Nope is mij een beetje te oud al weer.quote:Op zaterdag 15 januari 2005 16:15 schreef owned.for.life het volgende:
ik heb een sony ericson p800 wat voor jou?
Heb nog geen mail van je gezien hoor.quote:Op zaterdag 15 januari 2005 21:36 schreef Bramvdm het volgende:
Pyth ik heb je een mail gestuurd! Laat even wat van je horen.
Je hebt bij mij redelijk snel een reactie gehad en het is toch gewoon mijn goed recht om nee te zeggen? Ik heb gewoon geen zin in een toestel wat bijna een jaar oud is.quote:Op zondag 16 januari 2005 16:18 schreef off_topic het volgende:
Hierboven heb ik nog gezegd dat ik het met spoed nodig had en ik heb verder in de openingspost niets gelezen dat het toestel niet ouder mag zijn dan ...splinternieuw?
quote:Op donderdag 20 januari 2005 10:41 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
Vader van Mateja én wonend in Eindhoven![]()
![]()
Bijbetaling 50 euro van mijn kantquote:Op donderdag 20 januari 2005 11:41 schreef PyTh het volgende:
[..]![]()
![]()
De ruil die je net voorgesteld hebt zie ik niet echt zitten.
Heb net even wat reviews bekeken en er zitten een stuk minder opties op en het toestel is al sinds Augustus 2003 op de markt.
[heej daar was ik eerst meequote:Nieuwe 6230 (Graphite) met bon e.d. en bijbetaling van 50 euro.........
Nou nee hoor.... had hem nl al eerder aangeboden zonder bijbetaling (RTF!)quote:
Bod staat genoteerd maar is te laag mijn inziens.quote:Op donderdag 20 januari 2005 22:39 schreef Kluupkluup het volgende:
Ik wil hem echt hebben.. Ik bied 200 euro.
Dan probeer ik mijn V600 binnen nu en een week te verkopen.
Zal er eens over nadenken.quote:Op donderdag 20 januari 2005 21:37 schreef HellRaver het volgende:
[..]
Nou nee hoor.... had hem nl al eerder aangeboden zonder bijbetaling (RTF!)
Plus dat jij hem zonder bijbetaling aanbied..... en ook nog eens in gay wit......
Daarom dusquote:Op donderdag 20 januari 2005 22:53 schreef ArmaniMania het volgende:
de D500 en hij is echt superrrr.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |