Ja, ik heb een paar concrete afspraken gemaakt met mijn stagebedrijf, en er zit een heuze eerste deadline aan te komen. Ik ben dus lekker aan de slag.quote:Op dinsdag 8 februari 2005 18:37 schreef clauwheee het volgende:
Ow enne nu na anderhalve week gaat het prima
Christine zit er bij jou al schot in de zaak?
Erg frustrerendquote:Op woensdag 9 februari 2005 12:25 schreef CloudStrife het volgende:
Ik mag afstuderen (Informatica), maar ik heb nog steeds niet een afstudeerplek kunnen vinden. Ik heb echt sinds eind november tientallen bedrijven geschreven of gemaild, zonder enig resultaat.
Thanksquote:Op woensdag 9 februari 2005 12:27 schreef Christine het volgende:
[..]
Erg frustrerendik ken het... een afstudeerplaats vinden is niet zo heel erg gemakkelijk deze dagen. Hoop dat je snel iets vindt!
Yep.quote:Op dinsdag 8 februari 2005 23:23 schreef Mar10Segovia het volgende:
[..]
Maar inderdaad... "Eerst maar eens lekker verder aan de gang".
Jij bent vorige week begonnen?
Wat was je opdracht?quote:Op vrijdag 4 februari 2005 15:11 schreef achterop23 het volgende:
WOEHOE!
Ben net afgestudeerd!!!
Een mooie 8 op Bedrijfskundige Informatica!
En aan het afstuderen een vette baan overgehouden
* achterop23 gelukkig mens is
Same here, maar mijn begeleiders hebben weinig tijd en mijn docent reageert niet op mijn mail....ga zo maar eens bellen..quote:Op dinsdag 22 februari 2005 10:48 schreef clauwheee het volgende:
Jup! Ben bezig de orientatiefase af te ronden.
Watvoor deadline Christine?
Ik moet maandag drie concepten presenteren voor een sales promotion actie, en één daarvan gaan we dan uitkiezen en uitvoeren.quote:Op dinsdag 22 februari 2005 10:48 schreef clauwheee het volgende:
Jup! Ben bezig de orientatiefase af te ronden.
Watvoor deadline Christine?
Bij ons studeren de meesten met z'n tween af. Het komt alleen wel steeds vaker voor dat mensen liever alleen willen. Ik heb nu met iemand afgesproken dat we proberen om met z'n tweeen een opdracht te krijgen.quote:Op maandag 28 februari 2005 14:25 schreef clauwheee het volgende:
Zabbie!!!!
Spannend hè![]()
Joh, mogen jullie ook met twee mensen afstuderen? Dat mag bij ons alleen bij hoge uitzondering meen ik!
Maar je vraag...ik heb eigenlijk geen idee omdat dit bij ons dus amper relevant is..maar ik kan me wel voorstellen dat hij jullie even apart wil spreken. Dit om te voorkomen dat één van jullie twee tijdens een gezamenlijk gesprek de overhand heeft qua indrukken. Hebben jullie gesolliciteerd naar aanleiding van een opdrachtomschrijving op gewoon open gesolliciteerd? Stond er over de omvang niets in?
Wil je sowieso met zn 2en?
Wat heb je nu gezegd dan tegen die meneer die jou vanochtend belde?quote:Op maandag 28 februari 2005 14:34 schreef Zabb het volgende:
[..]
Bij ons studeren de meesten met z'n tween af. Het komt alleen wel steeds vaker voor dat mensen liever alleen willen. Ik heb nu met iemand afgesproken dat we proberen om met z'n tweeen een opdracht te krijgen.
De sollicitatie bij dat bedrijf is naar aanleiding van een bericht op de site van onze opleiding. Het bedrijf wilde in overleg met een student een opdracht formuleren. De opdracht is dus nog niet bekend.
Op zich wil ik ook best wel alleen, maar met z'n tweeen lijkt me ook leuk. We hebben al wel een paar andere sollicitaties lopen, donderdag hebben we een gesprek bij een gemeente.
Ik heb een afspraak gemaakt met die meneer van dat bedrijf, aanstaande vrijdag. En ik ga er dus alleen heen. We gaan eerst kijken wat voor een opdracht het precies is.quote:Op maandag 28 februari 2005 14:43 schreef clauwheee het volgende:
[..]
Wat heb je nu gezegd dan tegen die meneer die jou vanochtend belde?
Het alleen, zelfstandig werken vinnik echt een voordeel hoor..je hoeft geen rekening houden met of verantwoording afleggen aan iemand anders en je kunt het echt op je eigen manier doen. Heerlijk! Maar als het iemand is die je al langer kent en waarvan je weet dat je er goed mee kan samenwerken dan is het natuurlijk het overwegen waard.
Een gemeente, altijd goed
Ik kreeg vorige week een leuke verrassing: ik krijg toch een vergoeding. Niet verschrikkelijk veel, maar toch aardig: 140 euro per maand. Scheelt altijd weer!
Daarnaast heeft afgelopen vrijdag ook mijn docentbegeleidster gereageerd, mn probleemstelling en onderzoeksopzet heeft ze ook goedgekeurd!! Ze was ook heel tevreden! Gaat best goed dus
Thanks, allemaal!quote:Op woensdag 2 maart 2005 22:49 schreef Christine het volgende: Wat had je voor cijfer?
Nee het is wel op te lossen, maar het bedrijf waarvoor ik het plan schrijf zit in een hele andere richting te denken dan ik. Ik ben zelf met een direct-marketing aanpak op de proppen gekomen, en dat vonden ze in eerste instantie goed, tot ik met een uitwerking aan kwam zetten waar zij helemaal niks mee konden. Ik zat een stap te ver te denken, volgens hun.quote:Op woensdag 2 maart 2005 22:52 schreef clauwheee het volgende:
Ow das vervelend Christine! Een groot probleem of wel op te lossen denk je?
Wordt dat goedgekeurd??? Ten eerste moet het bij ons voor een bedrijf zijn (bejaarde man klinkt niet echt als een bedrijf) en ten tweede klinkt de opdracht wel erg simpel? Of komt er nog zoveel meer bij kijken?quote:Op donderdag 3 maart 2005 11:34 schreef hornage het volgende:
Ik ben nu aan het afstuderen voor HBO Informatica.
Ik werk aan een project voor een man die plaatfouten van postzegels graag simplistisch in een database wilt gooien en ze via een website wilt verhandelen. Dit gaat om een bejaarde man, dus interface moet simpel en goed leesbaar wezen. Beetje multimedia er dus bij. Maar wel grappig. Ik hoop eind juni m'n diploma te krijgen. Dan heb ik in 4 jaar de studie afgerond
Lastig hequote:Op donderdag 3 maart 2005 13:23 schreef Mar10Segovia het volgende:
Ik ben momenteel ook alweer vier weekjes bezig.
Het balletje is alleen nog niet echt aan het rollen. Woensdag een bespreking gehad en ik heb de indruk dat men intern niet echt weet wat ze precies willen...
Hopelijk maandag. Dan is er een vervolgbespreking... en woensdag is afgesproken dat er voor die tijd al wordt nagedacht over het hoe en wat... maar met name het wat.quote:Op donderdag 3 maart 2005 13:32 schreef Christine het volgende:
[..]
Lastig he
Wanneer krijg je duidelijkheid?
Dit is goedgekeurd jah. Ik zei zelf ook dat het wel makkelijk opgelost kon worden maar dat ik niet de makkelijke weg zou gaan nemen. De bedoeling is dat hij de site bij kan houden zonder dat hij ook maar iets ingewikkelds moet doen. Ik heb hem bezig gezien achter de computer, maar serieus, windows is nog te ingewikkeld voor hem. Ik moet dus zorgen dat het geheel echt zwaar gebruiksvriendelijk is. Technisch moet het uiteraard ook tip top zijn. XHTML, PHP, CSS, MYSQL: alle code die ik maak moet net commentaar bij en moet allemaal goed leesbaar zijn enzo. Er moet ook een gebruiksaanwijzing bij. Noem maar op. Best uitgebreid dan dusquote:Op donderdag 3 maart 2005 13:02 schreef devv05 het volgende:
[..]
Wordt dat goedgekeurd??? Ten eerste moet het bij ons voor een bedrijf zijn (bejaarde man klinkt niet echt als een bedrijf) en ten tweede klinkt de opdracht wel erg simpel? Of komt er nog zoveel meer bij kijken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |