abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_24533485
Contra is wel een goede speler, na dit seizoen transfervrij. Wellicht even wachten, want die Spanjaarden zullen veel geld willen.

En Gibbs is niks.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_24533538
Ik denk dat Contra iets te veel betaald zal willen worden
pi_24533612
quote:
Op woensdag 12 januari 2005 16:37 schreef methodmich het volgende:
Contra is wel een goede speler, na dit seizoen transfervrij. Wellicht even wachten, want die Spanjaarden zullen veel geld willen.

En Gibbs is niks.
Ik weet niet of je op mij reageert, maar ik heb hem nog niet echt gezien (alleen de samenvatting tegen Leverkusen), dus ik heb geen idee wat ik ervan moet vinden. Hij is in ieder geval uitvoerig getest, is wat ik bedoelde, zodat Gullit en Wotte goed kunnen beoordelen of hij de moeite waard is. Iets wat me hard nodig lijkt, en wat tot nu toe wel goed uitpakt.

Het ziet er trouwens naar uit dat Gibbs gewoon een contract tekent, als ik Gullit over hem hoor. En over de opstelling waar hij mee wil blijven spelen.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_24533679
Die jongen was bij St. Pauli een regelrecht drama in de Bundesliga... Maar ja, als Feyenoord hem wel wil hebben.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_24535325
quote:
Op woensdag 12 januari 2005 15:39 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Bron?
Voetbalonline
  woensdag 12 januari 2005 @ 20:55:29 #106
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_24537247
tvp
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
  woensdag 12 januari 2005 @ 21:25:35 #107
9689 RedGuy
I'll Smash Glasses
pi_24537822
quote:
Op woensdag 12 januari 2005 16:52 schreef methodmich het volgende:
Die jongen was bij St. Pauli een regelrecht drama in de Bundesliga... Maar ja, als Feyenoord hem wel wil hebben.
Gek, volgens het RD wilde Eintracht Frankfurt en Borussia Mönchengladbach Gibbs overnemen toen St. Pauli degradeerde.

Bovendien is hij nu 25, en toen was hij 19.
The Most Incredible, Baby
pi_24543542
Nu die de graaf er is he wat gaat er met Romeo gebeuren?
You and me baby ain't nothin' but mammals
So let's do it like they do on the Discovery Channel
Do it again now
You and me baby ain't nothin' but mammals
  donderdag 13 januari 2005 @ 11:06:06 #109
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_24543665
quote:
Feyenoord is weer in beweging
Bij de winterstop zat Feyenoord muurvast. Trainer Ruud Gullit gebruikte het trainingskamp op Gran Canaria om de boel weer open te gooien. In elke linie kregen diverse spelers een nieuw doel voor de rest van dit seizoen. De veranderingen van Gullit en zijn beweegredenen, al wandelend door het elftal weergegeven.


Keeper

Gabor Babos is opnieuw eerste keeper en neemt zijn herkansing zo serieus, dat hij op Gran Canaria geen interviews wilde geven. ,,Eerst opnieuw presteren, dan pas praten'', stelt de Hongaar, die op de trainingen meteen op de een goede manier werd opgejut door Patrick Lodewijks. ,,Je moet nu je trainingsuren maken. Straks heb je weer drie wedstrijden in een week en komt het er niet van'', kreeg Babos van de ervaren stand-in te horen. En: ,,Ik blijf scherp, om te zorgen dat het jou verder helpt.''

Achterhoede

Op Saidi na staan daar bij de herstart tegen Vitesse straks wellicht allemaal andere spelers. Gullit roept al vanaf zijn komst dat hij het liefst twee centrale verdedigers wil, die zich in eerste instantie puur op het verdedigen concentreren. ,,De opbouw verloopt in het huidige topvoetbal toch steeds vaker via de backs of via een verdedigende middenvelder'', liet Gullit deze week nog maar eens weten.

Met Saidi en proefspeler Gibbs heeft Gullit die twee mandekkers nu plotseling in zijn groep en heeft hij Bosschaart zover gekregen dat die gelooft in de positie van linksback. Met de jonge Zuiverloon, Bandalovski of een late aankoop (Contra?) op rechts, heeft Feyenoord straks nog lang geen topverdediging staan. Wel een modernere, zonder Basto, Mtiliga en Gyan, de antieke held van het Legioen.

Cory Gibbs manifesteerde zich afgelopen week als een atletische, topfitte prof die indruk maakte met zijn sprongkracht en zijn coaching. Al op de eerste de beste training trok Gibbs bij een oefenvorm zijn mond wijd open en keek iedereen een moment verschrikt in zijn richting; een stem als een misthoorn galmde over het terrein. Tegen Leverkusen wees hij Babos een keer terecht op een manier die in de groep respect afdwong. Puntje van kritiek is dat hij soms wel erg makkelijk tegenstanders vastpakt en een vrije trap weggeeft.

De lovende manier waarop Gullit telkens weer over Gibbs begon, doet voor Patrick Paauwe het ergste vrezen. Zelf hield de aanvoerder zich op de vlakte, maar Bart Goor legde onbewust de gevoelens van zijn kamergenoot bloot: ,,Het is niet niks als je als kapitein zijnde zomaar aan de kant wordt geschoven.''

Voor Saidi bracht de week ten slotte ook op het persoonlijke vlak een nieuw inzicht: eindelijk weet hij hoe zijn medespelers over hem denken. Ondanks dat de jonge Tunesiër in de Kuip al maanden wordt beschouwd als Feyenoords beste verdediger, had Saidi zelf amper een beeld van zijn status in de groep.

,,Daarom heb ik jongens als Kuyt afgelopen week in gesprekken hun waardering voor Karim laten uitspreken'', aldus Gullit. ,,Hij had het nodig, want ik zag hem meteen weer groeien.'' Dat de spelers kennelijk niet zagen hoe ze de teruggetrokken Saidi op eigen initiatief konden helpen, zegt veel over de samenstelling van de groep. Onomstreden leiders heeft Feyenoord niet.

Middenveld

Op een middenveld met een ruit werden Sebastian Pardo en Edwin de Graaf twee grote winnaars van de week. De Chileense stilist lag een halfjaar in de kreukels, was al bijna verhuurd aan RBC, maar geeft nu ineens alle steekpassjes op de Feyenoord-spitsen. Hij kan dat doen, omdat Goor, Kuyt én De Graaf hem als een soort quarterback uit het American football uit de wind houden.

Met De Graaf heeft Gullit wat hij al veel langer wilde: een kopie van Goor aan de linkerkant. Ze gaan 10 keer per wedstrijd diep, maar kunnen ook net zo makkelijk 10 keer terug. Daarin ligt het verschil met spelers als Castelen en Smolarek. Vreemd overigens dat De Graaf nu pas bij de groep komt als Gullit met twee krachtcentrales aan de zijkant wil spelen. Dan had hij de RBC'er afgelopen zomer al moeten halen.

Naast Castelen geldt ook Hossam Ghaly als een verliezer van de week. Vanwege zijn blijvende onvermogen om zich dienstbaar op te stellen. Ghaly gebruikt zijn techniek altijd en overal voor een kunstje en weigert mee te denken met oplossingen voor het team. Bij zijn medespelers heeft het zo langzamerhand definitief verbruid. Gullit geeft hem nog wat respijt. ,,Omdat Hossam in aanleg alles heeft. Maar zelfs als ik hem belangrijk maak en hem op 10 laat spelen, blijft hij het beneden zijn stand vinden om simpel te spelen. En toch hoop je nog elke keer dat het kwartje valt.''

Aanval

Thomas Buffel zal zich in Glasgow nog maar eens verbijten. Zes maanden knokte hij zich leeg, om onder Gullit toch maar zelden te spelen. Danko Lazovic traint na een slecht halfjaar een week goed en keert glorieus terug in de basis. De onvoorspelbaarheid van de trainer Gullit in een notendop.

Wat overigens niets afdoet aan de moedige comeback van de Serviër, een speler met meer mentaliteit dan op het eerste gezicht lijkt. Als Lazovic, Kalou en Kuyt hun onderlinge spel goed spelen, kan Feyenoord aanvallend nog dodelijker worden dan voorheen. Lopende mensen zijn in het voetbal het moeilijkst te verdedigen en tegen Rosenborg brachten de drie dat principe uitstekend in praktijk.

Opvallend is nog een punt bij Kuyt. Met Paauwe twee keer 90 minuten op de bank, werd niet hij maar Bart Goor op Gran Canaria de nieuwe aanvoerder. ,,Kuyt heeft nog te veel dat hij met zichzelf bezig is in wedstrijden'', legde Gullit uit. ,,Bovendien praat hij wel, maar is het nog te veel coaching achteraf. We zijn nog aan het rondkijken, maar Goor is voor het aanvoerderschap een goede kandidaat.''
Alles is weer koek en ei.
quote:
Feyenoord wil Gibbs
Van onze verslaggever

Feyenoord onderhandelt met Cory Gibbs (morgen 25) over een contract. De Amerikaan is in de smaak gevallen bij trainer Ruud Gullit. Hij ziet in de verdediger een welkome versterking. Gibbs maakte een goede indruk op Gullit tijdens het trainingskamp op Gran Canaria.

Voordat Feyenoord tot koop kan overgaan, dient de directie van de MLS, de Amerikaanse profcompetitie waarin Gibbs speelt voor Dallas Burn, toestemming te geven. De partijen verwachten voor het weekeinde tot een akkoord te zijn gekomen.

Gibbs speelde eerder drie seizoenen bij Sankt Pauli in Duitsland. Hij was in 2001 op 19-jarige leeftijd de jongste Amerikaan die ooit scoorde in de Bundesliga. Sinds 2003 is hij international. Inmiddels speelde hij 14 interlands. Vorig jaar zag manager Wotte hem aan het werk in het duel met Nederland en raakte onder de indruk.

DaMarcus Beasley van PSV geldt als een van zijn beste vrienden.
quote:
'Al zet Gullit me linksback, dan nog doe ik het'
Door Mikos Gouka

Belek - Zolang Feyenoord weigert Nicky Hofs (21) per direct naar de Kuip te halen, moet de Arnhemmer wachten tot 1 juli voor hij zich in het roodwit mag hijsen. Om de nek van de middenvelder hangt nu nog een prijskaartje van ruim 200.000 euro en vooralsnog is Feyenoord niet bereid dat bedrag over te maken naar het Gelredome. Over zes maanden is Hofs immers gratis. Het talent uit de volkswijk Klarendal bereidt zich in het Turkse Belek voor op de eerste competitiewedstrijd van 2005. Op 23 januari speelt Vitesse in Rotterdam tegen Feyenoord.


In welk shirt speel je die dag, dat van Feyenoord of van Vitesse?

Hofs: ,,Zoals het er nu voor staat gewoon van Vitesse. Ik heb ook gehoord en gelezen dat er een kans bestaat dat Feyenoord me tussentijds overneemt. In de voetballerij weet je het nooit, maar ik verwacht dat ik het seizoen gewoon afmaak bij Vitesse. Als de clubs er voor die tijd nog uitkomen, hoor ik het wel.''


Je kiest voor Feyenoord, maar er was meer interesse. Ook PSV stond op de stoep.

Hofs: ,,Dat heb ik ook gelezen, maar dat klopt niet. PSV heeft mij nooit gebeld. Feyenoord toonde wel interesse en als zo'n club je wil hebben, is de keuze niet moeilijk. In mijn familie zijn veel mensen fan van Feyenoord. Het is een grote club, met veel media-aandacht. Ik kijk ernaar uit om daar aan de slag te gaan.''
A.M.A.B
  donderdag 13 januari 2005 @ 11:09:42 #110
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_24543727
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 10:58 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Nu die de Graaf er is he wat gaat er met Romeo gebeuren?
Die komt op de bank te zitten.
A.M.A.B
pi_24544097
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 11:09 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Die komt op de bank te zitten.
Zo goed vind ik Castelen niet, heeft in het begin een paar goede wedstrijden gespeeld maar is erg ver teruggezakt. Ik was al sceptisch toen ze hem aangetrokken hadden.
pi_24544192
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 11:31 schreef Luni het volgende:

[..]

Zo goed vind ik Castelen niet, heeft in het begin een paar goede wedstrijden gespeeld maar is erg ver teruggezakt. Ik was al sceptisch toen ze hem aangetrokken hadden.
Die komt wel weer terug maar het is ff allemaal iets te snel gegaan voor hem, die goeie wedstrijden die hij speelde is bewijs dat hij het wel kan. Hij is alleen nog niet in staat dat elke week te doen. Plus dat ik denk dat het succes ook een beetje naar z'n hoofd gegaan is, met dank aan Marco.
too much is not enough....
pi_24544203
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 11:09 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Die komt op de bank te zitten.
Die komt op de bank te zitten.
voor die espresso van jou kom ik van de maan naar je toelopen!
  donderdag 13 januari 2005 @ 11:50:35 #114
83103 yvette1982
Respect is slechts een trend.
pi_24544385
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 11:39 schreef WaStEd het volgende:

[..]

Die komt wel weer terug maar het is ff allemaal iets te snel gegaan voor hem, die goeie wedstrijden die hij speelde is bewijs dat hij het wel kan. Hij is alleen nog niet in staat dat elke week te doen. Plus dat ik denk dat het succes ook een beetje naar z'n hoofd gegaan is, met dank aan Marco.
hij heeft nooit goede wedstrijden gespeeld. Het is gewoon een waardeloze speler.
Het nieuw feyenoord gaat er wel anders uit zien maar wat wil je dan met 20 nieuwe spelers. Goed dat paauwe voortaan op de bank zit.

Feyenoord heeft Henchoz een 2 jarig contract aangeboden.
In het dagelijks leven is iedereen een acteur.
  donderdag 13 januari 2005 @ 11:58:13 #115
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_24544549
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 11:50 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

hij heeft nooit goede wedstrijden gespeeld. Het is gewoon een waardeloze speler.
Het nieuw feyenoord gaat er wel anders uit zien maar wat wil je dan met 20 nieuwe spelers. Goed dat paauwe voortaan op de bank zit.

Feyenoord heeft Henchoz een 2 jarig contract aangeboden.
Jezus wat ben jij een irritante blaaskaak zeg. Hoe kan iemand jou serieus nemen?

Als je Castelen nog nooit een goede wedstrijd hebt zien spelen heb je zeker bagger in je doppen!
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
pi_24544594
Achja, het is niet de eerste post boordevol onzin van die yvette.

Waardeloze speler
  donderdag 13 januari 2005 @ 12:04:32 #117
83103 yvette1982
Respect is slechts een trend.
pi_24544649
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 11:58 schreef jojomen4 het volgende:

[..]

Jezus wat ben jij een irritante blaaskaak zeg. Hoe kan iemand jou serieus nemen?

Als je Castelen nog nooit een goede wedstrijd hebt zien spelen heb je zeker bagger in je doppen!
jij bent een achterlijk jodejong.
Ja wat was heel Nederland lovend over die nietsnut na de eerste twee wedstrijden. Maar speelden we toen niet tegen de Graafschap!!!!!!! Daar zit zoveel kwaliteitsverschil tussen, feyenoord had 10-0 moeten winnen. Iedereen lijkt dan een geweldige voetballer te zijn. Zelf waardeloze pisnichten als castelen.
Want vertel mij eens wat voor goede wedstrijden dit aapje speelde na wedstrijd 3 van het seizoen.
In het dagelijks leven is iedereen een acteur.
pi_24544690
*proest*

Gezelligheid in het Feyenoord-topic.

(Goeie column gisteren in de VI over Gullit.....!!!)
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_24544702
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 11:50 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

hij heeft nooit goede wedstrijden gespeeld. Het is gewoon een waardeloze speler.
Het nieuw feyenoord gaat er wel anders uit zien maar wat wil je dan met 20 nieuwe spelers. Goed dat paauwe voortaan op de bank zit.

Feyenoord heeft Henchoz een 2 jarig contract aangeboden.
Henchoz ? Die stijve hark van Liverpool... zucht...
Maareh Yvette ? Is het misschien omdat ie zwart is ofzo ? Ik hoor namelijk alleen maar onzinargumenten waarom het geen goede voetballer zou zijn...
Volgens mij ben jij zo'n typje dat stiekem oerwoudgeluidjes maakt op de tribune...
too much is not enough....
  donderdag 13 januari 2005 @ 12:15:25 #120
83103 yvette1982
Respect is slechts een trend.
pi_24544839
nee zeker niet.
ik ben groot fan van kalou en leonardo. En mijn grote held van vroeger is Henk Fraser. Plus dat ik dol was op Uli en nog een aantal donkere spelers.
In het dagelijks leven is iedereen een acteur.
pi_24544892
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 12:15 schreef yvette1982 het volgende:
nee zeker niet.
ik ben groot fan van kalou en leonardo. En mijn grote held van vroeger is Henk Fraser. Plus dat ik dol was op Uli en nog een aantal donkere spelers.
Ok dan, maar wat betreft Castelen zit je er naast.
too much is not enough....
  donderdag 13 januari 2005 @ 12:18:48 #122
3485 kavorka
lure of the animal
pi_24544907
Ik moet het hier toch echt eens zijn met Yvette over Castelen. Ik keek al vreemd op van deze aankoop, maar vond dat hij het de eerste paar wedstrijden aardig deed. Daarna viel hij al snel terug naar zijn normale niveau wat goed genoeg is tegen de mindere clubs in NL, maar tegen de betere clubs en in europa (en in het NL elftal) komt hij veels te veel tekort. Laatste paar wedstrijden komt ie zelfs geen boom in het park voorbij. Op de bank dus met die jongen.
animal magnetism sexual attractive state
pi_24544914
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 12:04 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

jij bent een achterlijk jodejong.

Want vertel mij eens wat voor goede wedstrijden dit aapje speelde na wedstrijd 3 van het seizoen.
kijk, en hier hou ik dus ECHT niet van. kappen of opzouten aub
voor die espresso van jou kom ik van de maan naar je toelopen!
  donderdag 13 januari 2005 @ 12:22:56 #124
83103 yvette1982
Respect is slechts een trend.
pi_24544991
ik ben geen racist. Ik heb zelfs sex gehad met een driekwart.
In het dagelijks leven is iedereen een acteur.
  donderdag 13 januari 2005 @ 12:26:27 #125
9689 RedGuy
I'll Smash Glasses
pi_24545023
.

Yvette, optyfen. Mede-Feyenoordsupporters beledigen is niet cool, of ben je toevallig het zusje van Loek? .
The Most Incredible, Baby
pi_24545061
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 12:22 schreef yvette1982 het volgende:
ik ben geen racist. Ik heb zelfs sex gehad met een driekwart.
zelfs?

boeie, wat je zei staat mij en anderen hier totaal niet aan dus vraag ik je daarmee te kappen. ik beweer helemaal niks over je
voor die espresso van jou kom ik van de maan naar je toelopen!
  donderdag 13 januari 2005 @ 12:30:38 #127
83103 yvette1982
Respect is slechts een trend.
pi_24545102
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 12:28 schreef knuppelhout het volgende:

[..]

zelfs?

boeie, wat je zei staat mij en anderen hier totaal niet aan dus vraag ik je daarmee te kappen. ik beweer helemaal niks over je
Ik heb met jou niks te maken moraalridder. En je praatjes mag je dus voor je houden. Ga je kleinkinderen maar de les lezen.
In het dagelijks leven is iedereen een acteur.
pi_24545160
quote:
'Feyenoord doet Henchoz een aanbieding'

Feyenoord lijkt serieus werk te maken in de jacht om versterkingen voor de tot nog toe zeer zwakke verdediging. Zoals eerder op deze site gemeld zal de Amerikaan Cory Gibbs zo snel mogelijk tekenen, vanochtend komt het nieuws uit Engeland binnen dat de Rotterdammers ook Stéphane Henchoz (Liverpool) volgen.

Tegenover de BBC reageert Henchoz erg nuchter. "Ik weet nog niet waar mijn toekomst ligt. Ik ben er momenteel ook niet mee bezig, mijn zaakwaarnemer praat met diverse clubs en ik krijg van hem wel te horen hoe de onderhandelingen gegaan zijn, alvorens ik een keuze zal gaan maken."

De 30-jarige verdediger zou volgens de Engelse tabloid The Guardian voor twee jaar kunnen tekenen in De Kuip. De Zwitser kan echter rekenen op belangstelling van meer clubs, zo zouden ook Glasgow Rangers, Bolton Wanderers en Southampton zich hebben gericht op de international.

Bron: onze vrienden van Voebalzone (Kun je zien ook, The Guardian is een kwaliteitskrant en geen tabloid...)
That's all folks!
  donderdag 13 januari 2005 @ 12:34:36 #129
3485 kavorka
lure of the animal
pi_24545168
De ruzie in de spelersgroep slaat over op de supporters hier op Fok!forum
animal magnetism sexual attractive state
  donderdag 13 januari 2005 @ 13:04:02 #130
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_24545602
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 12:04 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

jij bent een achterlijk jodejong.
Ja wat was heel Nederland lovend over die nietsnut na de eerste twee wedstrijden. Maar speelden we toen niet tegen de Graafschap!!!!!!! Daar zit zoveel kwaliteitsverschil tussen, feyenoord had 10-0 moeten winnen. Iedereen lijkt dan een geweldige voetballer te zijn. Zelf waardeloze pisnichten als castelen.
Want vertel mij eens wat voor goede wedstrijden dit aapje speelde na wedstrijd 3 van het seizoen.
Nou nou, een Feijenoordsupporter jodejong noemen gaat zelfs mij te ver. (tenzij het Loek betreft. )

Oh en Luni, met doelde ik op de domme vraag van die gast...Dat Castelen op de bank komt te zitten is niet meer dan logisch te noemen. Speelde waardeloos de laatste weken voor de winterstop.

Henchoz komt toch niet naar Feijenoord, zeker niet wanneer er een Schotse en een paar Engelse ploegen interesse tonen.
A.M.A.B
pi_24545690
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 12:04 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

jij bent een achterlijk jodejong.
Ja wat was heel Nederland lovend over die nietsnut na de eerste twee wedstrijden. Maar speelden we toen niet tegen de Graafschap!!!!!!! Daar zit zoveel kwaliteitsverschil tussen, feyenoord had 10-0 moeten winnen. Iedereen lijkt dan een geweldige voetballer te zijn. Zelf waardeloze pisnichten als castelen.
Want vertel mij eens wat voor goede wedstrijden dit aapje speelde na wedstrijd 3 van het seizoen.
Wat zet jij jezelf voor schut zeg, reageer een beetje normaal en schrijf wat meer respect over Castelen, tis wel een speler van Feyenoord waar je het over hebt. Kalou heeft ook een periode in een dip gezeten, noemde je hem toen ook een aap?
pi_24546090
Ja en Leonardo is 1 van haar favorieten... al met al zegt het veel over haar voetbal verstand los gezien van dat ze volgens haar met apen neukt...
too much is not enough....
pi_24546365
Castelen is in het begin wel een beetje opgehemeld. Niet zozeer door jullie, meer door de pers. Het is gewoon niet zo'n goede voetballer.
Henchoz lijkt me trouwens een maatje te groot.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_24546448
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 13:47 schreef Suijk het volgende:
Castelen is in het begin wel een beetje opgehemeld. Niet zozeer door jullie, meer door de pers. Het is gewoon niet zo'n goede voetballer.
Henchoz lijkt me trouwens een maatje te groot.
Te groot qua verdienen misschien, ik weet niet of je die jongen wel eens hebt zien spelen maar hij is traag.. stijf.. en over de top...
too much is not enough....
pi_24546450
Ach, Castelen heeft talent en kan als ie zich goed ontwikkeld zeker nog belangrijk worden. Hij heeft bij mij iniedergeval veel meer krediet dan elke tropische verassing die Feyenoord in huis haalt.
pi_24546494
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 12:30 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

Ik heb met jou niks te maken moraalridder. En je praatjes mag je dus voor je houden. Ga je kleinkinderen maar de les lezen.
werkelijk, heb je niet door dat *al* je opmerkingen niet worden gewaardeerd? Door helemaal niemand hier! dus doe jezelf een plezier en hou hiermee op. je beledigt feyenoorders en feyenoordsupporters.

oja, ik ben 23 dus ik zou er wel erg vroeg bij moeten zijn geweest om opa te zijn

[ Bericht 1% gewijzigd door knuppelhout op 13-01-2005 14:35:29 ]
voor die espresso van jou kom ik van de maan naar je toelopen!
pi_24546694
'Vrouwen' worden toch sowieso niet serieus genomen mbt voetbal?
pi_24546772
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 13:52 schreef WaStEd het volgende:

[..]

Te groot qua verdienen misschien, ik weet niet of je die jongen wel eens hebt zien spelen maar hij is traag.. stijf.. en over de top...
Nog een reden om hem niet te willen, toch?
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  donderdag 13 januari 2005 @ 14:24:29 #139
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_24547007
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 14:06 schreef Erasmusch het volgende:
'Vrouwen' worden toch sowieso niet serieus genomen mbt voetbal?
Oprotten moeten ze.
A.M.A.B
  donderdag 13 januari 2005 @ 14:33:37 #140
20343 SnuggLe
Drs. Betweter
pi_24547182
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 12:22 schreef yvette1982 het volgende:
ik ben geen racist. Ik heb zelfs sex gehad met een driekwart.
Volgensmij hebben ze je verstand eruit geneukt........
pi_24547435
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 14:24 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Oprotten moeten ze.
Mooie vrouwen in een stadion zijn ook een zeldzaamheid.
pi_24548056
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 13:09 schreef Luni het volgende:

[..]

Wat zet jij jezelf voor schut zeg, reageer een beetje normaal en schrijf wat meer respect over Castelen, tis wel een speler van Feyenoord waar je het over hebt. Kalou heeft ook een periode in een dip gezeten, noemde je hem toen ook een aap?
Buiten het woord aapje heeft Yvette toch echt 100% gelijk????? Wie kan nu nog met droge ogen zeggen dat castelen een goede voetballer is?
I didn't lose my mind, it was mine to give away.
  donderdag 13 januari 2005 @ 15:44:40 #143
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_24548385
Yvette moet zich maar eens ernstig afvragen of ze haar postgedrag op deze wijze wil voortzetten.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  donderdag 13 januari 2005 @ 17:09:18 #144
17275 Mr_Brownstone
Believe it... or not.
pi_24548658
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 13:30 schreef WaStEd het volgende:
Ja en Leonardo is 1 van haar favorieten... al met al zegt het veel over haar voetbal verstand los gezien van dat ze volgens haar met apen neukt...
Zeg, wat is er mis met Leonardo? Als die weer helemaal terug is van z'n blessure gaat hij eindelijk eens laten zien wat hij kan! ..... hoop ik.
Yes, that sequence of words I just said made perfect sense.
I've got my propaganda, I've got revisionism. I've got my violence in hi-def ultra-realism. All a part of this great nation. I've got my fist, I've got my plan, I've got survivalism.
  donderdag 13 januari 2005 @ 17:10:03 #145
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_24548668
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 15:22 schreef aldostuta het volgende:

[..]

Buiten het woord aapje heeft Yvette toch echt 100% gelijk????? Wie kan nu nog met droge ogen zeggen dat castelen een goede voetballer is?
Hoor je Luni zeggen dat het een goede voetballer is? Nee, hij vraagt alleen of dat wijf met wat meer respect over Castelen wil praten.
A.M.A.B
  donderdag 13 januari 2005 @ 17:10:32 #146
17275 Mr_Brownstone
Believe it... or not.
pi_24548677
Gaat er nog iemand naar Feijenoord - Excelsior deze zondag? Ik ga wel ff een kijkje nemen. Kaartjes kosten toch maar een tientje.
Yes, that sequence of words I just said made perfect sense.
I've got my propaganda, I've got revisionism. I've got my violence in hi-def ultra-realism. All a part of this great nation. I've got my fist, I've got my plan, I've got survivalism.
  donderdag 13 januari 2005 @ 17:18:24 #147
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_24548756
Biertje pakken bij DHZ, wat bekenden een hand schudden, meer ook niet denk ik.
A.M.A.B
  donderdag 13 januari 2005 @ 17:25:46 #148
83103 yvette1982
Respect is slechts een trend.
pi_24548860
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 17:10 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Hoor je Luni zeggen dat het een goede voetballer is? Nee, hij vraagt alleen of dat wijf met wat meer respect over Castelen wil praten.
gelukkig ben jij niet zo hypocriet en zeg jij geen disrespecterende dingen zoals wijf.
In het dagelijks leven is iedereen een acteur.
  donderdag 13 januari 2005 @ 17:27:13 #149
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_24548875
Jij bent een wijf, dat merk ik uit alles op.
A.M.A.B
  donderdag 13 januari 2005 @ 17:33:15 #150
83103 yvette1982
Respect is slechts een trend.
pi_24548950
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 17:27 schreef Cart_man het volgende:
Jij bent een wijf, dat merk ik uit alles op.
dat is best. Maar dan wil ik ook geen gezeik over die woorden die ik heb gebruikt.
In het dagelijks leven is iedereen een acteur.
  donderdag 13 januari 2005 @ 17:36:12 #151
83103 yvette1982
Respect is slechts een trend.
pi_24548995
weten jullie trouwens wel zeker dat die Gibbs een amerikaan is. Volgens mij is het gewoon de broer van Gyan. Ze zijn even slecht en ze lijken erg op elkaar.
In het dagelijks leven is iedereen een acteur.
  donderdag 13 januari 2005 @ 17:38:42 #152
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_24549027
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 17:33 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

dat is best. Maar dan wil ik ook geen gezeik over die woorden die ik heb gebruikt.
Je mag van mij alles zeggen wat je wilt, behalve een medesupporter voor jood uitschelden. Daar gebruik je de echte maar voor.
A.M.A.B
pi_24549124
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 17:09 schreef Mr_Brownstone het volgende:

[..]

Zeg, wat is er mis met Leonardo? Als die weer helemaal terug is van z'n blessure gaat hij eindelijk eens laten zien wat hij kan! ..... hoop ik.
Ja inderdaad in dat siezoen met dat paspoort geouwehoer was Leo toen hij wel speelde net zo goed als Kalou nu hoor.
You and me baby ain't nothin' but mammals
So let's do it like they do on the Discovery Channel
Do it again now
You and me baby ain't nothin' but mammals
  donderdag 13 januari 2005 @ 17:52:35 #154
17275 Mr_Brownstone
Believe it... or not.
pi_24549251
Ja, alleen was hij toen nogal lui aangelegd. Als het niet kon aanvallen, dan deed hij ook niets. Dat heeft hij nu wel een beetje afgeleerd. Tenminste, als ik kleine interviews lees dan heb ik het idee dat zijn houding een stukkie veranderd is.

Yvette1982 - Heb je Gibbs al zien spelen dan? (heb zeker weer iets op tv gemist )
Yes, that sequence of words I just said made perfect sense.
I've got my propaganda, I've got revisionism. I've got my violence in hi-def ultra-realism. All a part of this great nation. I've got my fist, I've got my plan, I've got survivalism.
pi_24549303
Dat wijf is gewoon niet helemaal goed niet opletten .
Effe wat anders Zuiverloon is dus bassis speler zo als het nu lijkt ?
You and me baby ain't nothin' but mammals
So let's do it like they do on the Discovery Channel
Do it again now
You and me baby ain't nothin' but mammals
  donderdag 13 januari 2005 @ 18:07:59 #156
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_24549509
De opstelling wordt behoorlijk door elkaar gehusseld in de winterstop.

Ben benieuwd of er na de winterstop de vruchten van plukken....
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
pi_24550028
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 17:33 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

dat is best. Maar dan wil ik ook geen gezeik over die woorden die ik heb gebruikt.
Vrouwen met zulk woorgebruik zijn wijven.
pi_24550132
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 15:22 schreef aldostuta het volgende:

[..]

Buiten het woord aapje heeft Yvette toch echt 100% gelijk????? Wie kan nu nog met droge ogen zeggen dat castelen een goede voetballer is?
Daar heeft ze ook wel gelijk in, maar ze kan het ook wat genuanceerder brengen, en je praat gewoon niet met zo'n toon over een speler. Ik vind Paauwe zijn spel ook drama, maar ik zal hem nooit een jood noemen, dat is absoluut not done!
pi_24550214
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 17:36 schreef yvette1982 het volgende:
weten jullie trouwens wel zeker dat die Gibbs een amerikaan is. Volgens mij is het gewoon de broer van Gyan. Ze zijn even slecht en ze lijken erg op elkaar.
Hoe vaak heb je Gibbs al een hele wedstrijd zien spelen?
pi_24550430
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 17:55 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Dat wijf is gewoon niet helemaal goed niet opletten .
Effe wat anders Zuiverloon is dus bassis speler zo als het nu lijkt ?
Dit seizoen traint 'ie alleen af en toe mee, zal af en toe een wedstrijdje meepakken maar is pas vanaf volgend seizoen volwaardig 1e elftal speler.

Dus alleen Gyan en Bandalovski voor de 2e seizoenshelft, niet voor niks informeren ze naar een rechtsback (in dit geval Contra)
pi_24553276
En morgen gaat die kale sinds 4 jaar weer de nieuwjaarsspeech zelf doen :p
pi_24554120
Ik ben erg benieuwd wat er met onze grote vriend Andre B. gaat gebeuren. Als we nu alweer Gibbs hebben, en achter Henchoz aanzitten... die gast heeft pas twee minuten gespeeld en is nu al afgeschreven?
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
  donderdag 13 januari 2005 @ 23:58:49 #163
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_24554639
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 22:59 schreef rotskibo het volgende:
En morgen gaat die kale sinds 4 jaar weer de nieuwjaarsspeech zelf doen :p
Oh god.
A.M.A.B
pi_24559039
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 22:59 schreef rotskibo het volgende:
En morgen gaat die kale sinds 4 jaar weer de nieuwjaarsspeech zelf doen :p
Volgens het AD, heeft hij de speech alleen vorig jaar niet gedaan. Tis vaak wel leuke TV, lekker overal tegenaan trappen.
pi_24559084
quote:
Op donderdag 13 januari 2005 18:44 schreef Luni het volgende:

[..]

Daar heeft ze ook wel gelijk in, maar ze kan het ook wat genuanceerder brengen, en je praat gewoon niet met zo'n toon over een speler. Ik vind Paauwe zijn spel ook drama, maar ik zal hem nooit een jood noemen, dat is absoluut not done!
Excuus, dan heb ik de strekking van je post verkeerd opgevat
I didn't lose my mind, it was mine to give away.
  vrijdag 14 januari 2005 @ 12:38:44 #166
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_24561674
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 10:26 schreef Luni het volgende:

[..]

Volgens het AD, heeft hij de speech alleen vorig jaar niet gedaan. Tis vaak wel leuke TV, lekker overal tegenaan trappen.
En fijn alle misère binnen de club verbloemen...
A.M.A.B
pi_24561936
'Stephane Henchoz ziet Feyenoord niet zitten'

14/1/2005 10:24

Feyenoord is er niet geslaagd Stephane Henchoz naar Rotterdam te halen. De Zwitserse international, die bij Liverpool op een zijspoor is beland, vond het aanbod te weinig aanlokkelijk.
Feyenoord had een contract voor twee jaar klaar liggen voor Henchoz. De dertigjarige international zelf was volgens De Telegraaf wel te porren voor de overgang naar Feyenoord, maar zijn familie zag het allemaal minder zitten. Daarop besloot de verdediger het aanbod van uit Rotterdam naast zich neer te leggen.

Meer succes heeft Feyenoord waarschijnlijk met Cory Gibbs. De Rotterdammers zijn in onderhandeling met de MLS over de international, die alleen definitief kan worden overgenomen. Met de transfer is bedrag gemoeid van één miljoen dollar (770.000 euro).

Een ander mogelijk breekpunt is de internationale kalender. Met in het achterhoofd de ervaringen met Shinji Ono wil Feyenoord niet meemaken dat Gibbs te pas en te onpas de Atlantische Oceaan moet oversteken voor interlands.
pi_24561955
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 12:38 schreef Cart_man het volgende:

[..]

En fijn alle misère binnen de club verbloemen...
Inderdaad.
  vrijdag 14 januari 2005 @ 13:38:37 #169
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_24562823
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 12:52 schreef Luni het volgende:
'Stephane Henchoz ziet Feyenoord niet zitten'

14/1/2005 10:24

Feyenoord is er niet geslaagd Stephane Henchoz naar Rotterdam te halen. De Zwitserse international, die bij Liverpool op een zijspoor is beland, vond het aanbod te weinig aanlokkelijk.
Feyenoord had een contract voor twee jaar klaar liggen voor Henchoz. De dertigjarige international zelf was volgens De Telegraaf wel te porren voor de overgang naar Feyenoord, maar zijn familie zag het allemaal minder zitten. Daarop besloot de verdediger het aanbod van uit Rotterdam naast zich neer te leggen.

Meer succes heeft Feyenoord waarschijnlijk met Cory Gibbs. De Rotterdammers zijn in onderhandeling met de MLS over de international, die alleen definitief kan worden overgenomen. Met de transfer is bedrag gemoeid van één miljoen dollar (770.000 euro).

Een ander mogelijk breekpunt is de internationale kalender. Met in het achterhoofd de ervaringen met Shinji Ono wil Feyenoord niet meemaken dat Gibbs te pas en te onpas de Atlantische Oceaan moet oversteken voor interlands.
Hahaha, ga ik toch nog gelijk krijgen. Er komt helemaal niemand, want weet nu al dat Gibbs te duur is...
quote:
14-01-2005: Radio Rijnmond: Ook Cosmin Contra komt niet
[Bron: FR-Fans.nl]


Radio Rijnmond heeft vanmorgen gemeld dat naast Stephane Henchoz (om familieredenen, zie ons vorige bericht) ook Cosmin Contra niet naar De Kuip zal komen om de verdediging te versterken. De rechtsback van Atletico Madrid, dit seizoen op huurbasis uitkomend voor West Bromwich Albion, is waarschijnlijk te duur geweest of Atletico kon het niet eens worden met Albion over een vertrek van de Roemeen.

De kans is nu groot dat Feyenoord voor de start van de competitie (volgend weekend) alleen nog Cory Gibbs weet te strikken voor de verdegiging. Feyenoord is nog altijd in onderhandeling met de Major League Soccer over een transfer van de jonge centrale verdediger uit Amerika naar Rotterdam. Gibbs zou 770.000 euro moeten kosten.
Ook Contra niet.
A.M.A.B
  vrijdag 14 januari 2005 @ 14:10:40 #170
83103 yvette1982
Respect is slechts een trend.
pi_24563195
ach wat maakt het ook uit. Dit seizoen is toch al verloren. Het zou zonde zijn om vele geld uit te teven zodat we misschien nog 3e worden.
In het dagelijks leven is iedereen een acteur.
pi_24563406
Cart_man waarom ben je altijd zo negatief over Feyenoord? Je laatste 50 posts over Feyenoord waren allemaal afzeik posts of posts dat het slecht gaat en ons niks lukt. Ik vind dat een beetje een instelling van een Ajakus suporter zoals jij reargeerd.
pi_24563458
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 14:23 schreef Aeroxie het volgende:
Cart_man waarom ben je altijd zo negatief over Feyenoord? Je laatste 50 posts over Feyenoord waren allemaal afzeik posts of posts dat het slecht gaat en ons niks lukt. Ik vind dat een beetje een instelling van een Ajakus suporter zoals jij reargeerd.
Jij maakt vrienden, met Cart_man vergelijken met een Ajacied. Hij is wel iets realistischer (vooral aan het begin van het seizoen) dan anderen hier aanwezig of die ik spreek.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_24563476
Je kunt toch ook je club steunen en kritiek leveren, moet je dan als supporter altijd positief zijn

Zo zouden ze het wel graag zien binnen Feyenoord.....
pi_24563636
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 14:28 schreef rotskibo het volgende:
Je kunt toch ook je club steunen en kritiek leveren, moet je dan als supporter altijd positief zijn

Zo zouden ze het wel graag zien binnen Feyenoord.....
Ja tuurlijk mag je kritiek leveren maar je moet niet alleen negatief zijn. Ga jij maar eens zoeken naar de laatste positive post van Cart_man.

Je moet er gewoon genoegen mee nemen dat Feyenoord niet meer tot de top 3 behoord.
  vrijdag 14 januari 2005 @ 15:27:57 #175
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_24564498
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 14:23 schreef Aeroxie het volgende:
Cart_man waarom ben je altijd zo negatief over Feyenoord? Je laatste 50 posts over Feyenoord waren allemaal afzeik posts of posts dat het slecht gaat en ons niks lukt. Ik vind dat een beetje een instelling van een Ajakus suporter zoals jij reargeerd.
Joh, krijg een ziekte.

Is er de laatste tijd ook maar iets positiefs te melden over Feijenoord, buiten een 4-1 overwinning op Rosenborg? Ik vind van niet.
A.M.A.B
  vrijdag 14 januari 2005 @ 15:37:30 #176
83103 yvette1982
Respect is slechts een trend.
pi_24564653
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 14:36 schreef Aeroxie het volgende:

[..]

Ja tuurlijk mag je kritiek leveren maar je moet niet alleen negatief zijn. Ga jij maar eens zoeken naar de laatste positive post van Cart_man.

Je moet er gewoon genoegen mee nemen dat Feyenoord niet meer tot de top 3 behoord.
je moet niet zo zielig zijn. Bepaal jij dat mensen alleen maar positief moeten zijn en dat ze niet negatief mogen zijn! Let gewoon op jezelf en bemoei je niet met anderen zeg. Wat een onzin, iedereen post gewoon wat hij of zij vind en wat jij daar van vind dat zal me worst wezen.
In het dagelijks leven is iedereen een acteur.
pi_24564659
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 15:27 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Joh, krijg een ziekte.

Is er de laatste tijd ook maar iets positiefs te melden over Feijenoord, buiten een 4-1 overwinning op Rosenborg? Ik vind van niet.
Je eigen suporters een zeikte wensen lekker suporter dan

Er valt niet veel positiefs te melden nee, maar je moet gewoon accepteren dat we niet meer tot de top 3 behoren. Het is eigenlijk meer een top 2 Ajakus en PSV.
pi_24564690
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 14:36 schreef Aeroxie het volgende:

Je moet er gewoon genoegen mee nemen dat Feyenoord niet meer tot de top 3 behoord.
DOen ze dat dan?
  vrijdag 14 januari 2005 @ 15:52:32 #179
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_24564909
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 15:37 schreef Aeroxie het volgende:

[..]

Je eigen suporters een zeikte wensen lekker suporter dan

Er valt niet veel positiefs te melden nee, maar je moet gewoon accepteren dat we niet meer tot de top 3 behoren. Het is eigenlijk meer een top 2 Ajakus en PSV.
Je eigen supporters joden noemen. Dat kan wel? Teken je bij mij je doodsvonnis.

Ik mag Feijenoord nog altijd het beste wensen, ook al behoren ze voetballend gezien niet tot de top. Na verloop van tijd begint het sarcasme er een beetje in te sluipen. Al jaren hoor je zoveel positieve dingen. En keer op keer worden wij weer teleurgesteld.
A.M.A.B
pi_24566446
quote:
Op woensdag 12 januari 2005 21:25 schreef RedGuy het volgende:

[..]

Gek, volgens het RD wilde Eintracht Frankfurt en Borussia Mönchengladbach Gibbs overnemen toen St. Pauli degradeerde.

Bovendien is hij nu 25, en toen was hij 19.
Dat waren ploegen van een niveau waar je Feyenoord niet mee wilt vergelijken hoor. Maar goed, als Ruud in hem de oplossing ziet. Ik voorzie een soort korte successtory en dan snel de kritiek. Beetje een Paauwe-geval.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_24566917
FEYENOORD SLAAT 10 MILJOEN-BOD OP KUYT AF

Feyenoord blijkt in december een bod van 10 miljoen euro op spits Dirk Kuyt te hebben afgeslagen. Het nieuws kwam uit de mond van voorzitter Jorien van den Herik tijdens zijn speech van vanmiddag ter gelegenheid van de start van de tweede helft van het seizoen. Van den Herik, die niet de naam van de buitenlandse club noemde, rekende voorts uit dat Feyenoord in de loop van de laatste tien jaar ruim 25 miljoen euro ´weggegooid geld´ heeft moeten betalen aan – wat hij noemde - ´het systeem in Nederland´. Van den Herik: ´Daar hadden we tien jaar lang Zinedine Zidane voor in De Kuip kunnen laten voetballen´.

Een samenvatting van de speech van Van den Herik volgt later op deze site. De volledige tekst vindt u volgende week terug in de Feyenoord Krant.
  vrijdag 14 januari 2005 @ 18:27:34 #182
32974 Xante
Levend en wel
pi_24567241
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 18:09 schreef rotskibo het volgende:
Van den Herik: ´Daar hadden we tien jaar lang Zinedine Zidane voor in De Kuip kunnen laten voetballen´.
Dat had geen eens zo gek idee geweest .
'Cause you could've been number one, if you only found the time
And you could've ruled the whole world, if you had the chance
pi_24567265
Het gaat om Barcelona trouwens, volgens mijn bron.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  vrijdag 14 januari 2005 @ 18:37:11 #184
44116 Vikingo
Sterker door strijd
pi_24567372
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 15:37 schreef Aeroxie het volgende:

[..]

Je eigen suporters een zeikte wensen lekker suporter dan
Wat een onzin.
Moet je iedereen maar een vinger in zn reet douwen omdat die toevallig Feyenoordsupporter is??In de Kuip erger ik me vaak dood aan het meerendeel van de mensen. Ben ik nou geen goede supporter??
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 15:37 schreef Aeroxie het volgende:

Er valt niet veel positiefs te melden nee, maar je moet gewoon accepteren dat we niet meer tot de top 3 behoren. Het is eigenlijk meer een top 2 Ajakus en PSV.
Doe niet zo negatief joh.
............................................................Hasta La Victoria Para Siempre............................................................
pi_24567440
Toch is het kutzooi bij Feyenoord de laaste tijd hoor.
Lijkt de graafschap wel daar wil ook niemand heen.
Alleen gaat Feyenoord europa af en de Graafschap alleen de eredivise
You and me baby ain't nothin' but mammals
So let's do it like they do on the Discovery Channel
Do it again now
You and me baby ain't nothin' but mammals
  vrijdag 14 januari 2005 @ 18:57:26 #186
44116 Vikingo
Sterker door strijd
pi_24567637
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 18:41 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Toch is het kutzooi bij Feyenoord de laaste tijd hoor.
Lijkt de graafschap wel daar wil ook niemand heen.
Alleen gaat Feyenoord europa af en de Graafschap alleen de eredivise
Heeft denk ik meer met het niveau van de nederlandse competitie te maken dat buitenlandse spelers niet willen komen dan dat het een kuzooi is.
............................................................Hasta La Victoria Para Siempre............................................................
  vrijdag 14 januari 2005 @ 19:03:20 #187
9689 RedGuy
I'll Smash Glasses
pi_24567711
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 17:37 schreef methodmich het volgende:

[..]

Dat waren ploegen van een niveau waar je Feyenoord niet mee wilt vergelijken hoor. Maar goed, als Ruud in hem de oplossing ziet. Ik voorzie een soort korte successtory en dan snel de kritiek. Beetje een Paauwe-geval.
Hij was toen maar 19.
The Most Incredible, Baby
  vrijdag 14 januari 2005 @ 19:08:51 #188
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_24567791
Nieuws van een andere (Feijenoord)site:
quote:
Zojuist heb ik mogen vernemen dat Feyenoord na Bandalovski
wederom een jonge Bulgaar heeft aangetrokken.

Zijn naam is Ivelin Popov, een aanvallende middenvelder, afkomstig van het Bulgaarse Levski Sofia. Deze speler was reeds begin december op proef bij Westerlo en nu schijnt hij dus defintief aangetrokken te zijn door Feyenoord.

Feyenoord zou 115.000 leva hebben betaald als vergoeding hebben aan Levski, dit komt neer op zo'n 60.000 USD.

Andrey Jeliazkov zou wederom een belangrijke rol hebben gespeeld in deze deal
A.M.A.B
pi_24568201
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 19:03 schreef RedGuy het volgende:

[..]

Hij was toen maar 19.
En in de VS leer je veel bij??
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  vrijdag 14 januari 2005 @ 19:36:37 #190
17275 Mr_Brownstone
Believe it... or not.
pi_24568229
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 19:35 schreef methodmich het volgende:

[..]

En in de VS leer je veel bij??
Alles kan in de VS. The American Dream enzo
Yes, that sequence of words I just said made perfect sense.
I've got my propaganda, I've got revisionism. I've got my violence in hi-def ultra-realism. All a part of this great nation. I've got my fist, I've got my plan, I've got survivalism.
  vrijdag 14 januari 2005 @ 20:00:53 #191
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_24568604
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 19:35 schreef methodmich het volgende:

[..]

En in de VS leer je veel bij??
Hou toch op, wat interesseert jou het wat voor een verdediger er komt. Belangrijkste is dat hij de tegenstander afstopt. Opbouwende verdedigers moet ik niet, dat moet maar overgelaten worden aan de backs of de verdedigende middenvelder.
A.M.A.B
  vrijdag 14 januari 2005 @ 20:01:22 #192
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_24568609
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 19:36 schreef Mr_Brownstone het volgende:

[..]

Alles kan in de VS. The American Dream enzo
"the sky is the limit"
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
  vrijdag 14 januari 2005 @ 20:07:15 #193
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_24568709
Best logisch is dat voetbalonline z'n eerder gemaakte foutieve melding recht probeer te lullen en met zo'n flauwekul verhaal komt aangezien het de Nederlandse staat geen fuck uitmaakt of die Nederlandse nationaliteit heeft en daarna naar Engeland zou vertrekken. Hij zou een Nederlandse nationaliteit krijgen omdat ie iets "speciaals" kan doen voor het land en dat is goed voetballen voor het Nederlands elftal, als ie bij Chelsea speelt kan die dat nog steeds.
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
pi_24568936
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 20:00 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Hou toch op, wat interesseert jou het wat voor een verdediger er komt. Belangrijkste is dat hij de tegenstander afstopt. Opbouwende verdedigers moet ik niet, dat moet maar overgelaten worden aan de backs of de verdedigende middenvelder.
Oh, van mij mag Feye best een matige verdediger als Gibbs aantrekken.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_24572530
Het zal wel een typische Feyenoord verdediger zijn.
That's all folks!
pi_24574358
Liverpool was de club die Kuyt wilde

Het Algemeen Dagblad meldt dat Liverpool de club was die Kuyt hd willen aantrekken voor 10 miljoen euro. Feyenoord wees het bod op de Feyenoord spits af. Liverpool trok vervolgens Morientes aan van Real Madrid.

Kuyt is met Feyenoord in onderhandeling over het openbreken en verlengen van zijn contract.
pi_24574364
Feyenoord komt met model voor prive-investeerders

In het Algemeen Dagblad laat Jorien van den Herik weten dat er wordt gewerkt aan een systeem waarin aankopen worden bekostigd door privé-investeerders. "We moeten andere vormen van spelersfinanciering vinden. We zijn bijna rond over een model."
pi_24575572
quote:
Op zaterdag 15 januari 2005 01:15 schreef Aeroxie het volgende:
Liverpool was de club die Kuyt wilde

Het Algemeen Dagblad meldt dat Liverpool de club was die Kuyt hd willen aantrekken voor 10 miljoen euro. Feyenoord wees het bod op de Feyenoord spits af. Liverpool trok vervolgens Morientes aan van Real Madrid.

Kuyt is met Feyenoord in onderhandeling over het openbreken en verlengen van zijn contract.
Morientes was tweede keus na onze Dirk?

As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_24577970
quote:
Op vrijdag 14 januari 2005 18:57 schreef Vikingo het volgende:

[..]

Heeft denk ik meer met het niveau van de nederlandse competitie te maken dat buitenlandse spelers niet willen komen dan dat het een kuzooi is.
Toch vreemd dat ajax er dan nooit problemen mee heeft.
You and me baby ain't nothin' but mammals
So let's do it like they do on the Discovery Channel
Do it again now
You and me baby ain't nothin' but mammals
  zaterdag 15 januari 2005 @ 12:36:58 #200
83103 yvette1982
Respect is slechts een trend.
pi_24578917
belachelijk dat ze hem niet verkocht hebben aan liverpool voor dat bedrag.
In het dagelijks leven is iedereen een acteur.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')