Het forum ookquote:Op maandag 17 januari 2005 21:45 schreef Rewimo het volgende:
't Is weer dramatisch vanavond... maar mijn vergrotingen hangen nu tenminste
Infrarood gevoelig?quote:Op maandag 17 januari 2005 17:18 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Ja hee? Maar toch heb ik dus enige ervaring met R3Het blijkt (niet schijnt, het blijkt) dat R3 ook infrarood gevoelig is [14.gif]
ik ga fitnessen.. tot later, online & fok! radio enzo
Ah, jij begint het Oost-Europese lenzenaanbod te bekijken. Zit aardig wat moois tussen. Flektogon is trouwens van CZJ, Carl Zeiss Jena. Björn en Benny waren verfoeilijke kapitalisten, die zul je niet tegenkomenquote:Zeg zit een beetje te neuzen door het lenzenaanbod. Maar wie bedenkt die namen? Het lijkt wel alsof ik door de Ikea loop zeg: Zenitar, Distagon, Telear, Arsat, Ektagon, Flektogon... Eerlik gezegd zal ik niet raar op kijken als ik de Björn en de Benny nog tegen ga komen zo,
Arsat is gewoon een merknaam, net als Zeiss of Leitz.quote:Op maandag 17 januari 2005 22:15 schreef Fixers het volgende:
Oosterse plataan...........
Zeg zit een beetje te neuzen door het lenzenaanbod. Maar wie bedenkt die namen? Het lijkt wel alsof ik door de Ikea loop zeg: Zenitar, Distagon, Telear, Arsat, Ektagon, Flektogon... Eerlik gezegd zal ik niet raar op kijken als ik de Björn en de Benny nog tegen ga komen zo,
quote:Op maandag 17 januari 2005 22:32 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Ah, jij begint het Oost-Europese lenzenaanbod te bekijken. Zit aardig wat moois tussen. Flektogon is trouwens van CZJ, Carl Zeiss Jena. Björn en Benny waren verfoeilijke kapitalisten, die zul je niet tegenkomenWel een nette planeet als Jupiter.
Afhankelijk van het adapter zijn er een aantal juwelen uit het oosten die zonder meer de moeite waard zijn:quote:Op maandag 17 januari 2005 22:53 schreef Fixers het volgende:
Tot die tijd eens gaan kijken welke must-haves er allemaal zijn.
quote:Op maandag 17 januari 2005 23:20 schreef Borelius het volgende:
Wakker maken?
Hoezo, het werkt vanavond toch goed Flitsman?
Oke, zou kunnen, ik ben pas laat op gang gekomen en ik haak nu al weer af, want Mrs. Borelius zit te wachten om toegedekt te worden en dan ga ik er maar naast liggen en dan nog even lezen tot het boek uit mijn handen valt. Tot morgen maar weer! Kijk nog even naar de vogels, de reiger die jij had gepost had ik ook uit een andere hoek, in augustus vorig jaar, maar het lijkt net of het gelijktijdig is gemaakt uit een andere hoek, heel apart!quote:Op maandag 17 januari 2005 23:24 schreef Bowiefan het volgende:
waarschijnlijk dan vanaf het moment dat u inlogde borrelius
er is vanmiddag en het begin van de avond verdacht weinig gepost
manquote:Op maandag 17 januari 2005 23:42 schreef Dr_Flash het volgende:
Xila!!Moet jij niet gauw gaan slapen?
Anders mis je morgen de fipo van half zeven misschien nog
En zijn vandaagse lapo zeker missenquote:Op maandag 17 januari 2005 23:42 schreef Dr_Flash het volgende:
Xila!!Moet jij niet gauw gaan slapen?
Anders mis je morgen de fipo van half zeven misschien nog
gewoon wat tussen 2 stage's inquote:Op maandag 17 januari 2005 23:46 schreef Dr_Flash het volgende:
Vakantie?Wat nu weer? Kerst-driekoningen-krokus-tulpen-voorjaars-sneeuwvakantie of zo? WTF??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |