quote:Januari actie !!
Voorvorkverensets tegen Superprijzen
Enkel deze maand kunnen we jullie complete voorvorkverensets aanbieden voor de ongekend lage prijs van slechts ¤ 79,50 voor een complete set bestaande uit bovengenoemde onderdelen. Normaal kost deze set bijna 110 euro (bij Noud's Motorbazaar ¤ 99,00), nu dus 30 Euro voordeel !!!
Je doet dus gewoon hetzelfde als ik telkens heb gedaan.quote:Op dinsdag 18 januari 2005 11:43 schreef Patrick281 het volgende:
Verder doen wij wat ingewikkeldere handelingen, en spreken wij meer onderling, maar ook met klanten aan de telefoon.
Soms wilde ik dat ik eens een dagje niet na hoefde te denken, zou het produktiewerk best willen afwisselen, lekker verstand op nul.![]()
Nu begin ik soms al met dillema's gelijk om 8:00.
(leveringsproblemen oplossen, materialen inkopen, lastige order uitwerken)
quote:Op dinsdag 18 januari 2005 12:07 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
[..]
Klopt
[..]
Mazen van de wet waar ze gretig gebruik van makenmaar de situatie bij mijn vriendin was best apart want zeker was dat er iemand uitging en die plaats kon zij innemen. Haar vaste klantenkring is ook enorm gegroeid, klanten vragen ook steeds meer naar mijn vriendin dus het zag er allemaal wel goed uit. Alleen al die tijd geen zekerheid. Weet je zeker dat het voor een half jaar geldt? Hoe zit dat dan met een jaar?
Misschien tijd dat jullie het in een ander vakgebeid gaan zoeken. Belangrijkste wat ik altijd zeg is "Zorg dat je het naar je zin heb, zolang het allemaal leuk is zit je nog goed".quote:Op dinsdag 18 januari 2005 12:30 schreef hollander172 het volgende:
Je doet dus gewoon hetzelfde als ik telkens heb gedaan.
Met saai bedoelde ik overigens het administreren zelf, hou maar eens bij hoeveel tijd je op een dag kwijt bent aan hersenloos knopjes indrukken, correspondentie opmaken etc. Het zal je nog tegenvallen maar ik kan je zo al verklappen dat dat meer dan de helft van de tijd is. (relatief gezien dan, k#tklussen raffel je altijd even snel af.)
Wat je noemt is inderdaad het grootste nadeel, de heibel begint meteen 's morgens vroeg al.Altijd gezeik met logistiek/levering, grote of lastige orders en offertes opmaken etc. Wat dat betreft heeft productiepersoneel het wat beter, die kunnen rustig wakker worden en langzaam aan de arbeid beginnen. Lopen ze gaandeweg de dag achter op schema dan moeten ze 's middags even wat harder lopen maar dat is dan ook de enige stress die ze kennen. (van die kantoormannetjes die ze even uit komt kafferen omdat hij anders zijn deadline niet haalt.
)
Kantoorwerk is gewoon saai, 90% van de tijd ben je gewoon met standaardwerk bezig.
Zoals ik al zei, kantoorwerk is een breed begrip…echt dus niet dat ik 90% met standaard werk (versta ik onder: administratie, archivering) bezig benquote:Op dinsdag 18 januari 2005 12:30 schreef hollander172 het volgende:
Kantoorwerk is gewoon saai, 90% van de tijd ben je gewoon met standaardwerk bezig.
Beetje zoals ik bij de Alfa Garage aan het doen was. Nieuwe 156 GTA ff naar een audiozaak rijden, totaal 10 km en dan terug komen met 50 km meer op de tellerquote:Op dinsdag 18 januari 2005 12:48 schreef Rietvaerder het volgende:
En toch word ik liever motorkoerierBeetje met huurmotoren heen en weer rijden ofzo
![]()
Of nieuwe motoren afleveren bij mensen thuis....
"Zeg, breng jij ff deze B-King bij meneer Jansen thuis"![]()
Of natuurlijk testrijder voor een motorblad/fabrikant
Dat is wat al te kort door de bocht natuurlijk.quote:Op dinsdag 18 januari 2005 12:30 schreef hollander172 het volgende:
Je doet dus gewoon hetzelfde als ik telkens heb gedaan.![]()
Open deur waar de meeste tijd naar toe gaat. Soms Fok!quote:Kantoorwerk is gewoon saai, 90% van de tijd ben je gewoon met standaardwerk bezig.
Ach ja dromen ..quote:Op dinsdag 18 januari 2005 12:48 schreef Rietvaerder het volgende:
En toch word ik liever motorkoerierBeetje met huurmotoren heen en weer rijden ofzo
![]()
Of nieuwe motoren afleveren bij mensen thuis....
"Zeg, breng jij ff deze B-King bij meneer Jansen thuis"![]()
Of natuurlijk testrijder voor een motorblad/fabrikant
Okee ik leg het even uit.quote:Op dinsdag 18 januari 2005 12:59 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
[..]
Zoals ik al zei, kantoorwerk is een breed begrip…echt dus niet dat ik 90% met standaard werk (versta ik onder: administratie, archivering) bezig benvoornamelijk beslaat het werk de kern van de functie, ik denk wel dat 25% meer in de buurt ligt...
Daarom zei ik, kantoorwerk is een ruim begripquote:Als je het zo beredeneerd is kantoorwerk saai en doe je 90% van de tijd gewoon hetzelfde als de dag ervoor. De uitdagingen zitten dan alleen in de uitzonderingen op deze werkzaamheden.
Dat zijn leuke bijkomende dingenquote:Beetje fokken tussendoor, wandelingetje op zijn tijd maken, je mengen in het productieproces, grapje tussendoor en je bent zo door je werkdag heen.
Zo'ist. (hele verhaalquote:Op dinsdag 18 januari 2005 13:55 schreef hollander172 het volgende:
Daar is overigens niks mis mee.Beetje fokken tussendoor, wandelingetje op zijn tijd maken, je mengen in het productieproces, grapje tussendoor en je bent zo door je werkdag heen.
Pic? Niet om te buigen, of een knik erin zetten? Ik kan anders wel wat opvulrubber sturen hoor.quote:Op dinsdag 18 januari 2005 14:44 schreef jozef444 het volgende:
hmzz aangezien we hier toch met dilemma's bezig zijnkmoet nog een beugeltje ophangen op de motor alleen t ding is te groto om der strak omheen te passen heeft iemand nog wat opvullapjes
Zelfklevend celrubber, ligt op de plank.quote:Op dinsdag 18 januari 2005 15:16 schreef jozef444 het volgende:
tis al gefixtnou alleen nog ff een keer een ietsje maken dat t slotje niet tegen t chroom aan tikt
De enige die concreet zeiken over teveel off topic in off topic SC topics zijn eigenaren van rode Bandits.quote:Op dinsdag 18 januari 2005 15:12 schreef hicham het volgende:
Kunnen jullie niet weer een leuk onderwerp verzinnen ipv dat geblaat over kantoorwerk?
Rotterdam, dus kan je gelijk met een wat langer ritje je cylinders schoon branden van dat ding.quote:
Ik klaag niet over offtopicquote:Op dinsdag 18 januari 2005 15:38 schreef Patrick281 het volgende:
[..]
De enige die concreet zeiken over teveel off topic in off topic SC topics zijn eigenaren van rode Bandits.
En verzin zelf een leuk onderwerp zoals Riet vanochtend met die Soes, wij zijn druk aan het werk.
![]()
Wel een leuk onderwerp starten OPM.quote:Op dinsdag 18 januari 2005 15:48 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
Dit weekend niet meeten ws….met die winterse buien
quote:leerjaar in Borgerhout :
EXAMENVAK: Moderne Wiskunde.
Naam en voornaam: ............................
1) Youssouf beschikt over een AK-47 met een magazijn met 80 kogels. Hij
vuurt 13 kogels af, telkens als hij de trekker overhaalt. Hoeveel keer kan
hij schieten voor hij moet herladen?
quote:Op dinsdag 18 januari 2005 15:54 schreef Patrick281 het volgende:
Wat heeft dit met Marokaanse examenvragen te maken?
[..]De naam is verkeerd gespeld zie ik ....
Ik ben ff druk trouwens.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |