Ach, van een amerikaan kan ik het hebben!quote:Op zondag 3 april 2005 15:21 schreef rembrand20 het volgende:
Nou ja ik blijf er bij dat i wel wat leukere kleren aan zou mogen trekken, maar verder is i wel okay
quote:Op zondag 3 april 2005 19:34 schreef Dafje33 het volgende:
[..]
Ach, van een amerikaan kan ik het hebben!
geen ideequote:Op zondag 3 april 2005 22:01 schreef rembrand20 het volgende:
Speedle was gewoon tof, waarom is i trouwens uit de serie gestapt ???
Omdat hij meer vrijheid wilde, hij heet trouwens Rory Cochrane in het echtquote:Op zondag 3 april 2005 22:01 schreef rembrand20 het volgende:
Speedle was gewoon tof, waarom is i trouwens uit de serie gestapt ???
quote:Op dinsdag 5 april 2005 16:21 schreef rembrand20 het volgende:
Hij wilde meer vrijheid in de serie ?
Niet stiekem, maar heel erg openlijk missen!quote:Op dinsdag 5 april 2005 16:21 schreef rembrand20 het volgende:
Maar ja we Rory Cochrane toch stiekem wel een beetje missen
Thanxquote:Op dinsdag 5 april 2005 18:26 schreef rena het volgende:
[..]
Prive, om meer aan zijn filmcarriere te werken ofzo, want aan zo'n serie zit je toch wel een behoorlijke tijd vast als je een contract tekent. Hier staat meer info.
quote:Op woensdag 6 april 2005 10:35 schreef BlueCurl het volgende:
ik zal binnenkort weer eens screencaps maken van volgende aflevering
hoe vonden jullie de aflevering gister btw? want ik vond hem zeer goed! vooral dat verhaal van die mensen smokkelaren enzo!
uhuh. was goed in elkaar gezet weerquote:Op woensdag 6 april 2005 11:17 schreef rena het volgende:
[..]
Ja, ik vond het een leuke aflevering. Ook die connectie tussen de moorden vond ik interessant.
als dat die is van zondag in vlaanderen, dan is het een goedequote:Op woensdag 6 april 2005 11:26 schreef Koningin het volgende:
Ik ga de aflevering vanavond kijken! Heb het gister opgenomen (nog net op het nippertje, was het bijna vergeten).
uhuh dat was die van zondag in belgenlandquote:Op woensdag 6 april 2005 12:18 schreef Jump het volgende:
[..]
als dat die is van zondag in vlaanderen, dan is het een goede![]()
good belgiumquote:Op woensdag 6 april 2005 12:20 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
uhuh dat was die van zondag in belgenland![]()
good america or bad america?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |