Die is dan alweer wat Hollandser als voorheenquote:Op dinsdag 25 januari 2005 16:27 schreef Apekoek het volgende:
wat gebeurd er dan met de holland casino eredivisie?
Als ik me niet vergis is de aardgasbel in handen van de centrale overheid en is de uitbating ervan in eerste instantie voor de Italianen, aan hen schijnen we de bel voor een habbekrats verkocht te hebben.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 16:19 schreef Noca het volgende:
[..]
Hehe, die gasbel ben je dan natuurlijk kwijt. En je zegt wel zo mooi "behalve het aardgas blabla.." maar met het aardgas kunnen we hier ons dan wel redden hoor en die hou je dan echt niet![]()
Maar even echt OT: Wat een idioot die kerel, laat hem Groningen en Drenthe er maar lekker buiten houden en zich alleen met Friesland afscheiden als hij dat zo graag wil.
Anders lees je even. Het gaat hier om een hersenspinsel van een Fries. Daar hebben Groningen en Drenthe geen ruk mee te maken...quote:Op dinsdag 25 januari 2005 16:38 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Als ik me niet vergis is de aardgasbel in handen van de centrale overheid en is de uitbating ervan in eerste instantie voor de Italianen, aan hen schijnen we de bel voor een habbekrats verkocht te hebben.
Op zich wel grappig dat de gebieden autonoom zouden willen zijn, alleen kunnen ze zelfs het graven van een slotgracht om drenthe en Friesland niet eens betalen, laat staan de rest.
Gaan we ff de centen die nog tegoed hebben van de aardgas terug innenquote:Op dinsdag 25 januari 2005 16:38 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Als ik me niet vergis is de aardgasbel in handen van de centrale overheid en is de uitbating ervan in eerste instantie voor de Italianen, aan hen schijnen we de bel voor een habbekrats verkocht te hebben.
Op zich wel grappig dat de gebieden autonoom zouden willen zijn, alleen kunnen ze zelfs het graven van een slotgracht om drenthe en Friesland niet eens betalen, laat staan de rest.
Ok, ik ging ervanuit dat mocht het om de drie noordelijkste provincies gaan, de fries in deze zijn buren wel had gevraagd, maar helaas.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 17:31 schreef Noca het volgende:
[..]
Anders lees je even. Het gaat hier om een hersenspinsel van een Fries. Daar hebben Groningen en Drenthe geen ruk mee te maken...
dan houden we het gas welquote:Op dinsdag 25 januari 2005 20:59 schreef Stuart het volgende:
Nou, lijkt me een goed plan, zijn we mooi van die provincies af![]()
Het lijkt me een zinvoller plan dat jij eens van je dwangneurose af komt.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 20:59 schreef Stuart het volgende:
Nou, lijkt me een goed plan, zijn we mooi van die provincies af![]()
Reken mij effe voor hoeveel er per inwoner geinvesteerd wordt. Denk dat de verdeling dan zo scheef nog niet is.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 18:45 schreef NewOrder het volgende:
Op zich wel begrijpelijk, Friesland komt er bij de verdeling van de centen het meest bekaaid af. De overheid investeert nauwelijks in de noordelijke provincies en nu ook de Zuiderzeelijn van de baan is blijft er niet veel meer over. Als je alleen maar geld naar Den Haag brengt en er niets voor terug krijgt, dan ontstaat er vroeg of laat irritatie.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |