waarvan ik hem beticht...quote:Op zondag 23 januari 2005 04:56 schreef Prego het volgende:
omdat openbare dronkenschap nog altijd verboden is in nederland misschien
(al vind ik het wel heel triest om iemand zo op te pakken, tenzij meneer muis zijn verhaal wat verdraait heeft ..)
7 maanden voor poging tot doodslag?quote:Op vrijdag 21 januari 2005 01:29 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
7 mnd gezeten in totaal.
Poging tot doodslag, mishandeling en mishandeling.
![]()
hoe bedoel je: je nier heeft weggenomen?quote:Op vrijdag 21 januari 2005 01:34 schreef zoalshetis het volgende:
ik heb drie delicten op mijn strafblad. 1. was het invalide slaan van een dief (marokkaan) die mijn nier heeft weggenomen. 2. was het zeggen dat ik weed kweekte bij een vriend (marokkaan), omdat ie anders echt de lul zou zijn. 3 was het wraak nemen op een groepje jongens dat mijn zusje heeft aangerand (marokkanen)
wat wil je met dit topic bereiken jochie?
Dat is toch van de gekken, politie afsturen op kinderen van 7 omdat ze doktertje spelen, jezus.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 04:02 schreef mormeltje het volgende:
mijn strafblad is gelukkig verlopen:
- op mijn 7e zedenpolitie over huis omdat ik samen met mijn buurjongen in de bosjes doktertje speelde. Een buurtbewoners heeft zich daar blijkbaar aan geërgerd en poltie gebeld;
Wat een onzin zeg, daar pak je iemand toch niet voor op. In de disco zijn er 100en mensen openbaar dronken. Die agent had blij moeten zijn dat je met de bus ging.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 16:24 schreef MeneerMuis het volgende:
Begin November na het uitgaan opgepakt wegens openbare dronkenschap. Ik stond op de nachtbus te wachten @ Rotterdam Centraal maar door verbouwing hebben ze daar geen bushokjes meer dus ging ik zitten tegen een paal.
Politiebusje rijd langs, stapt uit,
- Jongen wat doe jij hier?
wachten op de nachtbus
- Snif Snif .. heb jij alcohol gedronken?
jah meneer ik kom net van de disco
- Kan je even blazen?
natuurlijk
- Ok je gaat mee naar het bureau
Daar 4 uur gezeten omdat me moeder me moest komen ophalen, maar die bleek met een geheime-vriend in Groningen te zitten. Begin Januari taakstraf moeten doen (4 uurtjes) en werkstuk maken over alcohol.
En dan vind je dat ik psychisch niet in orde benquote:Op zondag 23 januari 2005 03:07 schreef NiteSpeed het volgende:
In totaal een tien á vijftientaal lantaarnpalen gesloopt in mijn middelbare school periode: Extra politiecontrole tijdens de pauzes, bewonders die foto's proberen te maken, ruzie met bewoners die geen bewijs hebben en ruzie omdat ik zogenaamd colablikjes in de tuin van een man zou gooien ( wat dus niet waar was ):
Niet gepakt.
Tuinbouwhuisjes (glazen krengen) kapot gooien met stenen: Niet gepakt.
Hutten bouwen in de bosjes: Politiecontrole, van de ca. tien kinderen wist ik de politie te onlopen en mijn naam niet te zeggen.
Een oud schoolgebouw (klaar voor de sloop) met inrichting slopen, kasten van een hoog naar beneden gooien in de aula en met stoppen/tl-buizen gooien: Niet gepakt.
Voor de rest ben ik een vrij lief kereltje.
Autotchtoon, nooit een boete gehad en nooit op het bureau geweest of iets dergelijks.
Een discotheek is geen openbare gelegenheid.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 11:57 schreef Yamyam het volgende:
[..]
Wat een onzin zeg, daar pak je iemand toch niet voor op. In de disco zijn er 100en mensen openbaar dronken. Die agent had blij moeten zijn dat je met de bus ging.
Wat is de volgende stap? Masturberen op een schoolplein tijdens de pauze?quote:Op dinsdag 25 januari 2005 12:02 schreef Yamyam het volgende:
1x omdat ik naaktfoto's aan het maken was in een parkje+speeltuin (waar overigens niemand zat) met
* aanschuift bij de verliezersquote:Op vrijdag 21 januari 2005 01:34 schreef djenneke het volgende:
ik ben nog nooit in aanraking met de politie geweest, en heb nog NOOIT een boete gehad... ben ik nou weer de grote verliezer?
Kijk naar jezelf.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 12:22 schreef kastanova het volgende:
[..]
Wat is de volgende stap? Masturberen op een schoolplein tijdens de pauze?
Of je anaal laten nemen door een geit op de kinderboerderij?
Totally fucked up in the head.
Bij beide zaken "vrijgesproken"quote:Op dinsdag 25 januari 2005 20:02 schreef Yamyam het volgende:
Kijk naar jezelf.![]()
Mishandeling en vandalisme![]()
Ik raak er niet opgewonden van om naakt door de bosjes te lopen en dat andere mensen mij zien ik wilde mooie foto's, heel simpel.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 21:34 schreef kastanova het volgende:
[..]
Bij beide zaken "vrijgesproken"
Maar vertel, vanwaar je potloodventerij in een kinderspeeltuin?
Vroeger misbruikt door je oom en daar moet nu iedereen maar voor lijden ofzo?
Deed ik ook ja.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 11:33 schreef Yamyam het volgende:
[..]
7 maanden voor poging tot doodslag?![]()
ligt het aan mij of neem je ons in de maling![]()
Openbare schennis betreft het ontbloten van een geslachtsdeel in het openbaar waar een ander aanstoot aan neemt (potloodventen).quote:Op dinsdag 25 januari 2005 21:47 schreef Yamyam het volgende:
Ik raak er niet opgewonden van om naakt door de bosjes te lopen en dat andere mensen mij zien ik wilde mooie foto's, heel simpel.
En nee ik ben niet misbruikt en hoe andere mensen daaronder lijden zie ik niet zo in.
Behalve misschien een aantal a-naturistische oude mensen die bang zijn dat hun kindertjes dat als oh zo schokkend zullen ervaren of mensen zoals jij (en geen van de twee 'lijden' onder mijn foto's) vinden de meeste mensen het fantastisch.
Ik vind het overigens niet zo fantastisch hoe goed je mij denkt te kennen maar je geen flikker van mij afweet in feite.
quote:Op dinsdag 25 januari 2005 22:06 schreef kastanova het volgende:
"leuke filmpjes maken"
Ik heb nog een excuus, puberale uitspattingen en verveling.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 11:59 schreef Yamyam het volgende:
[..]
En dan vind je dat ik psychisch niet in orde ben![]()
tis wel duidelijk wat voor types dat vinden dan.
Er zit bij jou echt een steekje los, als ik zo je topics lees, en dit.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 12:02 schreef Yamyam het volgende:
Wat betreft mijn 'criminele' verleden (maar ik heb geen strafblad)
2x opgepakt door politie dankzij belletje van mijn ouders omdat ik aan het doordraaien was/dingen uit het raam gooien/wanhopig/e.d (overigens niet vreemd als je weet in wat voor situatie ik toen zat)
1x omdat ik naaktfoto's aan het maken was in een parkje+speeltuin (waar overigens niemand zat) met 2 anderen. Zou ik zo weer doen trouwens. Dan maar een strafblad.
Verder uhm...niet nee.
Hij had een varkensnier gekocht bij de slager, maar die had een marokkaan gejat, en vervolgens heeft hij hem invalide geslagen.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 11:36 schreef Yamyam het volgende:
[..]
hoe bedoel je: je nier heeft weggenomen?![]()
Kom op zeg.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 22:06 schreef kastanova het volgende:
[..]
Openbare schennis betreft het ontbloten van een geslachtsdeel in het openbaar waar een ander aanstoot aan neemt (potloodventen).
Je bent gewoon een verkapte pedofiel, dus tyf op je met je praatjes over "mooie foto's" maken...
Ik ga toch ook geen kinderen in hun reet neuken zodat ik leuke filmpjes kan maken.
Dan nog is het debiel, doe het dan ergens anders dan een speelpleintje, godverdomme zeg.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 23:42 schreef Yamyam het volgende:
[..]
Kom op zeg.
Heb je nou echt zo'n slecht voorstellingsvermogen?
Randdebiel
![]()
In al je domheid denk je ook nog eens voor anderen.
Irina was omniseksueel en ook pedofiel. Ik niet.
En als ik het zou zijn weet je net zo goed als ik dat ik het type ben om er eerlijk over te zijn.
+ hoe je van potloodventer naar pedofiel overstapt is mij ook een raadsel.
+ pedofielen neuken niet per definitie kindertjes in hun reet.
+ potloodventers tonen hun geslachtsdeel aan mensen in het openbaar omdat ze daar bevrediging uit trekken->ik maak graag foto's in de natuur of in het openbaar omdat ik dat spannend vind en je geen boom of rekstok kan planten in de huiskamer+op mijn foto's gaat het niet om het geslachtsdeel anders zoomden we wel in maar om het geheel
dus ga maar weer lekker verder scootertjes opvoeren, ik hoop dat je een keer tegen een paal oprijdt.
Tja schatje, ik weet ook niet waarom je je zo slecht kan inleven in alles wat niet in jouw oh zo fantastische vandalistische straatje past.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 23:36 schreef NiteSpeed het volgende:
[..]
Ik heb nog een excuus, puberale uitspattingen en verveling.
Maar iemand van 18 die foto's maakt terwijl ze een boom aanrand op een speeltuin, en die in een fotoboek plaatst tussen de foto's van haar minderjarige buurmeisje is gewoon ziek in zijn/haar kop.
Seriusly, you got a screw loose up there.
Met spullen het raam uit gooien omdat je weet niet waarom. Voor de 79e keer afgewezen door een jongen?
oja nee da's ook logisch.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 23:41 schreef MeneerGiraffe het volgende:
[..]
Hij had een varkensnier gekocht bij de slager, maar die had een marokkaan gejat, en vervolgens heeft hij hem invalide geslagen.
Ja, we kennen je ook zó goed in het echte levenquote:Op dinsdag 25 januari 2005 23:42 schreef Yamyam het volgende:
En als ik het zou zijn weet je net zo goed als ik dat ik het type ben om er eerlijk over te zijn.
Zie je eigen fotoboek,quote:+ hoe je van potloodventer naar pedofiel overstapt is mij ook een raadsel.
Ik snap het wel als jij vaginaal prefereertquote:+ pedofielen neuken niet per definitie kindertjes in hun reet.
Ik denk dat je lul in een tostiijzer hangen ook wel spannend kan zijn, maar om het nou meteen te doen. Het is pure aandachtsgeilerij, vermomd onder de noemer artistiekquote:+ potloodventers tonen hun geslachtsdeel aan mensen in het openbaar omdat ze daar bevrediging uit trekken->ik maak graag foto's in de natuur of in het openbaar omdat ik dat spannend vind en je geen boom of rekstok kan planten in de huiskamer+op mijn foto's gaat het niet om het geslachtsdeel anders zoomden we wel in maar om het geheel
Kasta, een scooter?quote:dus ga maar weer lekker verder scootertjes opvoeren, ik hoop dat je een keer tegen een paal oprijdt.
op een speelpleintje vind je glijbanen en schommels, die hadden we nodig voor op de foto + er was helemaal niemand en als er iemand aankwam trokken we gauw wat aan. DUS!quote:Op dinsdag 25 januari 2005 23:44 schreef MeneerGiraffe het volgende:
[..]
Dan nog is het debiel, doe het dan ergens anders dan een speelpleintje, godverdomme zeg.
Dus spelen daar heel vaak kinderen, en vind ik het niet echt gepast om daar naaktfoto's te gaan schieten, zeker niet als je ze vervolgens op internet zet naast een foto van je lieve buurmeisje.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 23:47 schreef Yamyam het volgende:
[..]
op een speelpleintje vind je glijbanen en schommels, die hadden we nodig voor op de foto + er was helemaal niemand en als er iemand aankwam trokken we gauw wat aan. DUS!
Ik snap niet waarom jij je ouders zo gek maakt dat ze meer dan één keer de politie moeten bellen om je ziekelijke uitspattingen te stoppenquote:Op dinsdag 25 januari 2005 23:44 schreef Yamyam het volgende:
[..]
Tja schatje, ik weet ook niet waarom je je zo slecht kan inleven in alles wat niet in jouw oh zo fantastische vandalistische straatje past.
Ik zit op het gymnasium, mongooltje.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 23:48 schreef Yamyam het volgende:
[..]
Girafjes zitten niet op het gymnasium![]()
in mijn fotoboek staat geen kinderporno hoor en zelfs al zou dat er staan zou dat nog niet betekenen dat ik pedofiel ben. Slim Slim Slim.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 23:46 schreef NiteSpeed het volgende:
[..]
Ja, we kennen je ook zó goed in het echte leven. Dagelijk bij elkaar over de vloer hè?
[..]
Zie je eigen fotoboek,!
[..]
Ik snap het wel als jij vaginaal prefereert.
[..]
Ik denk dat je lul in een tostiijzer hangen ook wel spannend kan zijn, maar om het nou meteen te doen. Het is pure aandachtsgeilerij, vermomd onder de noemer artistiek.
EEN SCHANDE WAT JE DE KUNST AAN DOET!
[..]
Kasta, een scooter?!
Het was een verlaten pleintje waar nauwelijks kindertjes komen behalve net na schooltijden. Ik heb er als klein kind gewoond en ik woon er nu weer 3 jaar dus ik kan het weten.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 23:48 schreef MeneerGiraffe het volgende:
[..]
Dus spelen daar heel vaak kinderen, en vind ik het niet echt gepast om daar naaktfoto's te gaan schieten, zeker niet als je ze vervolgens op internet zet naast een foto van je lieve buurmeisje.
Irina heeft je dus sexueel misbruiktquote:Op dinsdag 25 januari 2005 23:42 schreef Yamyam het volgende:
Irina was omniseksueel en ook pedofiel. Ik niet.
Zo groot is die stap niet hoor, ze zijn beiden voornamelijk te vinden in speeltuintjesquote:+ hoe je van potloodventer naar pedofiel overstapt is mij ook een raadsel.
En wat maakt jou de expert?quote:+ pedofielen neuken niet per definitie kindertjes in hun reet.
Je doet het dus om exact dezelfde reden als een potloodventer, domme kut...quote:+ potloodventers tonen hun geslachtsdeel aan mensen in het openbaar omdat ze daar bevrediging uit trekken->ik maak graag foto's in de natuur of in het openbaar omdat ik dat spannend vind
Tegenwoordig houd ik me met auto's bezig, zal binnenkort eens bij speeltuintjes posten.quote:dus ga maar weer lekker verder scootertjes opvoeren, ik hoop dat je een keer tegen een paal oprijdt.
Welke randdebiel gooit er een foto van een klein meisje online op dezelfde plek als waar ze in haar blote kut op bed ligt te experimenterenquote:Op dinsdag 25 januari 2005 23:50 schreef Yamyam het volgende:
[..]
in mijn fotoboek staat geen kinderporno hoor en zelfs al zou dat er staan zou dat nog niet betekenen dat ik pedofiel ben. Slim Slim Slim.
JA ARTISTIEK JA!
Brommertjes ook goed.
We hadden ruzies die heel ver gingen Nitespeed we haatten elkaar en dat lag aan ons allebei.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 23:49 schreef NiteSpeed het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom jij je ouders zo gek maakt dat ze meer dan één keer de politie moeten bellen om je ziekelijke uitspattingen te stoppen!
Nee hoor, Irina is een lieve meid die veel van seks houd en mij heeft ingewijd voor een weekje. Was leuk ja. En dus.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 23:51 schreef kastanova het volgende:
[..]
Irina heeft je dus sexueel misbruikt
Vandaar dat je nu zo'n sick fuck bent.
[..]
Zo groot is die stap niet hoor, ze zijn beiden voornamelijk te vinden in speeltuintjes.
[..]
En wat maakt jou de expert?.
[..]
Je doet het dus om exact dezelfde reden als een potloodventer, domme kut...
[..]
Tegenwoordig houd ik me met auto's bezig, zal binnenkort eens bij speeltuintjes posten.
Mag je m'n bumber kussen als ik je tegenkom, pedo.
'Ik ben gewoon anders, waarom kunnen mensen mij niet gewoon respecteren zoals ik ben?quote:Op dinsdag 25 januari 2005 23:52 schreef NiteSpeed het volgende:
[..]
Welke randdebiel gooit er een foto van een klein meisje online op dezelfde plek als waar ze in haar blote kut op bed ligt te experimenteren? Laat me raden, je vind het vast totaal niet vreemd, niet respectloos en je vind het enorm raar als mensen dit als aanstotend opvatten omdat jij van mening bent dat naaktheid iets natuurlijks is en niet als ''vreemd' of 'raar' moet worden opgevat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |