Ik kan hem nu niet meer openen via underground 2. Nu is het een DAT bestand.. Is hier een oplossing voor?quote:Op maandag 23 mei 2005 13:54 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Ik heb die twee dragraces gedaan. Je moet nu alleen je wagen nog naar een 6-ster wagen pimpen om een cover te krijgen en dan nog 1 URL race en dan heb je stage 4 afgerond en ga je naar stage 5.
Raar. Bij mij ziet er nog gewoon uit als het standaard savebestand. Misschien dat je kan proberen om het .dat weg te halen. En mocht dat niet werken dan moet je je oude savestand er weer overheen zetten. Die dragraces kan je eventueel altijd nog later doen. Die zijn niet noodzakelijk om naar de volgende stage te gaan.quote:Op maandag 23 mei 2005 14:33 schreef Promoth het volgende:
[..]
Ik kan hem nu niet meer openen via underground 2. Nu is het een DAT bestand.. Is hier een oplossing voor?
Hoelang heb jij over die 2 races gedaan? 5 minuten?quote:Op maandag 23 mei 2005 13:54 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Ik heb die twee dragraces gedaan. Je moet nu alleen je wagen nog naar een 6-ster wagen pimpen om een cover te krijgen en dan nog 1 URL race en dan heb je stage 4 afgerond en ga je naar stage 5.
Minuutje of 10. Ik heb ze wel een aantal keer moeten doen. Bij de tweede kon ik goed gebruik maken van de slipstream van een tegenstander om hem zo ongeveer 150 meter voor de finish te passerenquote:Op maandag 23 mei 2005 14:40 schreef AMD64 het volgende:
[..]
Hoelang heb jij over die 2 races gedaan? 5 minuten?
Yup, bij fotosessie op pijl omlaagquote:Op maandag 23 mei 2005 14:43 schreef Promoth het volgende:
Kun je trouwens ook je kofferbak open doen?
trouwens, waar is die fotosessie???quote:Op maandag 23 mei 2005 14:48 schreef AMD64 het volgende:
[..]
En je motorkap pijl omhoog en deuren je <- en -> toets
ehhh fotosessies krijg je toch automatisch op je map te zien??quote:
Je kan outruns doen. En misschien dat je sommige races van de world map nog een keer kan doen, maar ik weet niet of je er dan geld voor krijgt. En er ligt ook nog weleens geld langs de weg dus je zou ook dat kunnen proberen te verzamelen. Dan heb je ook al vrij snel 200 bijelkaar.quote:Op maandag 23 mei 2005 14:59 schreef Promoth het volgende:
ah zie het al, maar moet eerst geld verdienen. moet nog 200 krijgen, maar heb geen andere straat racers meer in de buurt. wat kan ik doen om 200 te krijgen
Zijn van die oranje driehoekjes op je map. Dat zijn andere wagens die je kan uitdagen. Via de outruns kan je ook uniques verzamelen.quote:Op maandag 23 mei 2005 15:03 schreef Promoth het volgende:
oke thanx, maar wat en waar zijn die outruns eigenlijks?
Je moet een ster krijgen, en dat zie je op je mapquote:Op maandag 23 mei 2005 21:58 schreef Promoth het volgende:
Waar is dat fotogedoe waar je dus je wagen kan bekijken, zoals kofferbak, deuren motorkap enzovoort????
kun je dan alleen je kar bekijken?quote:Op maandag 23 mei 2005 22:05 schreef AMD64 het volgende:
[..]
Je moet een ster krijgen, en dat zie je op je map
de tering, alles word toch al duidelijk uitgelegd in het spel zelf? gewoon alle smsjes lezenquote:
blijkbaar geen begrip? dan geen begrip voor jou!quote:Op maandag 23 mei 2005 22:24 schreef Talietje het volgende:
[..]
de tering, alles word toch al duidelijk uitgelegd in het spel zelf? gewoon alle smsjes lezen
en al wil je je bak zien, moet je naar de garage gaan. dan kan je alles bekijken.
die "fotosessies" krijg je niet zomaar...
ik zeg je alleen maar watquote:Op maandag 23 mei 2005 22:26 schreef Promoth het volgende:
[..]
blijkbaar geen begrip? dan geen begrip voor jou!
Ja, ik weet niet of je het weet, maar een forum is voor vragen en om over iets te praten, niet omelkaar af te zeiken als iemand wat vraagt!!!!!quote:
Idd, stampei maken over een paar vragen. Onzin, dat soort mensen haat ik altijd, herrieschopper om niks!quote:Op maandag 23 mei 2005 23:06 schreef numero_uno het volgende:
Vrede op aard mensen er is al genoeg onheil in den wereld
ik maak me er anders niet zo druk omquote:Op maandag 23 mei 2005 23:07 schreef Promoth het volgende:
[..]
Idd, stampei maken over een paar vragen. Onzin, dat soort mensen haat ik altijd, herrieschopper om niks!
Sorry, degene die hier NIET normaal doet ben jij, je denkt dat jij de regels van fok WEL mag overschreiden. Maar jij hebt net zoveel rechten als anderen. Als je er problemen mee hebt??? reageer dan gewoon niet, wat kan jou het nou schelen. sorry dat ik het zeg, mar ik word altijd zo moe van dat gezeiK!quote:Op maandag 23 mei 2005 23:20 schreef Talietje het volgende:
[..]
ik maak me er anders niet zo druk omherrieschopper
let nou maar gewoon ff op met de tussenstukjes en lees je smsjes en doe ff normaal wil je
Sorry, maar zou je naar het klaagbaak forum of zo willen gaan, daar je meningen willen uit, daar anderen jou probleem mededelen!!!??dank je!quote:
dude open jij anders een topic in Klaagbaak, doe niet zo moeilijkquote:Op maandag 23 mei 2005 23:32 schreef Promoth het volgende:
[..]
Sorry, maar zou je naar het klaagbaak forum of zo willen gaan, daar je meningen willen uit, daar anderen jou probleem mededelen!!!??dank je!
quote:Op maandag 23 mei 2005 23:36 schreef Talietje het volgende:
[..]
dude open jij anders een topic in Klaagbaak, doe niet zo moeilijkik snap niet wat jouw probleem is mên.
Ik had het tegen AMD
en Need for speed underground 2 is een geil spelquote:
quote:Op maandag 23 mei 2005 23:44 schreef Talietje het volgende:
[..]
en Need for speed underground 2 is een geil spelom maar even ontopic te blijven
Gast...quote:Op maandag 23 mei 2005 23:48 schreef AMD64 het volgende:
[..]Heb jij msn. zoja. willemsjeffrey1984@gmail.com
Als ik een nieuwe videokaart zou nemen, dan gelijk een hele nieuwe pc.quote:Op dinsdag 24 mei 2005 01:25 schreef AMD64 het volgende:
Hele mooie auto hoor
Nu maar sparen voor een videokaart?
quote:Op dinsdag 24 mei 2005 11:31 schreef Promoth het volgende:
[..]
Als ik een nieuwe videokaart zou nemen, dan gelijk een hele nieuwe pc.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |