Nouja! Post het dan lekker niet! like we carequote:Op dinsdag 18 januari 2005 21:51 schreef Yamyam het volgende:
Ik had van het weekend een opdracht om een vrouw van 80 te fotograferen (portretsessie)
En dat is lekker privé puh.
Nee, daar gaat het juist om op de foto....quote:Op dinsdag 18 januari 2005 21:37 schreef Hanneke1983 het volgende:
dank je wel
wat is er mis met het web dan?
quote:Op dinsdag 18 januari 2005 22:19 schreef Bowiefan het volgende:
[..]
Nee, daar gaat het juist om op de foto....
vandaar de grap om hem weg te soepen
maar dat is net ff teveel werk voor een geintje
Waaaauwquote:Op vrijdag 21 januari 2005 18:11 schreef Holgerson het volgende:
En weer een nieuw weekend! voor werkend NL dan, die van mij loopt al 3 dagen
Kom ik terug van het boodschappen doen, word ik me toch heen en weer geschud in de lift.. Spullen gedumpt en snel de lift weer in naar m'n dakterrasje om die best wel stoere bui die over kwam waaien ff vast te leggen:
[afbeelding]
Details, linksboven de kranen van Europoort.
grotere versie klik
Aangezien er behalve 'mooi' verder geen specifieke eisen aan dat weekend uit de topictitel zijn te destilleren lijkt het me niet meer dan redelijk dat foto's uit ieder weekend in dit topic kunnenquote:Op zaterdag 22 januari 2005 08:57 schreef Dr_Flash het volgende:
Foto's van dit weekend mogen ook wel zeker?
Maken we anders gewoon voor elke dag een topicquote:Op zaterdag 22 januari 2005 10:07 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Aangezien er behalve 'mooi' verder geen specifieke eisen aan dat weekend uit de topictitel zijn te destilleren lijkt het me niet meer dan redelijk dat foto's uit ieder weekend in dit topic kunnen.
Op het gevaar af dat er straks iemand een topic opent voor doordeweekse feauteaux
Ja en dan aan het eind van het jaar 7 wedstrijden:quote:Op zaterdag 22 januari 2005 11:05 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Maken we anders gewoon voor elke dag een topic
Gaat ongetwijfeld leuke discussies opleverenquote:Op zaterdag 22 januari 2005 11:25 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja en dan aan het eind van het jaar 7 wedstrijden:
*Uw mooiste maandagse foto
*Uw mooiste dinsdagse foto
.
.
.
etc.
Ik denk niet dat dat een goed plan is![]()
quote:Op een kwaad moment schreef Een user naar keuze het volgende:
Prachtfoto, maar volgens mij is ie helemaal niet van maandag
Is heel goed mogelijk, de buien gingen inderdaad die kant op..quote:Op zaterdag 22 januari 2005 08:53 schreef Dr_Flash het volgende:
WaaaauwDie is erg mooi! Volgens mij heb ik die bui ook in Utrecht zien overkomen (wolken zien er heel herkenbaar uit
) Maar ik was te druk aan het werk om foto's te kunnen maken
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |