Perfectionist hequote:Op vrijdag 21 januari 2005 15:38 schreef ZOWIEE het volgende:
[..]
Alsof er iemand naar die linkjes kijkt![]()
Typefoutquote:Op vrijdag 21 januari 2005 16:05 schreef mark_03 het volgende:
[..]
Perfectionist he. Als ik 's zaterdags op 't postkantoor ben ga ik zelfs typfouten op enveloppen verbeteren
't Lijkt wel een ziekte
Was inderdaad erg vaag. Vanavond gaat Carel dood en draait Martine de bak in.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 16:13 schreef Tania18 het volgende:
Ik heb gisteren voor het eerst weer GTST gezien, wat een dramatische scene zeg. 'Hoeveel moeten er nog komen'
Oh, ik zit in het verkeerde topic, ach ja dan gaat dit topic ook weer eens wat sneller
Typfout klopt wel... maar 't moet natuurlijk zijn "spelfout"quote:
quote:Op vrijdag 21 januari 2005 16:24 schreef Orginial het volgende:
[..]
Was inderdaad erg vaag. Vanavond gaat Carel dood en draait Martine de bak in.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.een droom is een eiland van iets in een ruimte van niets
Het is typefoutquote:Op vrijdag 21 januari 2005 16:24 schreef mark_03 het volgende:
[..]
Typfout klopt wel... maar 't moet natuurlijk zijn "spelfout"
Shit, dat moet ik weer missenquote:Op vrijdag 21 januari 2005 16:24 schreef Orginial het volgende:
[..]
Was inderdaad erg vaag. Vanavond gaat Carel dood en draait Martine de bak in.
Je hebt gelijk, ik heb het even nagezochtquote:Op vrijdag 21 januari 2005 16:26 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Het is wel 'typmachine' wou je zeggen?![]()
quote:Op vrijdag 21 januari 2005 16:28 schreef Tania18 het volgende:
[..]
Shit, dat moet ik weer missen![]()
Maar Dennis was toch niet dood? Ik zag hem ademen![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 21 januari 2005 16:32 schreef Orginial het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 21 januari 2005 16:34 schreef Tania18 het volgende:
[..]Ik moet eigenlijk weer gaan kijken als ik dit allemaal zo leesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Maar dat doe ik niet natuurlijkquote:Op vrijdag 21 januari 2005 16:42 schreef ZOWIEE het volgende:
[..]
Ik moet eigenlijk weer gaan kijken als ik dit allemaal zo lees
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 21 januari 2005 17:21 schreef Orginial het volgende:
[..]Ik weet wel wieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. is maar toen ik begon te kijken was ie er al uit en hij kwam er weer in toen ik stopte met kijken![]()
Wat goed!quote:Op vrijdag 21 januari 2005 17:41 schreef BVO het volgende:
Om eerlijk te zijn wordt GTST met de dag saaier.
Ik heb besloten ook niet meer te kijken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |