Brazil moet ik nog zienquote:Op maandag 3 april 2006 22:45 schreef AntiChrist het volgende:
de film deed me erg denken aan 1984 en in mindere mate Brazil.
naar aanleiding van de trailer had ik geen film verwacht die gevoelige onderwerpen aansnijdt des te groter was mijn verbazing bij de scene met de paus![]()
het is een film waarbij ik (zowaar) eens niet bekend ben met de comic, vraag me dan ook af of hij deze wel of niet volgt. al met al een aanrader maar laat je niet overhalen door de trailer het is geen actiespektakel
volgens mij was ie wat meer dan een predikant toch? in ieder geval de scene met Portmanquote:Op maandag 3 april 2006 22:47 schreef Slayage het volgende:
[..]
Brazil moet ik nog zien![]()
Paus? Je bedoelt die predikant?
Als je zegt Paus dan heb je over het vaticaanquote:Op maandag 3 april 2006 22:59 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
volgens mij was ie wat meer dan een predikant toch? in ieder geval de scene met Portman
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
quote:Op dinsdag 4 april 2006 13:25 schreef SaintOfKillers het volgende:
Het gaat over een man die door experimenten veel sterker wordt en daardoor ook supersnelle reflexen krijgt. Een scene die dit toont, lijkt me niet ongepast voor zo'n verhaal.
Ben ik met je eens. Maar dat neemt niet weg dat de slow-motion actiescène met swoesj-lijntjes en gutsend bloed uit de toon viel met de rest van de film.quote:Op dinsdag 4 april 2006 13:29 schreef SaintOfKillers het volgende:
Het gaat over een man die door experimenten veel sterker wordt en daardoor ook supersnelle reflexen krijgt. Een scene die dit toont, lijkt me niet ongepast voor zo'n verhaal.
Dat heb ik er ook uit gehaald.quote:Op dinsdag 4 april 2006 13:36 schreef SaintOfKillers het volgende:
In de comics werd hij iig. sterker, sneller en ook slimmer. Volgens mij werd daar in de film in een flashback ook wel naar gerefereerd.
mwah zo diep vond ik hem eigenlijk niet gaan.... en ik heb ook geen momenten gehad dat ik dacht waar gaat de film overquote:Op woensdag 5 april 2006 00:37 schreef 7eVeNL het volgende:
Net gezien in IMAX, wat een super film....deze film gaat echt echt diep, op een gegeven moment had ik echt zo van; waar gaat dit allemaal over?, Maar uit eindelijk wordt alles duidelijk, tijd geleden dat ik weer zo heb zitten genieten van een film, bijna perfect in alle fronten, echt een aanrader, wie weet schrijf ik er vandaag of morgen wel een leuke review over
Ja, een mooie held vond ik mquote:Op dinsdag 4 april 2006 14:38 schreef planethugo het volgende:
ik vond dat beginbetoog van hem wel grappig waarin zoveel mogelijk woorden met een v begonnen. Hij heeft zowiezo wel humor, v is de man
Als ik wil weten hoe een film is ontvangen kijk ik altijd effe op deze sitesquote:Op woensdag 5 april 2006 14:40 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Vara Magazine schrijft de film de grond in
Niet dat ik de VARA of haar magazine serieus neem, maar op welke gronden?quote:Op woensdag 5 april 2006 14:40 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Vara Magazine schrijft de film de grond in
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verder een puike actiefilm, goed verhaal, goede setting, personages, spanning, gewoon uitstekend hoe die hele dictatuur is neergezet. Mocht 1984 ooit verfilmd zijn, dan moet die film wel onderdoen voor deze. Anderzijds zie ik het ook als een eerbetoom aan wat die Engelsman vele decennia geleden zoal had bedacht over de toenmalige toekomst.
En over het scenario, we praatten erover of het ooit echt zou kunnen gebeuren, zo'n dictatuur. Ik weet wel bijna zeker van niet, dat soort hitlerpraktijken zijn niet voor niets 100x behandeld in je geschiedenisles, door je opa en weet ik wat al meer. Het mag gewoon nooit meer zover komen en dat zal het ook wel niet. Hoogstens een The Matrix-achtige dictatuur met overheersende kunstmatige intelligentie, maar dan spreken we over eeuwen vanaf nu.Beter een goede buur dan een slechte signatuur
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |