Moulin Rouge!Een van mijn meest bekeken films en keer op keer blijft ie me ontroeren. Luhrmann heeft hier werkelijk een pareltje mee neergezet. Echt alles klopt naar mijn idee. De muziek is fantastisch leuk, goed en mooi, en mooi ten uitvoering gebracht door de niet-zangers Kidman en McGregor, die naast hun erg goede acteerprestaties dus nog extra lof dienen te krijgen voor hun zangkunsten. Erg mooi. Muziek is allemaal erg goed gekozen, en hoewel bijna niks origineel is, wordt het toch op een zeer vernieuwende en originele manier gebracht. Met 'My gift is my Song' voor mij echt het hoogtepunt.
Het visuele gedeelte van de film is schitterend met vele kleuren die constant het beeld vullen en ervanaf spatten, de cinematography net zo geweldig en de choreagraphy van alles is perfect.
Het 'eindnummer' (I only speak the truth) laat duidelijk zien hoe mooi alles is gedaan.
Maar goed, boven al dit moois, is er natuurlijk het prachtige en tragische liefdesverhaal tussen Christian en Satine, perfect vertolkt door de twee hoofdrolspelers die geweldige chemistry hebben. *:
Is er dan helemaal niks wat een beetje minder is aan deze film?
Nope, dit is gewoon perfect, kheb geen idee waarom ik deze film vorige keer gaar niet in mijn top100 had gezet
excusez voor alle bijvoeglijke, bijzonder positieve naamwoorden