quote:Op woensdag 19 januari 2005 08:15 schreef Rewimo het volgende:
[..]Lamaar...
*slaap uit ogen wrijft zodat alle posts gelezen kunnen worden in plaats van alleen de laatste*
quote:Op woensdag 19 januari 2005 08:15 schreef Hayk het volgende:
Goedemorgen!!!!
Had er al iemand koffie gezet?? tvp
Lama... Als dat dezelfde DE is die op de universität koffie lauw slootwater produceertquote:Op woensdag 19 januari 2005 08:30 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Dat doet DE hier voor me op kantoor
quote:Op woensdag 19 januari 2005 09:05 schreef Hayk het volgende:
[..]
Zo maar eens heetzakkies halen voor de smaak... En naar de Rechtenbieb... zo aan 't eind van de studie gaat het ineens gevaarlijk veel op werk worden![]()
Autobarquote:Op woensdag 19 januari 2005 09:05 schreef Hayk het volgende:
[..]
Lama... Als dat dezelfde DE is die op de universität koffie lauw slootwater produceert![]()
word je hebberig van héquote:Op woensdag 19 januari 2005 10:29 schreef Ouwesok het volgende:Zojuist even een Speedlight 420EX aan mijn G5 gehad.geleend van collega Camera en flitser konden het van meet af aan prima met elkaar vinden
De eerste opnamen waren dermate hoopgevend dat ik hem voor 'ergens' dit jaar op de lijst heb gezet.
Of ik nou mijn schoenen uittrek of niet, dan ben ik nog 1.74 dus ik zal allichtelijk langer zijn. Ik voldoe gewoon prima aan het standaard idee van een westerse vrouw voor hun, lang, blond, dikke tietenquote:Op woensdag 19 januari 2005 10:26 schreef Oceanonix het volgende:
Pak jij eens snel een zaagje. Zo'n lange vrouw gaan ze niet leuk vinden.
En de groet is handen voor de borst en een lichte buiging. Handen schudden is niet gebruikelijk.
Hebberig....Ik....quote:
Dat is snel zeg.quote:Op woensdag 19 januari 2005 10:08 schreef Bowiefan het volgende:
statief is reeds binnen, wat een gigant
Jaloers isquote:Op woensdag 19 januari 2005 10:08 schreef Bowiefan het volgende:
statief is reeds binnen, wat een gigant
Ik weet nog niet tot hoelang ik moet wachten, maar ik ben een geduldig persoon.quote:Op woensdag 19 januari 2005 11:10 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Jaloers isMoet nog tot zaterdag wachten.
oke, Bedankt.quote:Op woensdag 19 januari 2005 11:22 schreef Rewimo het volgende:
Nee hoor, is alleen maar lastig. Gewoon aanhaken, verkenner openen en dan zie je je Canon als extra harde schijf verschijnen. Je kunt de foto's dan simpelweg naar een map slepen waar je ze op wilt slaan.
Als de plannen van Shark-Bait voor komende zondag doorgaan dan zou ik daar graag een statief bij meenemen, en aangezien (mijn toch al gammele) ouwe statief het helemaal begeven heeft is een nieuwe meer dan welkom, vandaar dat ik gisterenavond meteen ff heen en weer gekacheld ben.quote:Op woensdag 19 januari 2005 11:19 schreef stil het volgende:
[..]
Ik weet nog niet tot hoelang ik moet wachten, maar ik ben een geduldig persoon.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |