Leukste taalfout van de week. Je bedoelt deprivation. Depravity betekent 'verdorvenheid'.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 16:07 schreef Ruzbeh het volgende:
Hoe heet dat, sexual depravity leid ook sneller tot geweld enzo. Je word gewoon sneller pissed off als je gewoon niet gaat vrijen!
Sterk gezegd. Het is meer het naar beneden praten van het maagd zijn, dan het gelukkig worden van de sex denk ik. Van (eenmalige) sex wordt je enkel kortstondig gelukkig. In de statusgerichte omgeving die middelbare school heet wordt het echter allemaal een heel ander verhaal.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 22:16 schreef nozem het volgende:
Druk uit de omgeving, een bepaald beeld dat voorgeschoteld wordt door de media. Mensen om je heen die opscheppen dat ze zo lekker geneukt hebben, en wanneer jij eens van bil gaat, of uit de kast komt. Geintjes over het maagd-zijn. De status die verleend wordt aan ontmaagd worden. Dát zorgt er voor dat jongeren die wel sexueel actief zijn beter in hun vel zitten dan zij die nog maagd zijn. Het is niet iets biologisch, want dan zou het met masturberen prima te verhelpen zijn. Het is puur niet kunnen voldoen aan het verwachtingspatroon dat de maatschappij je oplegt en maatschappelijke druk en het gevoel ergens buiten te vallen dát zorgt voor neerslachtigheid.
Het is niet ''de daad'' zelf.
Volgens mij worden er vooral lichaamssappen uitgewisseld.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 22:40 schreef erodome het volgende:
Mwaw, ik wil zelfbevrediging toch echt niet vergelijken met een flink potje stoeien tussen de lakens hoor...
Daar zit echt een wezelijk verschil tussen van hoe het voelt en daarna voelt...
Maar om dat te verklaren moet ik wat vager worden, sexuele energieen die uitgewisseld worden, waar je bij zelfbevrediging die energieen in jezelf rond laat draaien doe je het bij sex met iemand door jou en je partner heen, er worden energieen uitgewisseld en dat voelt geweldig...
zou ik mezelf ook wijs maken als ik al maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanden niet aan mijn trekken gekomen wasquote:Op vrijdag 14 januari 2005 22:16 schreef nozem het volgende:
Druk uit de omgeving, een bepaald beeld dat voorgeschoteld wordt door de media. Mensen om je heen die opscheppen dat ze zo lekker geneukt hebben, en wanneer jij eens van bil gaat, of uit de kast komt. Geintjes over het maagd-zijn. De status die verleend wordt aan ontmaagd worden. Dát zorgt er voor dat jongeren die wel sexueel actief zijn beter in hun vel zitten dan zij die nog maagd zijn. Het is niet iets biologisch, want dan zou het met masturberen prima te verhelpen zijn. Het is puur niet kunnen voldoen aan het verwachtingspatroon dat de maatschappij je oplegt en maatschappelijke druk en het gevoel ergens buiten te vallen dát zorgt voor neerslachtigheid.
Het is niet ''de daad'' zelf.
Oh, zeker wel! Maar op jouw berichten afgaande heb ik wel een heel andere kijk op seks dan jij. Het is voor mij niet zo belangrijk.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 22:46 schreef erodome het volgende:
Dan heb je nog nooit goede sex gehd lupa, echt niet.....
Wat een gelul.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 22:57 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik had het trouwens ook over de leeftijdsgroep uit het onderzoek. Het gaat om jongeren van 17-19. Daar speelt die peer group pressure e.d. wel een grote rol.
Het gaat niet zozeer om de vraag of je het wel of niet wìlde, het gaat om de vraag of je er 'gelukkiger' van werd. Met peer group pressure bedoel ik meer het hele beeld dat erom heen hangt, dat het heel geweldig is en dat je er echt niet bij hoort als je dat niet vindt.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 22:58 schreef Posdnous het volgende:
Wat een gelul.
Toen ik 17 of 18 was wilde ik vooral zelf heel graag neuken, echt niet omdat anderen mij daartoe aanspoorden.
Het werd me niet 'opgedrongen', maar ik deed het wèl omdat ik erbij wilde horen. Dat was de enige reden.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 23:07 schreef milagro het volgende:
nou dan!
alleen de 1e keer was onprettig, en dat was het eerder door onervarenheid van een of beider deelnemers, niet omdat het je opgedrongen werd, zo gaat het nl bij 11 van de 10 jongeren.
de sex erna was wél prettig.
Dat geldt voor mij dus zeker niet. Ik doe inmiddels al weer een hele poos zonder seks en ik masturbeer heel zelden. Daarnaast is tot nu toe gebleken dat ik me zonder (seksuele) relatie lekkerder in mijn vel voel dan met.quote:regelmatig sex hebben met de juiste persoon onder de juiste omstandigheden doet je je zeker prettiger voelen, dan helemaal geen sex hebben.
Voor mij is dat dus niet zo.quote:dat betekent niet dat als je geen sex hebt je dan dus doodongelukkig bent.
nee, je ben ms ook happy, maar had je sex gehad on a regular basis was je nog happier geweest
Bullshit, ik ben laatst nog aan mijn trekken gekomen. Je gaat, en dat doe je wel vaker, op een wel heel kinderachtige wijze voorbij aan bepaalde argumenten die gewoon hout snijden.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 22:51 schreef milagro het volgende:
[..]
zou ik mezelf ook wijs maken als ik al maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanden niet aan mijn trekken gekomen was
alsof masturberen ook maar te vergelijken is met het genieten van andermans lijf en wat hij/zij bij jou teweeg brengt
ja leg effe verantwoording af over je laatste sexescapadequote:Op zaterdag 15 januari 2005 00:52 schreef nozem het volgende:
[..]
Bullshit, ik ben laatst nog aan mijn trekken gekomen. Je gaat, en dat doe je wel vaker, op een wel heel kinderachtige wijze voorbij aan bepaalde argumenten die gewoon hout snijden.
als dat zo is waarom had je dan überhaupt sex met die andere partner waarbij de sex wel prettig was?quote:Op vrijdag 14 januari 2005 23:19 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Dat geldt voor mij dus zeker niet. Ik doe inmiddels al weer een hele poos zonder seks en ik masturbeer heel zelden. Daarnaast is tot nu toe gebleken dat ik me zonder (seksuele) relatie lekkerder in mijn vel voel dan met.
Waarom praat ik poep als ik zeg dat maagden vooral gefrustreerd zijn door druk vanuit hun omgeving en niet omdat het gebrek aan sex zelf hen zo ongelukkig maakt?quote:Op zaterdag 15 januari 2005 01:01 schreef milagro het volgende:
[..]
ja leg effe verantwoording af over je laatste sexescapade
maak je niet zo druk, joh!
je praat wel poep, dat wel, maar dat mag
nou nou nou hè hè hèquote:Op zaterdag 15 januari 2005 01:24 schreef nozem het volgende:
[..]
Waarom praat ik poep als ik zeg dat maagden vooral gefrustreerd zijn door druk vanuit hun omgeving en niet omdat het gebrek aan sex zelf hen zo ongelukkig maakt?
nou?
Waar het mij om gaat in dit topic is dat het redelijk risky is om geluk puur aan het hebben van sex te binden. Hoe onderzoek je zoiets bij 17-19 jarigen? Hoe kun je alle andere factoren uitsluiten in je onderzoek? Want wat ik zeker weet is dat druk uit de omgeving een grote rol speelt. De jongeren die op geregelde basis sex hebben met een liefdespartner pochen daarmee. De sex zal lekker zijn en het voegt zeker iets toe, maar ze verbinden er (met name jongens) tevens een status-gevoel aan, wat weer getriggerd wordt door hoe de omgeving (hun omgeving) over 'scoren' en sex denkt. Diegenen die met lege handen langs de zijlijn staan gaan onbewust een bepaalde magiek aan het hebben van sex en relaties koppelen, het is voor hen verboden terrein en ze horen van alle kanten dat het zo hemels is, ergo, ze worden gefrustreerd, niet zozeer omdat de fysieke honger niet gestild wordt, maar omdat ze niet aan een bepaald maatschappijbeeld kunnen voldoen.quote:Op zaterdag 15 januari 2005 01:37 schreef milagro het volgende:
[..]
nou nou nou hè hè hè![]()
![]()
er zijn jongeren die het doen onder druk van erbij willen horen, er zijn er die het doen om het maar achter de rug te hebben die 1e keer, er zijn er die het doen omdat ze verliefd zijn, er zijn er die het doen omdat ze geil zijn, er zijn er die het doen omdat ze nieuwsgierig zijn, er zijn er die het doen omdat het ze in de schoot geworpen krijgen, er zijn er die het doen omdat ze eindelijk dat leuke setje eens willen kunnen showen, er zijn er die het doen omdat ze niets beters te doen hebben...
maar daar gaat dit topikje niet over, het waarom vd eerste keer , schat.
het gaat erover dat sex met een zekere regelmaat je een happier mens maakt over het algemeen, ook of wellicht zeker als je jong bent en vol onrustige hormonen zit
het ontspant want het ontlaadt, het geeft energie, en als je de ander dan ook nog eens erg graag ziet, loop je dagen op wolkjes
het schijnt ook goed te helpen tegen puistjes
Ja, ik vond het toen prettig. Maar ik was er niet 'gelukkiger' door omdat ik een relatie bijna per definitie als enigszins beklemmend en te gecompliceerd beschouw. Wie weet komt daar nog eens verandering in, maar zo ervaar ik het al een jaar of tien.quote:Op zaterdag 15 januari 2005 01:07 schreef milagro het volgende:
als dat zo is waarom had je dan überhaupt sex met die andere partner waarbij de sex wel prettig was?
Nee, absoluut niet. Ik had net twee jaar volledig celibatair geleefd in een Hare Krishna-gemeenschap en ik voelde de behoefte om wat 'in te halen'. Die relatie bestond dan ook voornamelijk uit seks en dat vond ik op dat moment wel prettig. Is wel 7 jaar geleden overigens.quote:onder druk weer om erbij te horen of om gewaardeerd te worden?
Dat laatste is inderdaad het geval. Maar op het moment dat ik een relatie hèb, vind ik seks echt wel prettig. Maar als ik geen relatie heb, heb ik er geen behoefte aan of verlangen naar. Heb ik wel een relatie, dan vind ik het fijn, maar ik kan niet zeggen dat ik er gelukkiger van word.quote:jammer dat jij dat niet zo ervaart en je prettiger voelt zonder sex, omdat het lastig zal zijn iemand te vinden voor wie het ook niet zo hoeft.
of je moet alleen door het leven willen gaan en dus niet zitten te wachten op een liefdesrelatie sowieso.
Kan ik me wel wat bij voorstellen zeker als je geforceerd wil scorenquote:volgens mij was uit eerder onderzoek gebleken dat mensen die lange tijd met dezelfde persoon een sexuele relatie hebben gelukkiger zijn, maar wanneer er meerdere personen zijn (bv. in de vorm van one-night-stands) dat de stress die dat allemaal met zich mee brengt het gelukgevoel ondermijnt
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |