abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_24905296
quote:
Op donderdag 3 februari 2005 17:47 schreef methodmich het volgende:
Een wereldspeler? Je kunt ook overdrijven. Een nuttige kracht voor Feyenoord, meer niet.
Als hij niet tweeënhalf jaar door blessures en andere problemen niet had kunnen spelen, was hij nu misschien wel net zo goed als Robben. Ik schat Robben alleen mentaal een heel stuk hoger in; Leo heeft wat nare trekjes die hem hier en daar tegenhouden.

Ik zie liever dat hij niet meegaat; die paar weekjes langer wachten is veel minder erg dan het risico dat hij weer wat forceert. Hij heeft vijftien maanden niet gespeeld, dat pik je echt niet op in twee halve duels met Jong Feyenoord...
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_24906887
Als hij niet meer dan 10, 20 minuutjes speelt zal 'ie wel oké zijn.
pi_25101512
Nu is het wachten op de contractverlenging....
  maandag 28 februari 2005 @ 15:01:44 #54
83103 yvette1982
Respect is slechts een trend.
pi_25299334
nou die uitlatingen van gullit en die actie van kalou bevestigen mijn vermoedens. Leonardo loopt gratis de kuip uit en hij gaat ergens anders spelen.
In het dagelijks leven is iedereen een acteur.
pi_25299983
quote:
Op maandag 28 februari 2005 15:01 schreef yvette1982 het volgende:
nou die uitlatingen van gullit en die actie van kalou bevestigen mijn vermoedens. Leonardo loopt gratis de kuip uit en hij gaat ergens anders spelen.
Ik zeg: PSV
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
pi_25305282
Wat is er toch verdomme gebeurd met Kalou en Leo, ik heb het gemist en iedereen hier heeft het er steeds over. Kan iemand het even uitleggen?
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
  dinsdag 1 maart 2005 @ 12:05:02 #57
83103 yvette1982
Respect is slechts een trend.
pi_25310687
Toen kalou zondag scoorde deed hij zijn shirt uit. En daaronder zat een feyenoordshirt met de naam Leonardo.
In het dagelijks leven is iedereen een acteur.
pi_25315319
Oftewel: Gullit botert niet met Leonardo en Kalou.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_25320838
Als ie al weggaat zal het niet ver buiten Nederland zijn, ik geloof niet dat veel (grote) buitenlandse clubs hem kennen
pi_25321030
Nee Leo moet echt blijven anders zou het heel dom zijn.
You and me baby ain't nothin' but mammals
So let's do it like they do on the Discovery Channel
Do it again now
You and me baby ain't nothin' but mammals
pi_25329726
Volgens het AD maakt Leo zichzelf onmogelijk met z'n gedrag.
pi_25331699
quote:
02-03-2005: Leonardo blijft bron van irritatie
[Bron: AD]


Salomon Kalou vroeg afgelopen weekeinde op ludieke wijze aandacht voor de situatie van een bevriende ploeggenoot. Met de speler in kwestie, de Braziliaan Leonardo, gaat het slecht.

Zijn gedrag dreigt hem opnieuw te isoleren van trainers en ploeggenoten. Zijn optreden rond de uitwedstrijd in de UEFA Cup tegen Sporting Lissabon was de bekende druppel. Leonardo de Vitor Santiago reageerde zwaar geïrriteerd en ronduit onbeschoft toen Patrick Lodewijks hem bij een trainingpartij wilde coachen.

Medespelers die het zagen, voelden plaatsvervangende schaamte. Was Leonardo vergeten dat hij eerder op het vliegveld al met veel misbaar weigerde een paar koffers te dragen?

Afgelopen zondag tegen RBC vroeg Salomon Kalou na zijn treffer aandacht voor de situatie van Leonardo. In een vlaag van jeugdige onbezonnenheid toverde Kalou onder zijn eigen shirt het truitje van zijn goede vriend tevoorschijn.

Leonardo zag het tafereel vanaf de tribune aan. Voor de derde wedstrijd op een rij was hij bewust buiten de selectie gelaten. Nu de aanvaller volledig hersteld is van zijn zware knieblessure, is hij hard op weg zichzelf onmogelijk te maken.

Er is in zijn geval sprake van een repeterende breuk. Bij de vaste supporters rond het trainingsveld kan Leonardo nooit stuk. Ze klappen en juichen dagelijks voor hun teruggekeerde held.

Leonardo betaalt mensen in zulke situaties terug met zijn guitige glimlach en in koddig Nederlands uitgesproken woorden. Op die momenten oogt hij lief, leergierig en loyaal. Maar trainers en medespelers zien veel vaker zijn andere gezicht.

Tijdens trainingen moeten zij aan de slag met een bijna 22-jarige speler die zich nog altijd nauwelijks laat sturen. Leonardo's 'maniertjes' zijn na zijn rentree alweer een bron van irritatie. Daarnaast komt hij aantoonbaar conditie tekort. Bij partijtjes staat hij meer stil dan dat hij loopt.

Pijnlijk was onlangs ook een wedstrijd met Feyenoords tweede team. Tegen FC Twente kreeg hij kort na rust al zo'n kramp in zijn kuit dat hij zich moest laten vervangen. Natuurlijk wordt zoiets na afloop dan meteen gebagatellisseerd: Zwaar veld, hard getraind. Kan gebeuren.

In werkelijkheid heeft Leonardo tijdens het laatste traject van zijn revalidatie juist veel te weinig uitgevoerd. De onlangs vertrokken conditietrainer Toine van de Goolberg stelde in december objectief vast dat Leonardo nog absoluut niet de inhoud had om weer op niveau te spelen en te trainen.

Van de Goolberg wilde aan de slag, maar zag dezelfde Leonardo als in voorgaande jaren. Een meester-manipulator. Gemakzuchtig, arrogant en niet te overtuigen. In het besef dat er bij Feyenoord van hogerhand toch altijd weer mensen zijn die hem zullen steunen.

Zo ging het de afgelopen jaren steeds als het talent zich tegenover zijn medespelers en trainer vergaloppeerde. Hij werd berispt en beboet. Soms gebeurde dat zoals in januari 2002 conform de cao. Leonardo kreeg een geldboete van 4538 euro wegens een veel te late terugkeer van vakantie. Maar daarna bezigde de clubleiding snel weer verzoenende taal. 'Leo kan natuurlijk nog steeds erg goed voetballen.' Het wordt ook dezer dagen alweer hardop gezegd.

Onder Bert van Marwijk grepen de spelers af en toe zelf in als zijn gedrag écht niet langer viel te accepteren. Van Marwijks opvolger Ruud Gullit begon ten opzichte van Leonardo met een schone lei. Maar ook hij moet intussen toezien hoe de aanvaller zich onmogelijk maakt.

Gevaarlijk vinden ze bij Feyenoord dat Leonardo een klein groepje jonge spelers heeft gevonden dat zich makkelijk laat bespelen. Zijn jonge landgenoot Magrao is een eenvoudige prooi en ook Kalou loopt ogenschijnlijk blind achter Leonardo aan.

Salomon noemt Leo gekscherend amateur, omdat hij hem vaak verslaat bij een voetbalspel op de PlayStation. ,,Voor Leonardo geef ik mijn leven'', zei Kalou onlangs in de Feyenoord Krant. Na die quote realiseerde een aantal mensen binnen de club zich de ernst van de situatie.

Terwijl de ergernis bij anderen toeneemt, weet Leonardo zelf zich van de prins geen kwaad. Hij vindt dat hij hard werkt, dat hij goed traint, een goede discipline heeft.

Het wachten is nog altijd op excuses voor zijn uitval in Lissabon richting Lodewijks. Tot die tijd lijkt een terugkeer in de selectie bij wedstrijden uitgesloten.

Maar hoe geïrriteerd Gullit is, toch houdt hij de deur voor de onverbeterlijke rebel op een kier. Met de nieuwe condititietrainer werkte Leonardo gisteren een goede training af.

,,Ik kan zelfs zeggen een heel goede'', aldus Gullit. ,,Voor mij is het simpel. Ik wil iedereen de kans geven om te slagen. Als een speler goed zijn best doet, kan hij bij mij altijd terugkeren.''
Wat een vervelend manipulerend mannetje is die Leonardo toch... Als het domme voetvolk nou ook eens kon inzien dat ie door Norma de hand boven het hoofd wordt gehouden
pi_25332924
"Ieke ben goed"

Het is niet raar dat hij nog steeds zo is hoor. Grondig verpest in de jeugdopleiding en hij luisterde al niet naar Van Gobbel. Nou, dan moet je toch erg eigenwijs zijn.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_25332931
Overigens, "voor Leonardo geef ik mijn leven" of "ik zou Gullit een nier geven". Welke is het tenenkrommendst?
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_25335307
Het is een erg moeilijk geval, maar hij heeft wel erg veel talent. Hij hoeft zich niet perfect te gedragen, een foutje kan gebeuren, en dat geldt voor iedereeen... maar er zijn grenzen. Ik hoop maar dat hij die niet overschrijdt en dat hij eindelijk volwassen wordt, want anders zie ik het somber in.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_25335530
Maar als je jaren op handen bent gedragen, ga je je daar ook naar gedragen heiden.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_25335596
quote:
Op woensdag 2 maart 2005 19:36 schreef methodmich het volgende:
Maar als je jaren op handen bent gedragen, ga je je daar ook naar gedragen heiden.
Natuurlijk, dat ontken ik toch ook niet? Je kunt alleen wel aanleg voor hebben, en dat lijkt me in dit geval wel zo.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_25335599
Wat ik heb begrepen schold Lodewijks hem juist helemaal de tyfus. Sowieso een stemmingmakend artikel zonder ook maar 1 bron. Als ik naar de training ga kijken, gedraagt ie zich niets anders dan bv een Lazovic.
  woensdag 2 maart 2005 @ 21:11:36 #69
17275 Mr_Brownstone
Believe it... or not.
pi_25336884
Het is natuurlijk wel een beetje Feijenoord's eigen schuld dat Leo zich zo is gaan gedragen. Als je ziet hoe hij vroeger door de club op handen werd gedragen. Maargoed, als hij zich echt zo gedraagt als de media de laatste dagen zegt, dan zit er toch ook bij hem zelf iets niet helemaal goed. Hij heeft talent, heel veel talent zelfs. Maar tot nu toe heeft hij nog niets noemenswaardigs gepresteerd in zijn professionele carriere. Hij moet dus gewoon z'n muil houden en werken. Sterallures mag je krijgen zodra je Feijenoord de CL hebt bezorgd, Leo.
Yes, that sequence of words I just said made perfect sense.
I've got my propaganda, I've got revisionism. I've got my violence in hi-def ultra-realism. All a part of this great nation. I've got my fist, I've got my plan, I've got survivalism.
pi_25340074
quote:
Op woensdag 2 maart 2005 21:11 schreef Mr_Brownstone het volgende:
Het is natuurlijk wel een beetje Feijenoord's eigen schuld dat Leo zich zo is gaan gedragen. Als je ziet hoe hij vroeger door de club op handen werd gedragen. Maargoed, als hij zich echt zo gedraagt als de media de laatste dagen zegt, dan zit er toch ook bij hem zelf iets niet helemaal goed. Hij heeft talent, heel veel talent zelfs. Maar tot nu toe heeft hij nog niets noemenswaardigs gepresteerd in zijn professionele carriere. Hij moet dus gewoon z'n muil houden en werken. Sterallures mag je krijgen zodra je Feijenoord de CL hebt bezorgd, Leo.
De media vinden zo'n rel dan ook niet bepaald een probleem. Er is een aanzienlijke kans dat zoiets enorm opgeblazen wordt.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
  Trouwste user 2022 maandag 23 januari 2006 @ 20:39:02 #71
7889 tong80
Spleenheup
pi_34390702
Ajax sla toe en neem Leonardo onder contract.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_34390893
Ik stuur Jan van Dijk wel een mailtje over dit topic.
Hoi.
  maandag 23 januari 2006 @ 20:43:43 #73
67174 Dos37
Come on Twente
pi_34390913


Haha ja dat vervelende rot jonk gun ik ajax ook wel
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  Trouwste user 2022 maandag 23 januari 2006 @ 20:44:26 #74
7889 tong80
Spleenheup
pi_34390949
quote:
Op maandag 23 januari 2006 20:43 schreef pekel het volgende:
Ik stuur Jan van Dijk wel een mailtje over dit topic.
Ik ben altijd fan van die jongen geweest. Maar net als bij van Persie vinden ze hem een moeilijke jongen.Ik hou wel van die types. Hadden we bij Ajax maar zulke vleugelspelers. Moeilijke jongens of niet.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_34391017
quote:
Op maandag 23 januari 2006 20:44 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ik ben altijd fan van die jongen geweest. Maar net als bij van Persie vinden ze hem een moeilijke jongen.Ik hou wel van die types. Hadden we bij Ajax maar zulke vleugelspelers. Moeilijke jongens of niet.


Zou wel een superdeal zijn voor Emmen. Én Stroeve én Leonardo volgend seizoen op de vleugels.
Hoi.
pi_34392055
quote:
Op maandag 23 januari 2006 20:43 schreef Dos37 het volgende:


Haha ja dat vervelende rot jonk gun ik ajax ook wel
Hahahahaha, lag'n met oe. Dut seker wa seer die nederlaag teeng Ajax
Alle televisie's de wereld uit, radio's aan de macht.
pi_34392103
quote:
Op maandag 23 januari 2006 20:39 schreef tong80 het volgende:
Ajax sla toe en neem Leonardo onder contract.


Boooooooooooooooooooooooooooooh vet geinig joh.
pi_34392114
Leonardo is geen EU speler eh
  Trouwste user 2022 maandag 23 januari 2006 @ 21:19:02 #79
7889 tong80
Spleenheup
pi_34392441
quote:
Op maandag 23 januari 2006 21:11 schreef Youssef het volgende:

[..]

Boooooooooooooooooooooooooooooh vet geinig joh.
Terwijl ik serieus ben.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_34392582
Ik heb even de topictitel veranderd.

Been is nog wel enthousiast over die jongen, maar waar ligt z'n top? Ik denk ook nog wel dat hij via een omweg een goede subtopper kan worden.
That's all folks!
  Trouwste user 2022 maandag 23 januari 2006 @ 21:24:28 #81
7889 tong80
Spleenheup
pi_34392694
Heb je goed gedaan Vaduz.

Ik denk zelfs dat het een topper kan worden.Die jongen is pas 22. Van Hanegem debuteerde bij Feijenoord op z'n 25ste.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_34392750
Een over het paard getild ventje als Leonardo hoeft voor mij niet naar Amsterdam. Laten ze bij Ajax eerst maar in eigen keuken kijken: Boerrigter, Goossens, Vertonghen.
  maandag 23 januari 2006 @ 21:28:23 #83
67174 Dos37
Come on Twente
pi_34392878
quote:
Op maandag 23 januari 2006 21:09 schreef Roskoo het volgende:

[..]

Hahahahaha, lag'n met oe. Dut seker wa seer die nederlaag teeng Ajax
Maak ie oe naa
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_34392910
quote:
Op maandag 23 januari 2006 21:25 schreef Beschouw het volgende:
Een over het paard getild ventje als Leonardo hoeft voor mij niet naar Amsterdam. Laten ze bij Ajax eerst maar in eigen keuken kijken: Boerrigter, Goossens, Vertonghen.
Ze hebben al genoeg over het paard getilden, bedoel je?
pi_34393053
quote:
Op maandag 23 januari 2006 21:28 schreef TerroRobbie het volgende:

[..]

Ze hebben al genoeg over het paard getilden, bedoel je?
Dat ook ja.
  maandag 23 januari 2006 @ 21:33:36 #86
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_34393110
Leonardo, die van Groningen kwam ? onee, die zit niet meer in Rotterdam
pi_34421338
quote:
Op maandag 23 januari 2006 20:44 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ik ben altijd fan van die jongen geweest. Maar net als bij van Persie vinden ze hem een moeilijke jongen.Ik hou wel van die types. Hadden we bij Ajax maar zulke vleugelspelers. Moeilijke jongens of niet.


Probleem is wel dat hij zichzelf ziet als een 10 en niet als linksbuiten. Dus dat gaat dan geheid problemen opleveren.

Hij kan beter naar een ploegje in Spanje denk ik en van daaruit wellicht nog doorbreken.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_34444521
quote:
Hij kan beter naar een ploegje in Spanje denk ik en van daaruit wellicht nog doorbreken.
Tercera Division of zo
  woensdag 25 januari 2006 @ 13:30:17 #89
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_34444762
Er gaan geruchten dat Piet de Visser Hiddink heeft aangeraden om hem naar PSV te halen.
Ben benieuwd in hoeverre deze geruchten waar zijn.

Zit er persoonlijk niet op te wachten eigenlijk.
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
  woensdag 25 januari 2006 @ 13:31:02 #90
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_34444789
Ach ja, Leo.....

Kwam als een geweldig talent in Feyenoord 1, en heeft fantastische dingen laten zien, en toen kwam de paspoort-affaire, en daarna de blessures.......

Toen hij weer goed en wel gerevalideerd was heeft zijn houding er aan meegeholpen dat ie nooit meer Feyenoord 1 gehaald heeft, heel jammer, maar imho toch echt grotendeels zijn eigen schuld!
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
pi_34445036
Hij red het nog wel... Iemand die zon fantastische voorzet geeft tegen RBC achter het standbeen wordt geheit een toppert.
Forza SCH.
  woensdag 25 januari 2006 @ 13:44:56 #92
17275 Mr_Brownstone
Believe it... or not.
pi_34445271
Het is een jongen met ontzettend veel talent. Hij kan de sterren van de hemel spelen op een goede dag. Zijn acceleratievermogen en snelheid in combinatie met z'n techniek kan dodelijk zijn voor iedere verdediging. Maar die mentaliteit van hem Ik had nog de hoop dat hij het na die blessure nog wel zou halen. Hij was ouder geworden, dus ook wijzer zou je denken. Maar hij stond in z'n eerste wedstrijd nog geen vijf minuten in het veld en hij stond alweer te kijken hoe de bal langs hem rolde na een mislukte actie. Geen poot uitstekend. Zonde.
Yes, that sequence of words I just said made perfect sense.
I've got my propaganda, I've got revisionism. I've got my violence in hi-def ultra-realism. All a part of this great nation. I've got my fist, I've got my plan, I've got survivalism.
pi_34445854
Leonardo is al een tijdje uit beeld. Als je hem ziet, ken je hem niet meer terug. Hij is oud geworden, man.
pi_34446663
Been zei vorige week wel dat mocht hij in de winterstop niet verkocht worden, hij er alles aan zal doen om hem naar excelsior te halen. Leo wil wel in ieder geval.
Oud-Beijerland/Hilversum dus!
  woensdag 25 januari 2006 @ 15:02:35 #95
128516 Fok_you
vage vogel :{
pi_34447743
quote:
Op woensdag 25 januari 2006 14:31 schreef Mindlight het volgende:
Been zei vorige week wel dat mocht hij in de winterstop niet verkocht worden, hij er alles aan zal doen om hem naar excelsior te halen. Leo wil wel in ieder geval.
ik hoop het... het is echt een geniaal begaafde speler.....
als je zonodig wil stofzuigen dan kan je dat stukje voor de TV ook wel even over slaan en terugkomen als ik bier aan het halen ben, stom gleufdier!
pi_34447842
quote:
Op woensdag 25 januari 2006 14:31 schreef Mindlight het volgende:
Been zei vorige week wel dat mocht hij in de winterstop niet verkocht worden, hij er alles aan zal doen om hem naar excelsior te halen. Leo wil wel in ieder geval.
Het salaris van Leo was toch te hoog voor Excelsior?
pi_34448378
Of hij nou bij Feyenoord niet speelt, of bij excelsior wel, feyenoord moet toch het salaris betalen.
Oud-Beijerland/Hilversum dus!
pi_34448871
Waarom niet een halfjaartje RBC?
pi_34448920
quote:
Op woensdag 25 januari 2006 15:34 schreef Radegast het volgende:
Waarom niet een halfjaartje RBC?
Omdat die het geld niet hebben voor zijn salaris, en tevens zal feyenoord hem niet willen verhuren, schat ik in.
Oud-Beijerland/Hilversum dus!
pi_34451511
quote:
Op woensdag 25 januari 2006 13:23 schreef Beschouw het volgende:

[..]

Tercera Division of zo
Ik denk meer aan iets als Getafe.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')