Ik heb besloten om te stoppen bij Feijenoord. Na het derde seizoen had ik er eigenlijk weinig zin meer in. Ik heb het spel opgeslagen vlak voor de winterstop in het 4e seizoen, en heb daarna ontslag genomen. Helaas geen berichten dat ze me zullen missen, en dat terwijl ik ze 3 landstitels, 3 supercups en 2 bekers heb bezorgd
![]()
Ik ben een half jaartje op vakantie gegaan, en toen ik terug kwam zag ik dat de Engeland job vrij is. Ze waren al gekwallificeerd voor het EK 2008, en de verwachting was dat ik kwalificatie voor het EK moest behalen. Doen we
![]()
Nu is me alleen ook net opgevallen dat de Ajax job vrij is met een nog vrijwel intacte kernselectie. Stekelenburg, de Jong, Heitinga, vd Vaart en Mitea spelen er nog. Daarnaast is er ook nog ¤55M te besteden. Ik zit nog te twijfelen of ik het moet doen.
Yes, that sequence of words I just said made perfect sense.
I've got my propaganda, I've got revisionism. I've got my violence in hi-def ultra-realism. All a part of this great nation. I've got my fist, I've got my plan, I've got survivalism.