Bah, de nieuwe M6 is echt te lelijk. De hele ruige aanblik van de voorgrille wordt teniet gedaan door dat chroom aan de bovenkant. Sure, ik snap ook wel dat het niet de bedoeling is van de 6 serie er ruig uit te zien, maar dan nog. Zit nog altijd wel een super motor in natuurlijk, heb hem op de autoRAI mogen horen, in de nieuwe M5 welliswaarquote:Op vrijdag 18 februari 2005 16:49 schreef InTrePidIvity het volgende:De nieuwe M6
Kom je dan even langs m'n huis rijden???
achja.. die mensen moet je erbij hebben hequote:Op zaterdag 19 februari 2005 01:40 schreef Kierewiet1985 het volgende:
[..]
idd.... ik weet ook niet waar hij die 6 vandaan tovert![]()
![]()
![]()
maar hij is wel mooiquote:Op zaterdag 19 februari 2005 01:44 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
achja.. die mensen moet je erbij hebben he
tsja.... grolsch hequote:Op zaterdag 19 februari 2005 06:50 schreef ImPrEzA het volgende:
hij zegt toch ook dat het een 3er is? En hij zegt dat hij binnenkort de M6 krijgt, waar mensen blij op reageren. Dan klopt alles toch ^^![]()
Ja, maar geen M3, en daar wil nog wel eens wat verschil in zitten. De nieuwe M3 kwam pas begin 2006 uit dacht ik.quote:
Die corvette is wel P.I.M.P. zeg. Met van die bling bling velgenquote:Op zaterdag 19 februari 2005 20:23 schreef achla het volgende:
De nieuwe auto van m'n baas, meteen even een ritje meegemaakt5.7 v8. En of dat vooruit wil.
(foto's zijn deze keer met m'n gsm gemaakt dus niet optimaal)
[afbeelding]
[afbeelding]
Ook nog een mooie MR2, civic en een Corvette gespot.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
De kenteken is ook wel leuk: 27-NF-SZquote:Op zaterdag 19 februari 2005 20:26 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Die corvette is wel P.I.M.P. zeg. Met van die bling bling velgen![]()
Standaard verchroomde velgen? Daarom vind ik Amerikaanse auto's nou niet mooi, veel te patserig, echte schoonheid is subtiel.quote:
is dat geen SLK?quote:Op zaterdag 19 februari 2005 21:57 schreef alsem het volgende:
http://www.autogespot.com/viewimages.php?id=67fb92ef
sl200
lekker duidelijk foto'squote:
Dan zie je alleen een kenteken, hebben we ook weer neits aanquote:Op zondag 20 februari 2005 14:04 schreef CybPraetorian het volgende:
[..]
lekker duidelijk foto's
Flitser een optie misschien?
klopt, maar vanaf de eifeltoeren zag hij er heel vet uitquote:Op zondag 20 februari 2005 12:39 schreef Hugster het volgende:
[..]
een SL met een 2 liter 4 cylinder...![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |