FOK!forum / Lifestyle / De Badkamer
Koninginwoensdag 26 januari 2005 @ 15:16
He Hallo,

Ik kon nergens meer een actueel badkamer-topic vinden, dus maar een nieuwe aangemaakt, daar dan ook maar het centrale topic van gemaakt.......

Wij (mijn man en ik) zijn van plan een nieuwe badkamer aan te gaan schaffen. Dat zou rond deze tijd in 2006 moeten gebeuren. Duurt nog even, dat weet ik, maar financieel moeten we nog effe sparen. Je kunt er toch nooit te vroeg mee beginnen.

Dus, wie heeft er tips? Is er iemand die ook een nieuwe badkamer gaat aanschaffen of dat net gedaan heeft, klustips, sfeer ideeën etc. Waar moet ik er absoluut geen kopen en waar wel?

Danke!
Van deze sfeer houd ik wel:


Alles lichte kleuren (wit) en dan donkere houten meubels.
#ANONIEMwoensdag 26 januari 2005 @ 15:39
En dan zo'n grote poster van je icon aan de muur
Koningindonderdag 27 januari 2005 @ 08:56
Niemand die iets heeft te vertellen over zijn of haar badkamer??
Sorbootjedonderdag 27 januari 2005 @ 09:34
Ik ga in de zomer in een nieuwbouwhuis wonen. Daar komen donkerbruine en zandkleurige matte tegels (30x30cm geloof ik) in dambordmotief. Op de wand komen roomwitte tegels (zelfde tegels andere kleur). Badkamerkastjes zijn donkerhouten stellinkjes van de IKEA (molger geloof ik).
Het bad en de wastafel zijn wit. Douchemuurtje roomwit, net als de rest van de wanden. Donkerhouten kaarsenstanders etc om de boel een beetje "aan te kleden". Wordt vast wel leuk.
Koningindonderdag 27 januari 2005 @ 09:48
Dat klinkt goed Sorbootje.
Gaan jullie dat allemaal zelf doen of door een bedrijf?

Wij zijn aan het denken om bijv. alle zaken bij o.a. de Gamma te kopen en dan alles zelf doen. En dan kastjes enzo bij de IKEA. Scheelt volgens mij wel in de centen of niet?
Silmarwendonderdag 27 januari 2005 @ 10:06
Centraal doen we eigenlijk niet vaak en als het gebeurt komt het omdat er al heel veel topics zijn of veel intresse. Dus centraal hoeft niet.

Overigens ben ik nu aan het verbouwen, de muren wit de tegels zwart de vloer graniet. Verder is er een witte wc met strax een chrome wc bril en een chrome wasbak.

We hebben geen ruimte voor een douchecabine maar wel voor een mooi zwart wit douchegordijn
Koningindonderdag 27 januari 2005 @ 10:12
Silmarwen, doen jullie dit allemaal zelf?
Ripleydonderdag 27 januari 2005 @ 10:16
quote:
Op donderdag 27 januari 2005 10:06 schreef Silmarwen het volgende:
Verder is er een witte wc met strax een chrome wc bril
Oeh, dat hebben ze ook in sommige clubs en dat vind ik wel mooi, maar niet echt praktisch. Die dingen zijn namelijk altijd zo koud als je er op gaat zitten
Daihadonderdag 27 januari 2005 @ 10:48
Wij hebben ook onze badkamer grondig vernieuwd. Licht creme tegels van 30 bij 20. Wel zo mooi omdat wij een laag plafond hebben. Dan mat zwarte tegels op de vloer van 30 bij 30, met lichtkleurige voegen. Verder een inbouw toilet, dus met een bekisting eromheen. En een 180 cm bad. Alles in camee-kleur.

Bij Ikea hebben wij de Freden badkamermeubels gekozen, gebeits grenen. De wastafel vonden we te groot, nu hebben we bij Praxis een camee-kleurige kom gekocht erop die we op de onderkast plaatsen, met tegels eromheen. Daarboven een spiegelkast. Ziet er super uit, al zijn we nog niet helemaal klaar.

Als verwarmingsplaat hebben we een langwerpige platte plaat genomen van 200 bij 30 cm, die houden we wit. Onze badkamer is niet zo groot, 235 bij 180, dus dat verwarmd super.

Dus koningin, volgens mij hebben we dezelfde smaak. Al moet ik zeggen dat mijn vriendin het brein hierachter is, zoveel verstand heb ik niet van kleuren.....

Wij hebben het geluk dat onze familie heel handig is, en alles wilde aanpakken: tegelen, bad + wc plaatsen, noem maar op. Dus dat heeft ons geen geld gekost. Hou er wel rekening mee dat tegels vrij prijzig zijn!
Koningindonderdag 27 januari 2005 @ 11:01
Ja, mijn familie is ook erg handig. Dat gaat me veel geld schelen. Ze zouden zelfs boos zijn als ik hen niet zou vragen om het te doen.

Daiha, wat is camee-kleur?
Zijn misschien ook mensen die een foto willen plaatsen?
Daihadonderdag 27 januari 2005 @ 11:40
quote:
Op donderdag 27 januari 2005 11:01 schreef Koningin het volgende:
Ja, mijn familie is ook erg handig. Dat gaat me veel geld schelen. Ze zouden zelfs boos zijn als ik hen niet zou vragen om het te doen.

Daiha, wat is camee-kleur?
Zijn misschien ook mensen die een foto willen plaatsen?
Nou ja, een helpende familie kan ook vervelend zijn, je durft geen kritiek te geven als iets niet geheel volgens afspraak is gegaan ofzo, bang dat ze gepikeerd zijn en zeggen doe het zelf maar....
Maarja dit weegt niet op tegen de geldbesparing natuurlijk, dan af en toe maar even slikken.

Camee is creme-kleurig, wordt gebruikt om de kleur van het sanitair aan te geven.
Sorbootjedonderdag 27 januari 2005 @ 12:52
quote:
Op donderdag 27 januari 2005 09:48 schreef Koningin het volgende:
Dat klinkt goed Sorbootje.
Gaan jullie dat allemaal zelf doen of door een bedrijf?

Wij zijn aan het denken om bijv. alle zaken bij o.a. de Gamma te kopen en dan alles zelf doen. En dan kastjes enzo bij de IKEA. Scheelt volgens mij wel in de centen of niet?
Wordt via de aannemer geregeld, hoeven we niet zelf te doen...
Lucilledonderdag 27 januari 2005 @ 12:55
Ik ga binnenkort de badkamer verbouwen. Vorig jaar begonnen met de voorbereiding, tekeningen gemaakt voor de indeling, heel wat foldermateriaal doorgelezen en uiteindelijk de keuze gemaakt wat ik wilde hebben.
Paar maanden geleden begonnen met de spullen in huis halen en op dit moment is alles in huis. Waarschijnlijk ga ik volgende maand beginnen.
Koningindonderdag 27 januari 2005 @ 13:20
quote:
Op donderdag 27 januari 2005 11:40 schreef Daiha het volgende:

[..]

Nou ja, een helpende familie kan ook vervelend zijn, je durft geen kritiek te geven als iets niet geheel volgens afspraak is gegaan ofzo, bang dat ze gepikeerd zijn en zeggen doe het zelf maar....
Oh, daar ben ik heel makkelijk in. Ik zeg gewoon als het me niet bevalt.

Lucille, ga je het allemaal zelf doen?
Lucilledonderdag 27 januari 2005 @ 13:45
quote:
Op donderdag 27 januari 2005 13:20 schreef Koningin het volgende:
Lucille, ga je het allemaal zelf doen?
Samen met mijn broer ga ik de klus doen. Slopen, leidingen verleggen, vloer egaliseren, muurtjes bouwen, electra verplaatsen, tegelen. Zowel de badkamer als het toilet gaan gedaan worden. Mijn huidige badkamer is vrijwel leeg (douchekop aan ed muur en een wastafel), gaat dus vervangen worden door douchecabine, hoekbad en badmeubel. Toilet wordt vervangen door hangend toilet. Sanitair is nu wit, de tegels ook. Dat wordt vervangen door cremekleurig sanitair en badmeubel (pergamon). Tegels wordt een combinatie van twee kleuren lichtbruin. En de saaie grijze granito vloer wordt ook betegeld.
gargameldonderdag 27 januari 2005 @ 14:05
Wij hebben de badkamer via een bedrijf laten plaatsen tegen een van te voren afgesproken tarief. Het (hoek)bad en de douche zijn geintegreerd om ruimte te besparen. Ipv een douchegordijn hebben we een badwand die wegklapbaar is.
Voordeel van een bedrijf is dat het 10x sneller gaat dan je zelf doet(meer personeel dat routine heeft in dit werk), je garantie hebt over het aangebrachte materiaal (tegel ed) de troep van het verwijderen van de oude badkamer door het bedrijf geregeld wordt.
Tip: ga vooral veel offertes aanvragen bij diverse bedrijven en spreek een vast tarief af voor de spullen die je uitgezocht hebt en de plaatsing daarvan. Nog een tip: als je keuze is gevallen op een offerte, spreek een tijdslimiet af wanneer de badkamer klaar moet zijn en eventuele sancties indien dit toch niet lukt (hadden wij jammer genoeg niet).
De rekening mochten wij in 6 termijnen betalen over 3 maanden tijd.
Silmarwendonderdag 27 januari 2005 @ 15:15
Yep we doen alles zelf. That is Knut zijn vader en ik.

En ripley, alleen de bovenkant (deksel) is chroom, de onderkant (zitting) alleen chroomkleurig. Ik wil wel lekker kunnen zitten
Koningindonderdag 27 januari 2005 @ 15:41
Wij gaan ook zeker bij verschillende bedrijven eens langs om te kijken wat het kost.
Maar ik denk dat het toch de keuze wordt om het zelf te doen.

Wij hebben op dit moment wit sanitair en groene tegels tegen de wand En op de grond allemaal van die kleine vierkante tegeltjes....... Maar goed, de badkamer is dan ook dik 30 jaar oud.
Rtificialvrijdag 28 januari 2005 @ 08:25
Vandaag verhuizen wij naar ons nieuwe paleisje.

In de badkamer (en toilet) is gekozen voor mozaik-tegeltjes van +/- 9x9cm op de muur in verschillende zand-tinten, in een beetje grove structuur. De vloer heeft dezelfde plavuizen als de rest van het appartement.

Verder is er gekozen voor een enkele witte wastafel op een verchroomd rek.

Als douche-afscheiding is er gebruik gemaakt van een muur van glazen bouwstenen, met een lichte kromming er in.

Verder een fors 2-persoon whirlpool.




WC:
Koninginvrijdag 28 januari 2005 @ 09:19
Ziet er goed uit!
Zo'n douchekop willen wij ook

Wij zitten een beetje met de ruimte, badkamer is niet zo heel groot.
Wie heeft er ervaring met een bad-douche combinatie?
Rtificialvrijdag 28 januari 2005 @ 09:27
Niet echt ervaring mee, anders dan in het huis van mijn ouders.

Aangezien je erg moet oppassen voor glijpartijen in bad hebben ze wel leuke ruwe "stickers" (speciaal hiervoor te krijgen) in het bad geplakt, is in ieder geval beter dan zo'n bad-mat erin, en je hebt er geen last van als je in bad ligt.

Ik denk wel dat zo'n vaste douchewand op het bad mij erg zou benauwen als ik in bad lig...
Koninginvrijdag 28 januari 2005 @ 10:03
Juist voor die glijpartijen ben ik ook bang.
Bestaan er niet wat baden met een vlakkere vloer?
Liejannuhvrijdag 28 januari 2005 @ 10:43
Ik heb in mijn badkamer (nieuwbouwappartemen, badkamer is 1.80 bij 3 mtr ongeveer) ook een aparte douche laten plaatsen. Ik vind het namelijk ook eng om in het bad te douchen.
Mijn douche is achter mijn bad (aan de lange kant dus) en is afgescheiden van het bad door een wandje met glazen blokken. Geen douchecabines voor mij, kun je alleen maar over struikelen.

Mijn vloer en muren zijn wit met een vleugje lichtblauw en lichtgrijs. Bad en wastafel zijn wit. Kastjes zijn donkerbruin. Al binnenkort eens wat foto's maken.
Oblivionvrijdag 28 januari 2005 @ 10:55
Mooie badkamer, Rtificial! Echt wel!

Wij hebben sinds een jaar een nieuwe badkamer.
We hadden een hele kale jaren 70 badkamer...
Met van die enge kleine antislip tegeltjes....
Ik heb een platte grondje getekend, hup naar de badkamerboer, en besteld.
Wel door een aannemer erin laten zetten.

Reslutaat:







Ik moet alleen nog 2 kleine kastjes maken.
En ik zou graag zien dat lijst van de spiegel donkerder wordt.
Koninginvrijdag 28 januari 2005 @ 11:45
Oblivion, ziet er ook goed uit!
Qua grootte zitten wij ongeveer hetzelfde, dus ik denk dat ik nog wel een aparte douche erin kan proppen. De badkamer is 2.04 x 2.94
Als ik eraan denk zal ik dit weekend eens foto's maken van onze huidige badkamer!
Oblivionvrijdag 28 januari 2005 @ 11:52
Die douchecabine is 76 cm X 1.20 !!!!! Een lel van een douchecabine!

Wij hebben ook ongeveer dezelfde oppervlakte, maar let wel, leuke staande kastjes kunnen er niet meer in.
Gaat er ook een toilet in?
Trouwens, waarom maak je niet een leuke douchehoek, met die doorzichtige stenen, zoals hierboven staan, en leuke mozieksteentjes + een mooie deur?
Kan een hoop geld schelen, en je kan de douche zo groot en klein maken als je zelfs zou willen. Zo'n 5 kant douche, begrijp je dan wat ik bedoel?
Koninginvrijdag 28 januari 2005 @ 12:15
Tja, ik wil toch ook wel een leuk kast er nog in. Moet mijn rommel toch kwijt.
Ja, toilet moet er ook in....

Die douchehoek is ook een idee, die doorzichtige stenen, zijn die duur??
Liejannuhvrijdag 28 januari 2005 @ 13:14
Het is handig om je bad en je douche achter elkaar te zetten. Qua ruimtebesparing.
En de glazen blokken kosten 1,5 a 2 euro volgens mij. Bij de Hornbach hebben ze ze redelijk goedkoop.
mikivrijdag 28 januari 2005 @ 13:27
Hebben wij ook inderdaad. Bad tegen de muur en daarvoor de douche. Je ziet dan als het ware de ghelft van het bad niet meer, maar het bespaart echt veel ruimte! En als je het niet al te duur wilt maken qua meubels: bij de Ikea hebben ze echt leuke meubels en perfecte kwaliteit (eigen ervaring).
gargamelvrijdag 28 januari 2005 @ 18:28
Als je bad en douche wilt integreren moet je letten op de vlakheid van de bodem van het bad. Hoe vlakker hoe minder kans je hebt om uit te glijden. We hebben deze combinatie nu een half jaar en nog geen uitglijders
Suzziieeevrijdag 28 januari 2005 @ 19:15
tvp

Suusje gaat ook volgend jaar ofzo dr badkamer doen...dus graag fotos plaatse...doe graag ideeen op
sinterklaaskapoentjevrijdag 28 januari 2005 @ 19:31
ik vind die batkamer uit de beginpost lelijk
Enchanterzaterdag 29 januari 2005 @ 12:26
quote:
Op vrijdag 28 januari 2005 09:19 schreef Koningin het volgende:
Ziet er goed uit!
Zo'n douchekop willen wij ook

Wij zitten een beetje met de ruimte, badkamer is niet zo heel groot.
Wie heeft er ervaring met een bad-douche combinatie?
Zo'n douchekop uit de muur is zeker mooi , maar vergeet geen omstelkraan te plaatsen voor eventueel een losse douchekop erbij , altijd makkelijk met afspoelen aangezien je die grote douchekop niet uit de muur kan halen

* Enchanter is zelf ruim 10 jaar badkamerverkoper/adviseur geweest

Dus voor al je vragen ...
Enchanterzaterdag 29 januari 2005 @ 12:29
quote:
Op vrijdag 28 januari 2005 19:31 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
ik vind die batkamer uit de beginpost lelijk
batkamer
mueslizaterdag 29 januari 2005 @ 12:31
quote:
Op zaterdag 29 januari 2005 12:26 schreef Enchanter het volgende:
* Enchanter is zelf ruim 10 jaar badkamerverkoper/adviseur geweest

Dus voor al je vragen ...
Eerlijk gezegd ben ik wel benieuwd hoeveel korting je maximaal kunt krijgen op sanitair wat je in een badkamerspeciaalzaak koopt...
Enchanterzaterdag 29 januari 2005 @ 14:30
quote:
Op zaterdag 29 januari 2005 12:31 schreef muesli het volgende:

[..]

Eerlijk gezegd ben ik wel benieuwd hoeveel korting je maximaal kunt krijgen op sanitair wat je in een badkamerspeciaalzaak koopt...
Hangt van een aantal factoren af:
Produkt wat je koopt (niet op elk merk zit de zelfde korting)
Hoeveel je aanschaft (Iemand die bv alleen een kraan koopt krijt geen of minder korting dan iemand die een hele badkamer aanschaft)
Of de verkoper in een goeie bui is
Of het klikt tussen de verkoper en de klant

Maar over het algemeen moet je wel voor de gemiddelde badkamer +/- 15 - 22 % korting d'r uit kunnen slepen , je moet gewoon een beetje brutaal zijn , nee heb je , ja kan je krijgen
Lucillezaterdag 29 januari 2005 @ 14:35
Op het moment dat een verkoper eerst naar zijn baas moet gaan om te zien of de korting die je wilt mogelijk is weet je dat de onderhandelingen de goede richting op gaan.
mueslimaandag 31 januari 2005 @ 07:41
OK, bedankt Lucille en Enchanter!
vrouwtjetrouwmaandag 31 januari 2005 @ 08:29
quote:
Op zaterdag 29 januari 2005 14:30 schreef Enchanter het volgende:

[..]

Hangt van een aantal factoren af:
Produkt wat je koopt (niet op elk merk zit de zelfde korting)
Hoeveel je aanschaft (Iemand die bv alleen een kraan koopt krijt geen of minder korting dan iemand die een hele badkamer aanschaft)
Of de verkoper in een goeie bui is
Of het klikt tussen de verkoper en de klant

Maar over het algemeen moet je wel voor de gemiddelde badkamer +/- 15 - 22 % korting d'r uit kunnen slepen , je moet gewoon een beetje brutaal zijn , nee heb je , ja kan je krijgen
Zo dat zijn idd belangrijke factoren!!
Werk in een meubelwinkel, en klanten die gelijk beginnen over kortingen, en die erg arro overkomen die kunnen t bij mij bekijken... wat heb ik een hekel aan die mensen zeg, die t alleen maar over kortingen hebben...

Dus tip: Breng het op een leuke manier!
mueslimaandag 31 januari 2005 @ 08:36
quote:
Op maandag 31 januari 2005 08:29 schreef vrouwtjetrouw het volgende:
Zo dat zijn idd belangrijke factoren!!
Werk in een meubelwinkel, en klanten die gelijk beginnen over kortingen, en die erg arro overkomen die kunnen t bij mij bekijken... wat heb ik een hekel aan die mensen zeg, die t alleen maar over kortingen hebben...

Dus tip: Breng het op een leuke manier!
Ik ben geen arrogant mens hoor en zal het ook zeker leuk proberen te brengen, maar bij bijvoorbeeld keukens weet je dat je gewoon belazerd wordt wanneer je er niets of weinig afkletst. Ik weet niet precies hoe dat bij badkamers zit, dus daarom vraag ik het hier .
vrouwtjetrouwmaandag 31 januari 2005 @ 08:43
quote:
Op maandag 31 januari 2005 08:36 schreef muesli het volgende:

[..]

Ik ben geen arrogant mens hoor en zal het ook zeker leuk proberen te brengen, maar bij bijvoorbeeld keukens weet je dat je gewoon belazerd wordt wanneer je er niets of weinig afkletst. Ik weet niet precies hoe dat bij badkamers zit, dus daarom vraag ik het hier .
Je hebt helemaal gelijk hoor!! Gaf alleen een voorbeeld van hoe ik t niet aan zou pakken
Koninginmaandag 31 januari 2005 @ 09:08
quote:
Op vrijdag 28 januari 2005 19:31 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
ik vind die batkamer uit de beginpost lelijk
Jammer, ieder zijn eigen smaak natuurlijk.

Heb dit weekend nog geen foto's kunnen maken, misschien vanavond.
Marsepeinmaandag 31 januari 2005 @ 09:11
Wij zij een huis uit begin 60-er jaren aan het opknapen, en nu is de badkamer aan de beurt. De ruimte is erg klein, maar ondanks dat denk ik dat ik de perfecte indeling gevonden heb.

- Ik heb ongeveer 2,5 m2 van een slaapkamer bij de badkamer getrokken.
- Douchcabine komt in een nis van muren, en is 1 bij 1 meter, geheel glazen deur zonder frame. Hierdoor lijkt alles weer groter.
- In de cabine komen een handdouche, een stortdouche, een ingebouwde thermostatische mengkraan, en de mogelijkheid beide douches gelijktijdig te kunnen gebruiken.
- De douchebak is een 'ondiepe bak' welke bijna naadloos in de tegelvloer doorloopt, dus geen opstap.
- De wastafel wordt ws 1,15 meter lang met een dubbele kraan. Het is kort, maar voldoende om met 2 tegelijk je tanden te poetsen.
- Hangend toilet komt onder de schuine kant.
- Tegels worden waarschijnlijk wit met hier en daar de kleine fel blauwe glazen mozaik tegeltjes tussendoor. De witte wandtegels zullen waarschijnlijk in maat varieren van 5x5 cm tot 30 x 30 cm.
- Vloer wordt vermoedelijk in natuursteen uitgevoerd, antraciet. Steensoort en grootte van de tegels nog niet bekend.
- Verder komt er overal waar je loopt vloerverwarming, dat is dus niet zo heel veel. Ik ben er nog niet uit of dat electrisch of cv gestuurd wordt.
- Onder het raam een normale radiator met handdoekenrekje.
- Spotjes met dimmer in het plafond.
- Radio ingebouwd.
- Electrische ventilatie met naloop
- Alle leidingen weggewerkt.

Alles zelf uit te voeren, de huidige status? Alles is gestript, balken vloer, muren kaal, plafond kaal. Geen afvoer, en stromend water. Geen electriciteit.

Er moet dus nog heel wat gebeuren! Ik zal binnenkort wat foto's maken en neerzetten.
Koninginmaandag 31 januari 2005 @ 09:13
Marsepein, das een hele organisatie zeg!
Ben heel erg benieuwd hoe het gaat worden. Wanneer begin je?
Succes ermee!
Enchantermaandag 31 januari 2005 @ 10:52
quote:
Op maandag 31 januari 2005 09:11 schreef Marsepein het volgende:
heel verhaal.
Als je toch mocht kiezen om de vloerverwarming in de badkamer op CV te nemen zorg dan dat deze wel apart regelbaar is , anders staat de CV de hele dag de vloer in de badkamer te verwarmen voor die 2 a 3 keer per dag dat je in de badkamer bent.
Op electra kan je een mooi thermostaatje erbij rijgen kan je mooi de tijd instellen wanneer die aan moet slaan smorgens , bv, als je om 7 uur op moet stel je 'm in op half zeven , als je dan de badkamer in komt heb je een lekker warm vloertje
Marsepeinmaandag 31 januari 2005 @ 13:08
quote:
Op maandag 31 januari 2005 10:52 schreef Enchanter het volgende:

[..]

Als je toch mocht kiezen om de vloerverwarming in de badkamer op CV te nemen zorg dan dat deze wel apart regelbaar is , anders staat de CV de hele dag de vloer in de badkamer te verwarmen voor die 2 a 3 keer per dag dat je in de badkamer bent.
Op electra kan je een mooi thermostaatje erbij rijgen kan je mooi de tijd instellen wanneer die aan moet slaan smorgens , bv, als je om 7 uur op moet stel je 'm in op half zeven , als je dan de badkamer in komt heb je een lekker warm vloertje
Het e.e.a. is natuurlijk afhankelijk van de type ketel die er komt. Want ook dat moet aangepakt worden. Waarschijnlijk wordt het een ketel met een apart regelbaar 2e circuit, met eigen watertemperatuur e.d. Of dat ook apart regelbaar is waneer dat meedraait is mij nog onbekend.

Het voordeel van de ketel die ik op het oog heb is ook de gigantische hoeveelheid warm water per minuut. Daarom kan er en een stortdouche en een handdouche tegelijk gebruikt worden.

Ik moet nog wel navragen of überhaupt de waterdruk die aan huis geleverd wordt wel voldoende is, we praten hier namelijk niet over een rijtheshuis, waar er snel door het waterleidingbedrijf een nieuwe leiding wordt aangelegd

Ik ben dus eerst begonnen met voorbereiden, een stuk van de slaapkamer gestolen door watervaste GIBO blokken te verlijmen tot aan het plafond. De slaapkamer kant verder afgewerkt.

Wat betreft de badkamer ben ik nu zover dat ik afvoerleidingen kan gaan leggen, uittekenen, en lijmen. Dat hoop ik de komende dagen voor elkaar te krijgen. Aansluitend kunnen er waterleidingen worden gelegd, en of ingefreesd. Ook dat hoop ik deze week of uiterlijk volgende week te doen.

Dan is de volgende stap het electra plan. Ook dat moet binnen 14 dagen klaar zijn.

Als deze drie zaken goed afgewerkt zijn ga ik de nieuwe vloer monteren en afwerken. Dat gaat door middel van zwaluwstaartplaten waarom een laag beton wordt gestort. Foto's volgen!
hydraulixdinsdag 1 februari 2005 @ 22:53
Wij hebben sinds kort ook een nieuwe badkamer. Eerst hadden we echt zo'n standaard badkamer wat je in de meeste nieuwbouw-woningen vindt (ons huis is opgeleverd in 1991). Heb wat foto's gemaakt (klik op de afbeelding voor een groter plaatje). Weet niet waar m'n ouders het gekocht hebben, maar m'n vader heeft het samen met 2 ooms van mij geplaatst (wat ik echt knap vind gezien het resultaat). We moeten alleen nog een radiator aanschaffen. Ondanks een kleine badkamer vind ik dat het best wel ruimtelijk oogt.

Enchanterdinsdag 1 februari 2005 @ 23:29
quote:
Op dinsdag 1 februari 2005 22:53 schreef hydraulix het volgende:
Wij hebben sinds kort ook een nieuwe badkamer. Eerst hadden we echt zo'n standaard badkamer wat je in de meeste nieuwbouw-woningen vindt (ons huis is opgeleverd in 1991). Heb wat foto's gemaakt (klik op de afbeelding voor een groter plaatje). Weet niet waar m'n ouders het gekocht hebben, maar m'n vader heeft het samen met 2 ooms van mij geplaatst (wat ik echt knap vind gezien het resultaat). We moeten alleen nog een radiator aanschaffen. Ondanks een kleine badkamer vind ik dat het best wel ruimtelijk oogt.
[[url=http://sc.groups.msn.com/tn/BC/30/ardian/1/175.jpg]afbeelding][/url][[url=http://sc.groups.msn.com/tn/BC/30/ardian/1/176.jpg]afbeelding][/url][[url=http://sc.groups.msn.com/tn/BC/30/ardian/1/177.jpg]afbeelding][/url]
[[url=http://sc.groups.msn.com/tn/BC/30/ardian/1/178.jpg]afbeelding][/url][[url=http://sc.groups.msn.com/tn/BC/30/ardian/1/179.jpg]afbeelding][/url][[url=http://sc.groups.msn.com/tn/BC/30/ardian/1/17a.jpg]afbeelding][/url]
Ziet er goed uit
Koninginwoensdag 2 februari 2005 @ 12:09
quote:
Op dinsdag 1 februari 2005 22:53 schreef hydraulix het volgende:
Wij hebben sinds kort ook een nieuwe badkamer. -knip-
Ziet er goed uit, mooi rustig.
Er is inderdaad goed omgegaan met de ruimte.

Ik heb nog geen foto's gemaakt van onze 'bijna oude' badkamer (zijn erg druk met carnaval, dus dat komt nog). Na de carnaval gaan we ook eens op zoek naar informatie over een nieuwe CV ketel, want die van ons zal bijna het loodje leggen denk ik.
Martijn_77woensdag 2 februari 2005 @ 22:46
TVP

Moet namelijk nog wat aan de badkamer veranderen
Little_Angeldonderdag 3 februari 2005 @ 00:14
quote:
Op dinsdag 1 februari 2005 22:53 schreef hydraulix het volgende:
Wij hebben sinds kort ook een nieuwe badkamer. Eerst hadden we echt zo'n standaard badkamer wat je in de meeste nieuwbouw-woningen vindt (ons huis is opgeleverd in 1991). Heb wat foto's gemaakt (klik op de afbeelding voor een groter plaatje). Weet niet waar m'n ouders het gekocht hebben, maar m'n vader heeft het samen met 2 ooms van mij geplaatst (wat ik echt knap vind gezien het resultaat). We moeten alleen nog een radiator aanschaffen. Ondanks een kleine badkamer vind ik dat het best wel ruimtelijk oogt.
[[url=http://sc.groups.msn.com/tn/BC/30/ardian/1/175.jpg]afbeelding][/url][[url=http://sc.groups.msn.com/tn/BC/30/ardian/1/176.jpg]afbeelding][/url][[url=http://sc.groups.msn.com/tn/BC/30/ardian/1/177.jpg]afbeelding][/url]
[[url=http://sc.groups.msn.com/tn/BC/30/ardian/1/178.jpg]afbeelding][/url][[url=http://sc.groups.msn.com/tn/BC/30/ardian/1/179.jpg]afbeelding][/url][[url=http://sc.groups.msn.com/tn/BC/30/ardian/1/17a.jpg]afbeelding][/url]
Mooi!! .
Controledonderdag 3 februari 2005 @ 08:59
Ik gaat in november beginnen, wnt dan krijgen we de sleutel van ons nieuwe huis.....

Gaan hem zelf plaatsen met hulp uiteraard.....
Ideeen te over, maar we hebben nog bedenk tijd
Serindedonderdag 3 februari 2005 @ 10:06
Mijn schoonouders hebben deze zomer de badkamer laten verbouwen, de logeerkamer is erbij getrokken. Alles is nu in zwart/wit met zilverkleurige luxaflex en ik vind het zo mooi.. .. *zucht*
Vorige week nog in het bubbelbad gezeten
Ik zal m'n vriend eens vragen of hij foto's op de pc heeft staan of kan maken.
Que-Pasadonderdag 3 februari 2005 @ 13:11
misschien leuke site voor je

http://www.van-loenen.nl/?id=74

kun je je eigen badkamer ontwerpen, je moet eerst wel even het één en ander invullen, maar dat komt niet zo precies.
(voor je postcode moet je het cijfer 7 zetten..ja vraag me niet waarom...was er ook een tijdje mee aan het klooien)
Koningindonderdag 3 februari 2005 @ 13:41
Oh, die site moet ik dan eens onthouden.
Ik heb laatst wel via brugman.nl een paar ontwerpen gemaakt.
Enchanterdonderdag 3 februari 2005 @ 14:10
quote:
Op donderdag 3 februari 2005 13:41 schreef Koningin het volgende:
Oh, die site moet ik dan eens onthouden.
Ik heb laatst wel via brugman.nl een paar ontwerpen gemaakt.
Als je daar maar nooit je badkamer koopt
Brugman
Spethdonderdag 3 februari 2005 @ 14:58
Onze badkamer is al vrij oud... Krijgen binnenkort een tweede, hebben dan 2 douches in huis, 2 baden en 3 plees, not to mention een wat meer moderne badkamer.
Koningindonderdag 3 februari 2005 @ 15:24
quote:
Op donderdag 3 februari 2005 14:10 schreef Enchanter het volgende:

[..]

Als je daar maar nooit je badkamer koopt
Brugman
Waarom niet?
Serindedonderdag 3 februari 2005 @ 21:42
quote:
Op donderdag 3 februari 2005 15:24 schreef Koningin het volgende:

[..]

Waarom niet?
Over de keukens van Brugman heb ik heel wat negatieve verhalen gehoord, weinig tot geen positieve. Ze waren een jaar terug (als ik het me goed herinner) ook érg negatief in een programma als Kassa. Het schijnt dat vooral de afwerking en levertijd vaak te wensen over laten en dat de "service" die daarbij komt kijken nogal bagger is. Maar goed, ik heb dat soort dingen ook alleen maar gehoord. Zelf geen ervaringen mee
Enchanterdonderdag 3 februari 2005 @ 22:55
quote:
Op donderdag 3 februari 2005 15:24 schreef Koningin het volgende:

[..]

Waarom niet?
Buiten wat Serinde zegt , werken die verkopers op provisiebasis (fout gescreven waarschijnlijk ),dus verwacht een agressieve verkoopstijl.
Ik heb een aantal jaren geleden voor een toenmalige leverancier op de woonbeurs gestaan en wij stonden vlak bij de stand van Brugman en ook vlakbij de stand van Hans Verkerk.
En ik ben af en toe is op die stands naar binnen gelopen , beetje lopen kijken , maar als je ziet hoe die gasten werk gaan , die mensen werden/worden gewoon helemaal ingepalmd en de meeste verlieten die stand niet voordat ze hun handtekening hadden gezet , en als ze eenmaal die handtekening hadden gezet werden ze 'netjes'naar de uitgang begeleid zodat ze niet ergens anders konden kijken zodat ze alsnog de koopovereenkomst gingen annuleren.
Ze hadden toen op die beurs ook een aanbieding badkamer (een zgn. beursaanbieding) , was iets met een wastafel, kraan , hoekbad met whirlpool (simpel pneumatisch systeempje) en een douchecabine + douchebak)
Nou weet ik niet meer de exacte prijs , maar het was iets van :

Beursaanbieding , complete badkamer , normaal 9000 gulden nu voor 6000 gulden
Toen ben ik ff met een collegaatje gaan kijken wat en welke merken je nou precies kreeg bij die aanbieding , ff snel opgeschreven we konden alleen het merk bad niet thuisbrengen.
Dus hebben we een gelijksoortig bad genomen en we kwamen op een brutobedrag uit incl. BTW van zo rond 5600 gulden
Nou gebeuren dit soort dingen overal , maar dit was wel erg triest en erg doorzichtig , maar ja mensen willen nou eenmaal belazerd worden
Que-Pasavrijdag 4 februari 2005 @ 11:36
gewoon naar de praxis, gamma, formido of karwei gaan
Enchantervrijdag 4 februari 2005 @ 12:03
quote:
Op vrijdag 4 februari 2005 11:36 schreef Que-Pasa het volgende:
gewoon naar de praxis, gamma, formido of karwei gaan
En dan maar hopen dat je over een paar jaar geen onderdeel van je kraan moet vervangen

En nee niet alles van de bouwmarkt is troep
Koninginvrijdag 11 februari 2005 @ 09:07
quote:
Op donderdag 3 februari 2005 22:55 schreef Enchanter het volgende:

[..]

-Brugman verhaal-
Dat vind ik ook dom van de mensen zelf. Ik laat me er meestal niet zo makkelijk in mee slepen.
Een agressieve verkoper heb ik een hekel aan.
Toch bedankt voor je informatie.

Wij zullen zeker wat onderdelen gaan halen bij de bouwmarkt.
jack4yavrijdag 11 februari 2005 @ 09:32
Erm technisch vraagje... Ik heb een ligbad "ingetegeld" ipv het bad op de tegels laten zakken. Het ziet er fraai uit, alleen een vraagje. Ik moet het voegmortel nog inwassen, maar vroeg me af of ik de 5mm tussen bad en tegel ook moet in wassen en daarna afkitten of de 5mm helemaal (in)kitten.

We hebben een ligbad van 190 * 90 op de zolderkamer gemaakt. We hebben nu een slaapkamer onder de nok met ligbad erin. Er moet nog heel veel gebeuren, maar het gaat helemaal super worden.

[ Bericht 0% gewijzigd door jack4ya op 11-02-2005 09:40:25 ]
Troelvrijdag 11 februari 2005 @ 09:36
Ik zal eens foto's van de badkamer hier maken. Ik vind hem echt heel mooi!
assepoesvrijdag 11 februari 2005 @ 11:24
quote:
Op donderdag 3 februari 2005 13:11 schreef Que-Pasa het volgende:
misschien leuke site voor je

http://www.van-loenen.nl/?id=74

kun je je eigen badkamer ontwerpen, je moet eerst wel even het één en ander invullen, maar dat komt niet zo precies.
(voor je postcode moet je het cijfer 7 zetten..ja vraag me niet waarom...was er ook een tijdje mee aan het klooien)
Kun je het ontwerp gratis ophalen of moet je betalen? Sommige badkamerzaken willen dat je betaald voor het ontwerp als je je spullen niet bij hun koopt.

Ik ben ook bij Brugman wezen kijken en er kwam gelijk een verkoper op ons af. Hij was wel aardig en zo, maar ik vond het wel vervelend, omdat we binnen de kortste keren aan eeen tafel zaten allemaal dingen te bespreken, terwijl we eigenlijk ons alleen maar kwamen orienteren. Ook heeft hij een foto gemaakt van het badkamermeubel dat wel leuk vonden, maar we konden geen folders meekrijgen van badkamermeubels of douchekabines. ( Bij een andere zaak wel. En Veel!)

Doordat we te weinig tijd halen ivm een andere afspraak hadden we een nieuwe afspraak gemaakt. Uiteindelijk weer afgezegd, omdat hij wel bij de tweede afspraak gelijk wilde weten of we het bij hun gingen kopen, anders ging hij er geen tijd instoppen. Een soort van chantage dus.

Nu moeten we dus nog verder zoeken. Ik wil alleen een goede prijs en dus bij meerdere zaken een offerte laten maken. Helaas kost dat erg veel tijd, dus eer dat de badkamer echt verbouwd is....
assepoesvrijdag 11 februari 2005 @ 11:26
Wie heeft zijn badkamerspullen niet bij een badkamerzaak gekocht, maar wel laten instaleren door een aannemer? Hoe ging dat?
Que-Pasavrijdag 11 februari 2005 @ 12:23
quote:
Op vrijdag 11 februari 2005 11:24 schreef assepoes het volgende:

[..]

Kun je het ontwerp gratis ophalen of moet je betalen?
Je kunt het ontwerp gewoon opslaan hoor!
je kunt er foto's van maken, en dan save as.......

zo gaat die van ons er ooit uitzien..ongeveer



en dan een beetje in deze sferen:

veel hout:


de vloertegels:




[ Bericht 11% gewijzigd door Que-Pasa op 11-02-2005 12:36:53 ]
Troelvrijdag 11 februari 2005 @ 12:40







En ik vind het dus echt heeel gaaf gedaan.
En nee, ik heb hem niet eerst opgeruimd
Que-Pasavrijdag 11 februari 2005 @ 12:48
lekker luxe Troel!
en ook zo ruim!!
mooi hoor...

ik zie dat er ook bubbels in het bad kunnen!, ik vraag me af of je dat niet voelt als je erop zit..die dingetjes die op de bodem zitten zeg maar....
Troelvrijdag 11 februari 2005 @ 12:53
Je merkt er niets van. Alleen zit je af en toe op een bubbel lucht, dat voelt wel grappig.
Enchantervrijdag 11 februari 2005 @ 14:27
quote:
Op vrijdag 11 februari 2005 11:24 schreef assepoes het volgende:

[..]

...
Ik ben ook bij Brugman wezen kijken en er kwam gelijk een verkoper op ons af. Hij was wel aardig en zo, maar ik vond het wel vervelend, omdat we binnen de kortste keren aan eeen tafel zaten allemaal dingen te bespreken, terwijl we eigenlijk ons alleen maar kwamen orienteren. Ook heeft hij een foto gemaakt van het badkamermeubel dat wel leuk vonden, maar we konden geen folders meekrijgen van badkamermeubels of douchekabines. ( Bij een andere zaak wel. En Veel!)

Doordat we te weinig tijd halen ivm een andere afspraak hadden we een nieuwe afspraak gemaakt. Uiteindelijk weer afgezegd, omdat hij wel bij de tweede afspraak gelijk wilde weten of we het bij hun gingen kopen, anders ging hij er geen tijd instoppen. Een soort van chantage dus.

Nu moeten we dus nog verder zoeken. Ik wil alleen een goede prijs en dus bij meerdere zaken een offerte laten maken. Helaas kost dat erg veel tijd, dus eer dat de badkamer echt verbouwd is....
Typische Brugman praktijken
Koninginvrijdag 11 februari 2005 @ 15:02
Troel, ziet er goed uit zeg. Inderdaad erg ruim.

Ik ga eens effe op die site mijn toekomstige badkamer ontwerpen.
assepoesvrijdag 11 februari 2005 @ 16:16
Kent iemand van der Helm in pijnacker? Een Bad en Body badkamerzaak. Is 'ie goed. Ik heb een badkamer gezien die door hun verzorgd was en die was wel erg mooi, maar ik wil eigenlijk meer meningen.

Mooie badkamer Troel. Had je hem nu zelf geinstaleerd?
Enchanterzaterdag 12 februari 2005 @ 10:24
Bad en body zaken is niks mis mee , Bad en Body is een betere franchise formule dan bv. Baderie of Sanidrome.
Nu ken ik deze bad en body zaak natuurlijk niet persoonlijk , maar ik denk wel dat het goed zit , je moet met dit soort dingen ook een beetje op je gevoel af gaan
Marietje_zaterdag 12 februari 2005 @ 10:26
quote:
Op vrijdag 28 januari 2005 08:25 schreef Rtificial het volgende:
Vandaag verhuizen wij naar ons nieuwe paleisje.

In de badkamer (en toilet) is gekozen voor mozaik-tegeltjes van +/- 9x9cm op de muur in verschillende zand-tinten, in een beetje grove structuur. De vloer heeft dezelfde plavuizen als de rest van het appartement.

Verder is er gekozen voor een enkele witte wastafel op een verchroomd rek.

Als douche-afscheiding is er gebruik gemaakt van een muur van glazen bouwstenen, met een lichte kromming er in.

Verder een fors 2-persoon whirlpool.

[afbeelding]
[afbeelding]

WC:
[afbeelding]
Ruimte ziet er netjes uit enzo, maar ik vind die tegeltjes echt heel lelijk sorrie hoor.
Troelzaterdag 12 februari 2005 @ 10:47
quote:
Op vrijdag 11 februari 2005 16:16 schreef assepoes het volgende:
Kent iemand van der Helm in pijnacker? Een Bad en Body badkamerzaak. Is 'ie goed. Ik heb een badkamer gezien die door hun verzorgd was en die was wel erg mooi, maar ik wil eigenlijk meer meningen.

Mooie badkamer Troel. Had je hem nu zelf geinstaleerd?
Nopes, hebben we allemaal laten doen. Het scheelt natuurlijk ook dat dit een badkamer in een nieuwbouwhuis was, dus dan zit de prijs er voor een groot gedeelte toch al bij in.
assepoeszaterdag 12 februari 2005 @ 21:13
Vandaag bij Koolschijn in Delft geweest. Daar leek het wel of de verkoper ons niets wilde verkopen en ook wist hij erg weinig over de dingen die wij vroegen. Echt een afknaper. Hier gaan we dus echt geen zaken mee doen.

Overigens hadden ze wel veel mooie spullen, maar erg duur
Enchanterzaterdag 12 februari 2005 @ 21:46
quote:
Op zaterdag 12 februari 2005 21:13 schreef assepoes het volgende:
Vandaag bij Koolschijn in Delft geweest. Daar leek het wel of de verkoper ons niets wilde verkopen en ook wist hij erg weinig over de dingen die wij vroegen. Echt een afknaper. Hier gaan we dus echt geen zaken mee doen.

Overigens hadden ze wel veel mooie spullen, maar erg duur
Op hun website staat toch duidelijk : "Onze sanitairadviseurs bieden met hun ervaring een betrouwbaar en deskundig advies ..." en "Ook kunt u vrijblijvend een afspraak maken met één van onze adviseurs, zodat u deskundig en uitvoerig geholpen wordt. "

Rtificialwoensdag 16 februari 2005 @ 15:21
quote:
Op vrijdag 28 januari 2005 10:55 schreef Oblivion het volgende:
Mooie badkamer, Rtificial! Echt wel!

Wij hebben sinds een jaar een nieuwe badkamer.
We hadden een hele kale jaren 70 badkamer...
Met van die enge kleine antislip tegeltjes....
Ik heb een platte grondje getekend, hup naar de badkamerboer, en besteld.
Wel door een aannemer erin laten zetten.
Nou, de jouwe mag er ook zeker zijn!!

Wij hadden gelukkig de luxe van veel ruimte, maar ik vind dat je op een mooie manier alles er in hebt weten te krijgen in een heel mooie stijl ook.


Ergens in het topic ging het nog over glazen bouwstenen:

Zolang het een recht muurtje is kan je het waarschijnlijk prima zelf doen. Prijs per steen schommelt dacht ik ergens tussen de 3 en 7 euro. (20x20cm)
Dan heb je nog wat profielen en lijm etc nodig.

Als je een kromming er in wilt, en je niet een superklusser bent, of je wilt een muurtje dat niet zomaar om te duwen is, dan kan je er zo een laten maken zoals wij in de badkamer hebben, maar dat kost +/- ¤2350


Sorry dat ik zo laat ben met reacties, maarja, wel een mooie badkamer, maar nog geen internet thuis
Rtificialwoensdag 16 februari 2005 @ 15:41
quote:
Op vrijdag 11 februari 2005 09:32 schreef jack4ya het volgende:
Erm technisch vraagje... Ik heb een ligbad "ingetegeld" ipv het bad op de tegels laten zakken. Het ziet er fraai uit, alleen een vraagje. Ik moet het voegmortel nog inwassen, maar vroeg me af of ik de 5mm tussen bad en tegel ook moet in wassen en daarna afkitten of de 5mm helemaal (in)kitten.

We hebben een ligbad van 190 * 90 op de zolderkamer gemaakt. We hebben nu een slaapkamer onder de nok met ligbad erin. Er moet nog heel veel gebeuren, maar het gaat helemaal super worden.
Ik ben niet echt een klusser ofzo, maar heb toevallig vorige week onder andere de montagehandleiding van ons bad gelezen (je doet rare dingen als je je verveelt), en daaruit bleek dat je na het integelen de ruimte tussen tegel en bad moet afkitten, niet voegen. Geen idee of zoiets verschilt per bad, maar dat lijkt me eigenlijk niet.
junkiexpdonderdag 17 februari 2005 @ 00:07
Tvp
Wij hebben sinds een paar dagen de sleutel van ons huis en we gaan de badkamer helemaal leeghalen,hij is 1,80 bij 1,80 het is niet groot maar er zit gelukkig ook een wc op dezelfde verdieping.Dat oude ijzeren bad gaat eruit en maakt plaats voor een kunstof bad van 1,80x80x45 en er komt oa een inbouwplafond,plafond nu is 3 meter hoog .Foto's komen binnekort
Troetadonderdag 17 februari 2005 @ 00:18
oe dat bad met die tegeltjes eromheen is leuk1 Dat schrijf ik op.

Wij gaan een badkamer maken, echt leidingen leggen, beton storten..ws ook vloerverwarming(!!)
bad en douche in 1.

Wastafel verplaatsen..hij hangt nu op een heel ongemakkelijke plek, en een mooie ruimte voor de wasmachine en droger op elkaar.

Kleuren zijn we nog niet over uit, eerst het grove werk maar.

erg leuk om aan te beginnen, kan niet wachten tot ik een mooi badkamertje heb!!
Troeldonderdag 17 februari 2005 @ 08:50
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 15:41 schreef Rtificial het volgende:

[..]

Ik ben niet echt een klusser ofzo, maar heb toevallig vorige week onder andere de montagehandleiding van ons bad gelezen (je doet rare dingen als je je verveelt), en daaruit bleek dat je na het integelen de ruimte tussen tegel en bad moet afkitten, niet voegen. Geen idee of zoiets verschilt per bad, maar dat lijkt me eigenlijk niet.
Kit gebruiken!

En dan moet je maa afwachten of het goed blijft zitten.

(Het bad bij ons is van een soort materiaal waarop de kit heel makkelijk loslaat, moet dus eigenlijk op nieuw gekit worden)
Koninginmaandag 21 februari 2005 @ 15:21
Hier mijn beloofde foto's:







Mooi he
Sorry, als ze wat te groot zijn, krijg ze hier op mijn werk niet kleiner....
Liejannuhmaandag 21 februari 2005 @ 18:58
Het kan nog veeeeeeeeeeeeeeeel erger!
Vrienden van mij hadden een badkamer met tegeltjes met panther print!
En 8 verborgen spotjes, voor de indirecte verlichting!
Que-Pasamaandag 21 februari 2005 @ 20:24
quote:
Op maandag 21 februari 2005 15:21 schreef Koningin het volgende:
Hier mijn beloofde foto's:

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]

Mooi he
Sorry, als ze wat te groot zijn, krijg ze hier op mijn werk niet kleiner....
je had anders al een mooie bijpassende groene handdoek
Oblivionmaandag 21 februari 2005 @ 20:26
Hij is niet meer up-date koningin, maar echt slecht ziet het er niet uit...
Geloof me...
Koningindinsdag 22 februari 2005 @ 08:37
Bedankt voor de aardige woorden, maar ik weet gewoon dat ie lelijk is. Daar ben ik me van bewust. Maar goed, hij is dan ook al 30 jaar oud.
Hij is nog functioneel, dus we doen er nog even mee tot volgend jaar een nieuwe komt.
Obliviondinsdag 22 februari 2005 @ 10:54
Nee, dat is niet een echt lelijke badkamer, je ziet dat er in het verleden geld aan uitgeven is.
Ik kan helaas geen oude foto's meer vinden van onze badkamer. Wij wonen in een oud huurhuis, nou ik kan je verklappen dat luxe niet hoog in de vaandel stond.
En was niet eens een douchecel... 1 kleine wasbak, een toilet (het enige luxe!!) een douchekop (die lam was geworden) en een aansluiting voor je wasmachine...
That's it. Tegels? Ja om het toilet, maar voor de rest?
En op de grond die licht met donkergrijze anti-slip tegeltjes...
Brrr....

Heb je al een beetje een tekeningetje kunnen maken van hoe je het wilt hebben?
Koningindinsdag 22 februari 2005 @ 12:44
Bij ons liggen op de vloer allemaal van die kleine tegeltjes (waarvan er langzaam enkele loslaten).
Ach, ik ben niet ontevreden, het is functioneel, ik kan me wassen!

We hebben al gekeken over hoe we het willen hebben ja, maar helemaal precies zijn we er nog niet uit. Nog even denken over een aparte douche, of dat we de douche combineren met het bad....
Fratzvrijdag 18 maart 2005 @ 22:09
erg leuk om te lezen allemaal, ik ben me nog aan het orienteren, ik vind zo'n afscheiding van glazen tegels erg mooi by the way, die ga ik onthouden!
hydraulixvrijdag 18 maart 2005 @ 23:29
quote:
Op dinsdag 22 februari 2005 12:44 schreef Koningin het volgende:
Bij ons liggen op de vloer allemaal van die kleine tegeltjes (waarvan er langzaam enkele loslaten).
Die tegeltjes zijn wel erg gaaf
Edit: update over onze badkamer. We krijgen zondag een nieuwe radiator. Zelf heb ik niet gezien wat voor type het is dus ben ook erg benieuwd (zal denk ik wel wat foto's maken).

[ Bericht 17% gewijzigd door hydraulix op 19-03-2005 01:27:25 ]
Koninginmaandag 21 maart 2005 @ 09:00
Wij krijgen deze week een nieuwe verwarmingsketel, dan zijn we er in ieder geval zeker van dat we warm water krijgen in de badkamer
assepoesdonderdag 19 mei 2005 @ 16:26
Het is bijna zover. A.s. maandag komt de aannemer de badkamer slopen. Woensdag komen de spullen. Ik ben benieuwd en ook wel zenuwachtig. Een verbouwing geeft toch altijd rotzooi en een tijdje zonder badkamer vind ik ook al niets.
Maar ja, als het goed is krijgen we er iets moois voor terug.
assepoeszondag 29 mei 2005 @ 18:58
Op badkamer.blogspot.com kun je meekijken tijdens de verbouwing en uiteindelijk de nieuwe badkamer zien.