja sorry ik voelde me aangesproken...quote:Op dinsdag 1 februari 2005 16:11 schreef Wup het volgende:
ik denk Betje Koolhaas, zij ging in GTST spelen
maar zullen we het GTST gehalte hier een beetje inperken.... daar is een ander topic voor
Oooooooooooooh, is dat alles....quote:Op dinsdag 1 februari 2005 16:14 schreef babette21 het volgende:
[..]
het duurde hooguit 10 sec, bij 't onderwerp televisie: "Veronica en de Tros begonnen samen met Onderweg Naar Morgen, blablabla" en je zag tegelijk een fragmentje met Ed en Bettina. Dat was alles, je hebt weinig gemist
quote:fragmentje Review "De Jantjes"
De topper van de avond vond ik echter Dennis Overeem als Schele Manus. Ik kende hem niet, maar het schijnt dat hij een 'soapie' is en in "Onderweg naar Morgen" speelt. Alleen zijn stem in deze musical maakt je al aan het lachen en eigenlijk zijn hele doen en laten is zeer lachwekkend. Ik zat helaas te ver weg om te kunnen zien hoe scheel hij dan wel niet keek, maar zijn manier van bewegen was al indrukwekkend genoeg.
Wat ik gehoord heb wordt het de trage, maar mooie leader van de eerste seizoenen maar dat kan ook gewoon weer een dom gerucht zijn.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 13:22 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
De trage (maar mooie) leader van het eerste seizoen of de snelle, flitsende van het laatste seizoen?
wie 'm vindt mag 'm houden?!?quote:Op dinsdag 1 februari 2005 17:02 schreef Wup het volgende:
ze hebben wat betreft Niels wel meegelezen, hij is helemaal kwijt nu
kijk dat vind ik nou 'n interessante vraag!!! die zoeken we op!!quote:waarom heeft Hugo nog steeds Niels zijn job?
ben uiteraard voor... en liever stilte dan duf gedoe...quote:ik stem voor stilte voor de storm: er is een waanzinnig Niels-lijntje in aantocht...
quote:Op dinsdag 1 februari 2005 16:26 schreef babette21 het volgende:
Dennis heeft een fan.... een mede-fokker nog wel......
[..]
Ik heb een stukje op tv gezien, vond het nou niet echt bijzonder....quote:Op dinsdag 1 februari 2005 17:24 schreef MirSus het volgende:
[..]
kan haast geen review over de Jantjes lezen of er staat wel iets positiefs over Dennis in!
ole ole.... [volgens imdb is Julia trouwens 'n vaste rol en Yvonne een gastrol]quote:Bastiaan van Meeteren .... Stijn van Rooyen (2004-2005)
ik had het liever andersom gezien mja, dit is ook goed. Want het oog heeft wel wat, ik moet eerlijk zeggen die Julia valt reuze mee alleen de combi met Joost isquote:Op dinsdag 1 februari 2005 17:55 schreef babette21 het volgende:
ik denk dat we Stijn binnenkort mogen uitzwaaien
[..]
ole ole.... [volgens imdb is Julia trouwens 'n vaste rol en Yvonne een gastrol]
Halleluja. Bye bye Stijn!!!!quote:Op dinsdag 1 februari 2005 17:55 schreef babette21 het volgende:
ik denk dat we Stijn binnenkort mogen uitzwaaien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |