Jij bent dan ook iemand die de 'ongeschreven 550 regel' toepast op het moment dat je erop gewezen wordt. Helemaal prima dusquote:Op vrijdag 21 januari 2005 12:59 schreef Holgerson het volgende:
[..]
Dat begrijp ik, maar dan nog..
Daarom resize ik ook, en zet ik een linkje neer naar een groter formaat als de foto niet goed overkomt..
Er word mij een heleboel duidelijk. Ik zie mogelijkheden voor buiten FOTquote:Op vrijdag 21 januari 2005 11:59 schreef Ouwesok het volgende:
Tot op zeker niveau werkt het wel om de slagschepen te verwijderen of te vervangen door iets anders. Het einde van de effectiviteit is bereikt wanneer je een keer een foto van de 'verkeerde' user verwijderd en je plotseling een stapel admins over je heen krijgt die vinden dat de boel rap genoeg is om met één topic gelijk 12 MB aan foto's van trage k#tservers te kunnen laden. Dan ineens blijkt er nergens ooit een regel te hebben gestaan over die 550 pixels en is het allemaal aan het brein van de überdictatoriale ouwesok te zijn ontsproten.
Sedertdien doe ik er dus niks meer aan.
Zo kan je natuurlijk ook regeltjes afdwingenquote:Op vrijdag 21 januari 2005 14:42 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Er word mij een heleboel duidelijk. Ik zie mogelijkheden voor buiten FOT
Ik heb massa's JPGtjes van 18 MB de stuk
Op zich heb ik er geen moeite mee wanneer ze daar van die 24MB pimpfiles postenquote:Op vrijdag 21 januari 2005 13:01 schreef pea4fun het volgende:
Er zijn er nl die op andere fora ook aktief zijn
Een ban zal wat lastig gaan wanneer de forumpolicy niks zegt over maximale bestandsgrootte.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 15:07 schreef pea4fun het volgende:
of een ban natuurlijk
Wat een verrassingquote:Op vrijdag 21 januari 2005 15:21 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Op zich heb ik er geen moeite mee wanneer ze daar van die 24MB pimpfiles posten![]()
Ook al post je een thumbnail van 200 terabyte, dan nog hou je je binnen de policyquote:Op vrijdag 21 januari 2005 16:56 schreef fr.oosje het volgende:
Ik kan zo een 550 breed fotootje plaatsen die meer dan 100mb is hoor. Heb ik me toch goed aan de policy gehouden.
Dit vind ik eigenlijk het sterkste punt uit dit topic, verreweg het grootste deel van de internet gebruikers heeft een resolutie van 1024 X 768, en 1280 x 1024 staat op een goede tweede plek.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 20:29 schreef Jagganath het volgende:
[..] Dat het forum onderhand wel eens kwa layout aangepast mag worden.. tja.. idd.... [..]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |